Nevyvinuty plod

20.11.19 10:23

Nevyvinuty plod

Ahoj holky,
poslední MS jsem měla kolem 23.9. a koncila mi 29.9.
23.10. jsem si klasicky test a poté Clear Blue test a vyšel mi pozitivní s výsledkem 2-3 týdny. Tak jsem se objednala k doktorce, kde jsem šla 30.10. Na ultrazvuku viděla malé vajíčko a objednala mě na 19.11. S tím, ze od 4.11. jsem začala trosku spinit a tak jsem si pro jistotu k dr. zasla. Ta mi dala na udržení těhotenství Utrogestan - večer dvě tabletky dolu dovnitř. Poté vše bylo ok a od neděle zase spineni. Včera jsem byla na kontrole. Dr. mi dělala vnitřní ultrazvuk a řekla mi, ze je plod porad stejne malý a ze od minula vůbec nevyrostl ???? Ze to moc nadějně nevidí ???? Řekla, ať Utrogestan vysadim a že je možné, že začnu krvacet. Ale taky je malinka naděje, že se to udrží. Příští středu kontrola.
Je mi z toho na nic ???? Měla některá z vás podobnou zkušenost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1181
20.11.19 10:30

Mam ted to stejne. Minuly tyden vacek odpovidajici stari tehotenstvi, vcera stale vacek a dokonce mensi nez minuly tyden. Cekam na samovolny potrat, neda se s tim nic delat, nadeje neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 10:36

Měla jsem v pondělí UTZ u svého doktora, kde bylo jasné, zamlklé těhotenství, plod bez akce i když už akce měla být, druhý den nástup do nemocnice na revizi. V úterý v nemocnici jasný plod se srdeční akcí a dneska je tomu plodu 5 let.
Kdybych to sama nezažila, neuvěřím. Naděje je. Mizivá, ale může být.
Uvidíš přístí středu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 10:39

@lleennttiillkkaa děkuju. Ještě v tu malinkou naději doufám. Jak říkáš uvidím ve středu. Třeba se ještě zázrak stane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8427
20.11.19 10:42

To jsem prodělala vloni, zamlkle těhotenství. To se stává, bohužel. Něco je špatně, proto se zárodek nevyvíjí. Byli mi smutno, těžce jsem to nesla, nemohla jsem vidět mimina. Otehotnela jsem zase, i když to nešlo hned jako do te doby.
Rozhodně bych ti doporučila počkat na samovolny potrat, je to pro telo šetrnější.
Ještě ale počkej, třeba povyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48198
20.11.19 11:17

@Veruska91 tohle dobré není. Po skoro 3 týdnech na utz žádný posun :? + to špinění. To bude zamlklé, bohužel :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48813
20.11.19 11:25

Plod může být mladší a z jednoho utz těžko soudit. Pokud je ale nulový posun mezi ultrazvuky tři týdny od sebe, tak tam opravdu šance není. Takhle zpočátku se to prostě vyvíjí bleskově a za tři týdny ze stavu nula do stavu dvoucentimetrové embryo s tlukoucím srdcem. hodně sil přeju, ono se o tom moc nemluví, ale v podstatě to postihuje každé čtvrté-páté těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5435
20.11.19 11:26

@Veruska91 zamlkle těhotenství. Šance bohužel není žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5048
20.11.19 13:38

@Veruska91 Bohuzel samovolne potraty či zamlkla těhotenství jsou dost časté, mam za sebou obe.Tady sance nebude :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama