Nezapomenutelná diskuze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 04.10.14 21:42
nezapomenutelná diskuze

Ahoj, chtěla bych se zeptat, máte nějakou diskuzi, která vám tak utkvěla v paměti, že na ni jen tak nezapomenete?? Jestliže takovou znáte, tak dejte vědět a podělte se o informace, neb dneska mě to tu příjde trošku mrtvé, na to že je sobota večer :mrgreen: :mrgreen: :pankac: :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 04.10.14 21:44

Mišáčkovy diskuze nikdy nezklamou :mrgreen:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 21:45
@snee píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, máte nějakou diskuzi, která vám tak utkvěla v paměti, že na ni jen tak nezapomenete?? Jestliže takovou znáte, tak dejte vědět a podělte se o informace, neb dneska mě to tu příjde trošku mrtvé, na to že je sobota večer :mrgreen: :mrgreen: :pankac: :pankac:

No me zaujala asi nejvic ta, jak se zakladatelka dotazovala, jak vybelit svůj anál :think: :lol: :lol:

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 04.10.14 21:49

@JayLee
Asi hloupa otazka, ale proc chtela belit anal?

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 04.10.14 21:51

@snee První co mě napadlo, po přečtení dotazu jsem denně omýlané a pořád nově zakládané diskuse na téma: „Jsem těhotná?“, „Může to být těhotenství“,… a milion tomu podobných.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 21:52
@bobr123 píše:
@JayLee
Asi hloupa otazka, ale proc chtela belit anal?
:think: :nevim: jo…tak to uz jsme se nikdo nedozvedeli :nevim: pac se ta diskuze zvrtla nejak a pak byla smazana no ale byla desna legrajda hnedka po zalozeni :lol: se ptala jen zda s tim ma někdo zkušenost neb tak nejak to myslim, ze bylo ale kazdyho zajimal důvod no :roll:
PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 04.10.14 21:52
@blecha72 píše:

Asi tak. A nejlepší je, když jednou za několik měsíců založí další diskusi, kde se diví, že jí ten její de.il furt lže a jestli mu má věřit. :lol:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 04.10.14 21:54

Jinak byla dobrá taky diskuse o „Prsíčkové metodě“, tam jsem se fakt nasmála. :lol: :lol: :lol:

Petule030
Kelišová 5821 příspěvků 1 inzerát 04.10.14 21:55

Taky mě to tu přijde mrtvé. Dívala jsem se i na diskuze od včerejška a nic moc vzrůšo dneska… :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 42485 příspěvků 04.10.14 21:55

Jedou tady byla diskuze jestli když bude dlouho kojit jestli se jí mlíko může vrazit do mozku :mrgreen: :mrgreen:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 04.10.14 21:56
@PetraJ píše:
Asi tak. A nejlepší je, když jednou za několik měsíců založí další diskusi, kde se diví, že jí ten její de.il furt lže a jestli mu má věřit. :lol:

Občas si myslím, že jde o placeného agitátora, který se objeví vždy, když emm skomírá :mrgreen:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33581 příspěvků 04.10.14 21:57

@Petule030 @snee tak aspoň uděláme něco užitečného :mrgreen: Kolikrát mi emm zabránilo v žehlení :lol:

Petule030
Kelišová 5821 příspěvků 1 inzerát 04.10.14 21:59
@blecha72 píše:
:think: :think: :think: Teď nevím, jestli je to ta samá uživatelka, ale jedna přecitlivělá mamina se ptala např., jestli si miminko nemůže přihodit otřes mozku, když se houpe na houpacím koni, jestli si dítě něco nepřivodí, když nožičkama kope do vaničky, jestli trička z Kiku obsahují ftaláty,…
Jenže nevím, kdo to zakládal. Dají se najít diskuze i po uživatelích?
Eliskaxox
Závislačka 3014 příspěvků 04.10.14 22:00

Mě utkvěla v paměti ta diskuze jak se nějaká slečna ptala jestli když o ní chlapy řekli že je její provoz moc drahý tak tím mysleli že je hezká :) nebo jestli nevíme co by to mohlo znamenat :mrgreen:

chipsa
Extra třída :D 13148 příspěvků 04.10.14 22:00

Holky a nenapadlo vás někdy, že téma z kterého si děláte srandu může být ve skutečnosti pro někoho závažné? A tím že se mu smějete mu vlastně ublížíte? Proč si myslíte že jde někdo na e - mimino a chce si popovídat o něčem co je pro něho třeba hodně těžké?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 43 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >