Něžné pohyby prcka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 14:48
Něžné pohyby prcka

Ahojky maminky chtěla bych se optat každá maminka v okolí říká jak se jejich prcek v bříšku mele a točí a kopanečky jsou velký atd atd.. no jenže u mě je to úplně o něčem jiném. Jen zdůrazňuji placenta je na ZADNÍ stěně (28+5) a jsem silnější postavy..Je to spíše vždy jen ťuknutí pak cítím jakoby prevalovaní a občas opravdu občas větší ťuknuti. Vše je na kontrolách v pořádku. Měla některá maminka též tak klidné miminko?

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8817 příspěvků 26.10.18 14:52

Jsem 28+0tt druhé těhotenství a pohyby jsou jeden den silné, druhý slabší, jako ťukání bych to nenazvala, spíš rejpance a kopance, ale pokud dítě prospívá asi bych to neřešila, každý nemusí mít v břiše veletoče, buď ráda a užívej se to, já si občas musím přesednout/pře­lehnout abych ho/ji uspokojila a přestal/a mě „terorizovat“ :lol:

Bebuše
Echt Kelišová 7907 příspěvků 26.10.18 15:13

Měla jsem placentu u první dcery vzadu u druhé vpředu, jsem kulička. Obě byly aktivní podobně jako po narození. Starší mnohem aktivnější. Mladší kliďas. Starší škytala 5× denně, mladší 5× za těhotenství. U mladší byla šílená rošáda v noci, kdy se přetočila hlavou dolů, jinak jak píšeš ťukanečky ;) Pokud prospívá, neřešila bych to, bude to závislé i na množství vody ;)

rozand
Závislačka 3465 příspěvků 26.10.18 15:30

Myslim, ze umisteni placenty, natoz telesna konstituce zas takovy vliv nema. Ja mela pri otehotneni 85 kg na 164 cm, prvni pohyby 15+0 a od 20. tt vyrazne a silne.

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 29.10.18 11:40

Já jsem 27 tt třetí tehu. Něco podobného jsem měla a mám i teď. Je den kdy malej se skoro nehybe, jen natáhne nožičky někdy se vybouli, někdy jen malinkatou tukne ale jsou dny kdy vyvádí neuvěřitelně moc. Že je živý i v noci. Každý den dělá něco jiného. Někdy celej den prosí někdy je celý den vzhůru a naspi tak 20min.ores den. Se mi zdá. Nesnáší když snahám na břicho nebo někdo jiný nesmím mít položeny ruce hne dkope jako o závod. Třeba dneska je v klidu :) ale asi ptz celou noc vyváděl :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >