Nezvládám chování ostatních

Anonymní
12.4.21 01:23

Nezvládám chování ostatních

Dobrý den, je mi 17 a jsem ve třeťáku. Nedávám dnešní lidi a jejich chování. Chápu, že jsou to teenageři, ale prostě to nechápu. Samé pomluvy, alkohol, rap, lift,…můžu vyjmenovávat do nekonečna. Člověk je rád, že najde normálního inteligentního člověka, se kterým je rozumná řeč. Tady ale nejde jen o lidi ve škole, ale kdekoliv na ulici, samý „fetky“.
Vím, že je tohle stránka pro těhotné a maminky, ale chtěla bych vědět, jestli to tak taky bylo, když jste byly v mém věku.
Nic s tím asi nenadělám a vlastně ani nevím, co po vás chci aby jste napsaly, ale asi jsem jen potřebovala napsat mé pocity. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
669
12.4.21 01:27

Najdi si svoji bublinu - lidi jako jsi ty. I za mě byly fetky a rappeři, jenomže já se s nimi v podstatě nepotkavala, většinou byli na ucnacich a zakladksch, ja chodila na gympl. V jazykových kroužcích se taktéž nenachazeli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
12.4.21 01:39
@Santa Juana píše:
Najdi si svoji bublinu - lidi jako jsi ty. I za mě byly fetky a rappeři, jenomže já se s nimi v podstatě nepotkavala, většinou byli na ucnacich a zakladksch, ja chodila na gympl. V jazykových kroužcích se taktéž nenachazeli…

Na učňácích? To by mne tedy zajímalo, v jakém oboru? Za mne většinou fetky do žádné střední už nechodili a raději si někde dávali do nosu. Pokud to rodiče neuplatili, tak to bylo samé áčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 01:41
@Santa Juana píše:

No já jsem na učňáku právě..to bude asi ten problém, ale s tím teď nic neudělám, to už nějak přežiju..tenhle rok končím a půjdu na nástavbu, takže snad to tam bude lepší no :palec:
Zakladatelka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 01:48
@Anonymní píše:
No já jsem na učňáku právě..to bude asi ten problém, ale s tím teď nic neudělám, to už nějak přežiju..tenhle rok končím a půjdu na nástavbu, takže snad to tam bude lepší no :palec:
Zakladatelka.
Al
@Santa Juana píše:

Naštěstí zrovna chodím na obor, kde jsou docela fajn lidi, až na pár výjimek. Jen dva z nich kouří a naštěstí to necpou do ostatních. Takže to bych brala jako plus, ale některé jedince fakt nechápu že mohou takhle fungovat. To už je ale můj problém, že to tak hrotim. Bublinu tak nějak mám, ale je těžké si ji udržet.
Zakladatelka. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
7917
12.4.21 06:09

Neznám nikoho ze svých vrstevníku v učňovské době, že by byl fetka či se jinak vyjímal. Byli jsme slušní lidi, jde to s dobou a morálkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
12.4.21 06:20

Nevím, já dobu na gymplu a vejšce strávila večírkama, cestováním s kamarádama, sbíráním zážitků, hrála jsem divadlo, dělala fireshow, učila se šermovat, hrála jsem deskovky, provázela na hradech… Většina mých kamarádů kouřila a pila, fetky jsme nebyli ale svatí taky ne. Bylo to super, vzpomínky na celej život, rozhodně jsem v sedmnácti nemusela fňukat na fóru pro matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 06:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 17 a jsem ve třeťáku. Nedávám dnešní lidi a jejich chování. Chápu, že jsou to teenageři, ale prostě to nechápu. Samé pomluvy, alkohol, rap, lift,…můžu vyjmenovávat do nekonečna. Člověk je rád, že najde normálního inteligentního člověka, se kterým je rozumná řeč. Tady ale nejde jen o lidi ve škole, ale kdekoliv na ulici, samý „fetky“.
Vím, že je tohle stránka pro těhotné a maminky, ale chtěla bych vědět, jestli to tak taky bylo, když jste byly v mém věku.
Nic s tím asi nenadělám a vlastně ani nevím, co po vás chci aby jste napsaly, ale asi jsem jen potřebovala napsat mé pocity. :hug:

Všichni ze třídy, z okolí, kde bydlíš, setřenice, bratranci? Scházej se s těmi, se kterými ti je dobře. Ostatní těžko předěláš. Fet byl už v 90. i na střední škole s maturitou, ale naštěstí jen pár exemplářů. Se třídou se pravidelně vídáme, tedy do coronaviru to tak bylo.

Příspěvek upraven 12.04.21 v 06:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
12.4.21 06:36

Já teda na ulici samý fetky nevidím, řekla bych že většina 17 letých se chová přiměřeně věku, je jasný, že na učňáku to bude možná víc divoký než na gymnáziu, ale to tak asi je. Mě spíš přijde, že ty jsi nějaká přecitlivělá… Já v 17 neměla problém si najít kamarády a to jsme nechlastali ani nekouřili, chodili jsme prostě normálně ven, na koupák, na brusle… Drbali a pomlouvali jsme taky no, ale která 17 letá holka nedrbe a nepomlouvá? :D
Ale je pravda, že u nás ve třídě bylo pár takových těch super slušňáků, typu Mirek Dušín a musím říct, že teda tihle lidi mi vždycky lezli na nervy víc, než „pitomí“ puberťáci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
12.4.21 06:49

Jo, taky jsem si kdysi připadala jako exot.. Tak jsem si našla lidi podobného razeni a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 07:13

Jeeee to víš, že bylo. Já kvůli tomu odešla ze střední (umělecká škola), tam to byl tedy extrém. A nezvládala jsem to. Presla jsem jinam a klid…

• Citovat
  • Nahlásit
652
12.4.21 07:31
@Lily Evans píše:
Nevím, já dobu na gymplu a vejšce strávila večírkama, cestováním s kamarádama, sbíráním zážitků, hrála jsem divadlo, dělala fireshow, učila se šermovat, hrála jsem deskovky, provázela na hradech… Většina mých kamarádů kouřila a pila, fetky jsme nebyli ale svatí taky ne. Bylo to super, vzpomínky na celej život, rozhodně jsem v sedmnácti nemusela fňukat na fóru pro matky.

Bylas dokonala a zustaka jsi domonala doted :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
12.4.21 07:39
@Aglája75 píše:
Bylas dokonala a zustaka jsi domonala doted :mrgreen:

Ano, a kromě toho jsem taky nesmírně skromná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
12.4.21 07:46

Ja jsem si taky nikdy nerozuměla se spoluzaky.. Kdo nehulil a nechlastal, jako by nebyl :roll: A to to byla stredni s maturitou. Hele neni zadna povinnost se kamarádit s lidmi kolem sebe, jenom proto, ze jste se ocitli ve stejne tride.. Mela jsem pratele ve sportovnim klubu a rodinu a taky jsem dospela.. Najdi si nejaky konicek, diky nemu se skamaradis hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
12.4.21 09:11

Vyrůstala jsem na severu čech, takže vím moc dobře, o čem mluvíš. :lol: Puberta byla peklo a já terčem posměchů, když jsem neprudila učitele stejně jako moji vrstevníci a zajímalo mě učivo, anebo když jsem se hlásila odpovídat otázkám… blbé kecy a posměšky. Občas když se zpětně podívám, tak jsem byla taky vcelku podivín… :lol:
Cigarety, rap a tráva na každém rohu a to jsem chodila na klasickou střední s maturitou. Já jsem v té době vždy k sobě hledala starší přátele a s nikým z mého okolí se nebavila…a taky jsem vlastně dost žila virtuálně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat