Vztah 2

Anonymní
12.4.21 00:48

Vztah 2

Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit o radu co dělat :( S přítelem jsme něco přes rok a poslední půl rok mi přijde že už o mě ztratil zájem. Pořad se kouká do telefonu nebo hraje hry a když na nej mluvím tak mě ignoruje nebo je z práce naštvaný a hned jsem na ráně já a vše odprdnu. Když se pohádáme za všechno můžu já a že svojí chybu přiznávat nebude a směje se mi do obličeje že mám prý zase krámy nebo že jsem naštvaná nebo si mám trhnout. :( Opravdu nevím co dělat. Snažím se to vyřešit ale proste z jeho strany to nikam nespeje. miluji ho a nerada bych o nej přišla. Promiňte že s tím otravuji ale nemám se na koho jiného obrátit.. děkuji moc :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18
12.4.21 00:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit o radu co dělat :( S přítelem jsme něco přes rok a poslední půl rok mi přijde že už o mě ztratil zájem. Pořad se kouká do telefonu nebo hraje hry a když na nej mluvím tak mě ignoruje nebo je z práce naštvaný a hned jsem na ráně já a vše odprdnu. Když se pohádáme za všechno můžu já a že svojí chybu přiznávat nebude a směje se mi do obličeje že mám prý zase krámy nebo že jsem naštvaná nebo si mám trhnout. :( Opravdu nevím co dělat. Snažím se to vyřešit ale proste z jeho strany to nikam nespeje. miluji ho a nerada bych o nej přišla. Promiňte že s tím otravuji ale nemám se na koho jiného obrátit.. děkuji moc :,(

Holka, neznáš své hodnoty. Necháváš se od něj ponižovat. Bere tě jako samozřejmost a to je fakt špatně. Pokud dává přednost hrám a telefonu, tak přesně takový chlapy jsou k ničemu. O tom hádání ani nemluvím. Být na tvým místě, tak se sbalim a odejdu, protože za to mi fakt nestojí. Někdy láska není vše…
Jaké máš sebevědomí? Možná je problém právě v tom. Pokud je s přítelem rozumná řeč, tak si o tom zkuste promluvit, ale já v tohle moc nevěřím..
Omlouvám se za upřímný názor, ale nechci chodit okolo horké kaše, držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
12.4.21 00:59

Pokud takhle tebou opovrhuje po roce vztahu, tak počkej, co se dozvíš za další rok, nebo dva. To budou bomby! Nejlépe se v jeho nepřítomnosti sbalit a odejít. Z tohoto Láska nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
12.4.21 06:50

Najít si jineho.. Když tohle umí po roce, bude jen hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
12.4.21 07:02

Až tak moc tě nežere.
Jdi od něj, tohle nemáš zapotřebí, má tě na salámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
12.4.21 07:19

Čili se začal chovat hnusně už cca po půl roce vztahu? Rozejdi se s ním, nemáš to zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
12.4.21 07:36

Ty ho miluješ? Po roce vztahu se k tobě nechová dobře, ale ty o něj nechceš přijít. Myslím, že si můžeš najít lepšího partnera, který se k tobě bude chovat jako k partnerce. Bojíš se, źe přijdeš o současného partnera nebo se bojíš být sama? Je to tvůj život, ale odpověz sama sobě - jsi s ním šťastná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat