Platonická láska a jak ji neztratit..?

Anonymní
11.4.21 23:39

Platonická láska a jak ji neztratit..?

Čau holky. Dávám anonymně, protože si případám jako blázen :oops:

Vždycky jsem byla platonicky zamilovaná do herců a zpěváků. Začalo to ve 14 a zůstalo to do teď. Nedělala jsem si z toho vědu, protože kamarádky to mají taky tak.

Už asi dva měsíce jsem platonicky zamilovaná do jednoho herce (nechám si pro sebe :D ), ale cítím, že to pomalu vyprchává. Tak se ptám, jestli se da něco dělat, abych si ji udržela. Taky mi běhá v hlavě čertík co mi septa, že to není se mnou v pohodě. Možná mi z té korony a dětí hrabe.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
11.4.21 23:42
@Anonymní píše: Čau holky. Dávám anonymně, protože si případám jako blázen :oops:

Vždycky jsem byla platonicky zamilovaná do herců a zpěváků. Začalo to ve 14 a zůstalo to do teď. Nedělala jsem si z toho vědu, protože kamarádky to mají taky tak.

Už asi dva měsíce jsem platonicky zamilovaná do jednoho herce (nechám si pro sebe :D ), ale cítím, že to pomalu vyprchává. Tak se ptám, jestli se da něco dělat, abych si ji udržela. Taky mi běhá v hlavě čertík co mi septa, že to není se mnou v pohodě. Možná mi z té korony a dětí hrabe.

Tak jestli ti to nenabourává partnerský život a nechceš se s dotyčným sestěhovávat, nechala bych to plynout. Naposledy jsem to zažila asi ve 20. Pak už to moc platonicky nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
11.4.21 23:43

Doufám, že to není Lambora 😳 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
11.4.21 23:43

Vytiskni si jeho foto a nos ho u srdíčka mě tohle pomáhá :hug: :srdce:
A možná ti opravdu hrabe 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 23:45
@Russet píše:
Tak jestli ti to nenabourává partnerský život a nechceš se s dotyčným sestěhovávat, nechala bych to plynout. Naposledy jsem to zažila asi ve 20. Pak už to moc platonicky nešlo.

Jak se to vezme. Spíš jsem z toho smutná, protože… Kdo by chtěl přijít o takový ten pocit. Řekla bych, že na děti a manžela to žádný dopad nema.

• Citovat
  • Nahlásit
31295
11.4.21 23:46
@Anonymní píše:
Jak se to vezme. Spíš jsem z toho smutná, protože… Kdo by chtěl přijít o takový ten pocit. Řekla bych, že na děti a manžela to žádný dopad nema.

A do manžela nejsi zamilovaná? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 23:46
@Russet píše:
Doufám, že to není Lambora 😳 🙄
😂 😂 😂 😂 Není
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 23:49
@Russet píše:
A do manžela nejsi zamilovaná? 8o

Není skoro vůbec doma. Pracuje v nemocnici, takze se domu vraci vycerpany. Z posledních sil si „pohraje“ s detma, prohodí par frazi a usne.

Jinak já jsem tohle mela vždycky. Takovy jako druhy svět, kam jsem se chodila pred spanim.

• Citovat
  • Nahlásit
31295
11.4.21 23:55
@Anonymní píše:
Není skoro vůbec doma. Pracuje v nemocnici, takze se domu vraci vycerpany. Z posledních sil si „pohraje“ s detma, prohodí par frazi a usne.Jinak já jsem tohle mela vždycky. Takovy jako druhy svět, kam jsem se chodila pred spanim.

To je docela smutný. Já snila jen z nedostatku příležitosti. S posledním vztahem by mi nepřišlo na mysl někoho platonicky milovat. Že jsou na světě i jiní muži, to samozřejmě vnímám, ale tajně o nich nesním. Neutíkám od skutečnosti. Docela by mě zajímalo, kdo to je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 23:57
@Russet píše:
To je docela smutný. Já snila jen z nedostatku příležitosti. S posledním vztahem by mi nepřišlo na mysl někoho platonicky milovat. Že jsou na světě i jiní muži, to samozřejmě vnímám, ale tajně o nich nesním. Neutíkám od skutečnosti. Docela by mě zajímalo, kdo to je ;)

Tohle byla moje jediná forma relaxace. Manžela miluju, ale tem druhy svět jsem mela vždycky. Uz jako mala holka.

• Citovat
  • Nahlásit
1055
12.4.21 00:00

Hraničí to s nevěrou i když pouze platonickou.

Ale pořád můžete tomu herci napsat, že? Třeba se vás s dětmi i manželem ujme. Mít svého zdravotníka nemusí být vůbec na škodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 00:22
@Aquarius79 píše:
Hraničí to s nevěrou i když pouze platonickou.Ale pořád můžete tomu herci napsat, že? Třeba se vás s dětmi i manželem ujme. Mít svého zdravotníka nemusí být vůbec na škodu.
Že by Děrgel nebo Fiala?! :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 00:31
@Russet píše: Že by Děrgel nebo Fiala?! :mrgreen:

Já čekala nějakou radu a ne výslech! 😂 😆

• Citovat
  • Nahlásit
31295
12.4.21 00:33
@Anonymní píše:
Já čekala nějakou radu a ne výslech! 😂 😆

Já nevím, ale ve 43 letech mi tvůj problém přijde jaksi ehm směšný. Buď si myšlenky na cizí imaginární chlapy zakaž nebo se zaměstnej. Kdyby tvůj muž myslel před spaním na Pamelu Anderson nebo Shakiru, líbilo by se ti to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
12.4.21 00:40
@Russet píše: Že by Děrgel nebo Fiala?! :mrgreen:

Radima znám osobně, klidně mohu provést seznámení. :mrgreen:

I když, ten za ty roky v Růžovce by o toho svého zdravotníka asi nestál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat