Nezvladatelný syn 18+

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
32
10.1.22 18:51

Nezvladatelný syn 18+

Ahoj všichni,
chtěla bych se zeptat, zda li je možné jakkoli donutit syna, aby se odstěhoval z mé domácnosti, z mého bytu.
Synovi je 22 let a stále studuje.
Je agresivní, nedá se s ním jakkoli komunikovat, na školu doslova kašle ( stále je student ), v noci mě schválně budí, chodím do práce nevyspaná kvuli něho, 24h v kuse je na svém PC zavřený v pokoji, kde řve, třiská do klávesnice apod. Nadává mi do sprostých slov když mi vadí že si jde dělat ve 2 h rán jídlo, kdy přitom budí svého bratra. ( Spí v mistnosti, která je blízko kuchyně ).
Už několik let s náma neseděl u štědrovečerní večeře, protože je na PC. Měl brigádu, díky které si koupil PS5, ještě k tomu na splátky, vůbec neuvažuje nad tím, že by se mohl odstěhovat, ví moc dobře, že je student a že ho do té :nevim: :nevim: doby nemůžu nechat vystěhovat.
Nadáva všem svým sourozencům i mě, několikrát za den mi řekne že jsem p-ča.
Nepodílí se na žádných domácích pracích, ani se psem nechodí ven, můžu ho prosit jak chci.
Chci se zeptat, jestli Vás nenapadá něco, co s ním mám dělat, už si vážně nevím rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1434
10.1.22 19:04

Jdi to řešit na OSPOD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27769
10.1.22 19:04

Změnit heslo na WiFi :nevim: to nemáte tátu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.1.22 19:12

@pikola wifi je vyplá skoro furt, napojí se na sousedy nějak, nevím jak to dělá, rozumí počitačum vic nez dost. Jinak nene, je vychovavan bez otce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16665
10.1.22 19:12

Prestat financovat.

Ale ono se to radi, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 19:13

Pevně věřím na Boží mlýny a doufám, že takto sem za pár let napíše maminka, co mi do školního emailu napsala, že se mám jít léčit, že mám změnit profesi a že jsem na jejího syna zasedlá :potlesk:

Potřebuje otcovskou ruku. Co studuje? x- tý obor na učňáku? Student vysoké školy se doufám takto nevyjadřuje a nechová :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
32
10.1.22 19:15
@Anonymní píše:
Pevně věřím na Boží mlýny a doufám, že takto sem za pár let napíše maminka, co mi do školního emailu napsala, že se mám jít léčit, že mám změnit profesi a že jsem na jejího syna zasedlá :potlesk:Potřebuje otcovskou ruku. Co studuje? x- tý obor na učňáku? Student vysoké školy se doufám takto nevyjadřuje a nechová :mavam:

ucnak ma za sebou, jenže ted dela nastavbu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
10.1.22 19:15

Hlavni problem je pc. Nechci si ani predstavit, jak by se vynervoval, kdyby jsi ho odstrihla od pc. Muj nazor je odhlasit internet.
Kdyz se pripojis na interent, tak se podivej ktera wifi je bez hesla a domluv se sousedy, at si zmeni heslo.

Příspěvek upraven 10.01.22 v 19:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.1.22 19:16
@Lucie_Sx píše:
Prestat financovat.Ale ono se to radi, no.

já mu obědy nevarim, uz ani svačiny do školy, má to na háku, jinak peníze mu nedavam vubec a prestat zivit ho nemuzu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
10.1.22 19:16

@pikola změnit heslo bylo první co mě napadlo :cert: případně mu povolit přístup k internetu jen na omezenou dobu, čistě aby se nemohl vymlouvat kvůli škola, jak by tam zapl něco jiného tak bych ho odpojila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.1.22 19:17
@miasek píše:
Hlavni problem je pc. Nechci si ani predstavit, jak by se vynervoval, kdyby jsi ho odstrihla od pc. Muj nazor je odhlasit internet.

wifi někdy doma zaplá být musí jelikož mladší syn má distanční výuku, jinak ano, hlavní problem je PC. Kdysi jak jsem vypojila wifi tak byl řev dva dny, schválně mi bušil na dveře a nenechal me vyspat v noci, jenže ted se nějak napojuje na sousedy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 19:18
@jarus98 píše:
ucnak ma za sebou, jenže ted dela nastavbu

Nevěřím, že udělá maturitu Nastavboví studenti jsou ti, kteří nejčastěji pohoří u maturity. Vím o čem mluvím. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
1158

@jarus98 když se napojí na sousedy tak bych mu sebrala zdojový kabel + pár dalších z pc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
@Kipa22 píše:
Jdi to řešit na OSPOD.

OSPOD se zabyva dětmi do věku 18 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.1.22 19:19
@Nikky121 píše:
@jarus98 když se napojí na sousedy tak bych mu sebrala zdojový kabel + pár dalších z pc

ten PC je jeho, platil si ho úplně sám z brigád. To nemůžu, je dost agresivní a mám z něho strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat