Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
jejda to je nadherna pisnicka, ale bez toho klipu… Ze posloucham tedy tvrdou muziku, tak toto se mi libi ![]()
Taky poslouchám tvrdou hudbu, ale tohle mě hodně dostalo. Je to moc pěkný…
Ahoj ![]()
Můžu ti říct že když jsem byla ještě těhotná tak mě doháněl k slzám taky ale ne nepříjemně naopak. Vždycky jsem si při ní nejvíc uvědomovala jak se na malého těším a jak moc ho miluju a teď když už jsem po porodu mě dohání k slzám taky ale jsou to slzy štěstí víš
Je to krásná písnička a klip je opravdu nádhernej ![]()
Ahojky holky
co se týče této písničky je strašně kráásně dojemná… když jsem ji začla poslouchat poprvé řekla jsem si proč při ní každej brečí
až v době kdy maminka navždy zavřela oči to na mě přišlo… nedokázala jsem se odtrhnout od obrazovky, a slzy se začli koulet po tváři. A pokaždé když ze sebe chci dostat smutek, pustím si jedině jí
Teď jsem ten klip viděla poprvé a brečim
je to hrozně smutný