Nickelback - Lullaby, song dohánějící k slzám

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9219
22.7.12 16:37

:,( :,( :,( jejda to je nadherna pisnicka, ale bez toho klipu… Ze posloucham tedy tvrdou muziku, tak toto se mi libi :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4263
22.7.12 16:45

Bulela jsem jako malá :-( :,( :,( :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9219
22.7.12 16:48

@densis mi povidej… :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.12 12:44

Taky poslouchám tvrdou hudbu, ale tohle mě hodně dostalo. Je to moc pěkný…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9219
25.7.12 20:25
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Pája a Honzík
11.8.12 16:03

Ahoj :-)
Můžu ti říct že když jsem byla ještě těhotná tak mě doháněl k slzám taky ale ne nepříjemně naopak. Vždycky jsem si při ní nejvíc uvědomovala jak se na malého těším a jak moc ho miluju a teď když už jsem po porodu mě dohání k slzám taky ale jsou to slzy štěstí víš :-)Je to krásná písnička a klip je opravdu nádhernej :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
60
18.10.12 13:41

Ahojky holky :)) co se týče této písničky je strašně kráásně dojemná… když jsem ji začla poslouchat poprvé řekla jsem si proč při ní každej brečí :( až v době kdy maminka navždy zavřela oči to na mě přišlo… nedokázala jsem se odtrhnout od obrazovky, a slzy se začli koulet po tváři. A pokaždé když ze sebe chci dostat smutek, pustím si jedině jí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1406
22.2.13 09:19

Teď jsem ten klip viděla poprvé a brečim :( je to hrozně smutný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková