Nidační pokles v grafu !

8470
17.8.17 13:16

Nidační pokles v grafu !

Zdravím všechny. Už několik let měřím bazální teplotu a už se v grafech dobře orientuji a podle všeho už poznám i nidační pokles i když pokles nemusí být vždy být vázán na nidaci. Podle mých grafu mívám nidaci 7 den spíše 6 den, 7 den je to potvrzené skokem teploty dolů. Také se mi stalo že jsem nidaci nezaznamenala a těhotná jsem byla. Vždy mi těhotenské testy citlivostí 10 (papírkové) ukázali těhotenství 11dp.
Chtěla jsem se zeptat jestli je tu někdo jako já kdo měří teploty dělá ovulační testy a ukazuje mu graf nidaci. Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost že mu graf nidaci zaznamenal třeba 10-11dp a jednalo se o prosperující těhotenství. Sice mám v tomto cyklu pokles 11dp, ale klidně to může být pokles k blížící se ms, ale to mě nevadí. Beru to jako průzkum, kdy vážně šla nidace vidět na grafu pozdě a kdy jste měli pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.8.17 13:52

@Eliza2
Ale aby se pokles v luteální fázi dal považovat za nidační, tak by měla teplota klesnout cca k úrovni předovulačních teplot. Pokaždé v luteální fázi cca v půlce dochází ke kulminaci estrogenu, který ve většině křivek způsobí mírný pokles teplot, ale vůbec se nejedná o nidační pokles.
Viz můj nidační pokles 20 DC (prosím zachovat anonym, těho je velmi mladé a ještě to nechci roztrubovat):

• Citovat
  • Nahlásit
8470
17.8.17 14:05
@Anonymní píše:
@Eliza2
Ale aby se pokles v luteální fázi dal považovat za nidační, tak by měla teplota klesnout cca k úrovni předovulačních teplot. Pokaždé v luteální fázi cca v půlce dochází ke kulminaci estrogenu, který ve většině křivek způsobí mírný pokles teplot, ale vůbec se nejedná o nidační pokles.
Viz můj nidační pokles 20 DC (prosím zachovat anonym, těho je velmi mladé a ještě to nechci roztrubovat):

Kdepak neklesá do úrovni před ovulačních teplot, to může jen u těch co mají menší rozdíl v teplotách u mě by to bylo moc veliký skok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.17 14:23

@Eliza2 Ale pokud to není výrazný pokles, tak právě nikdy nemůžeš říct, zda je to pokles nidační nebo jen z kulminace estrogenu v půlce LF.
Rozdíl mezi předovu a poovu teplot máš cca 0,4 st. To já mám taky, jen to v grafu z fertilityfriend vypadá jinak než z tvého grafu díky jinak postavené svislé ose. A přesto mi nidace spadla na úroveň předovu teplot.
Ale hádat se s tebou určitě nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.19 11:15

Nadační pokles 11dpo?

Zatím v očekávání :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
191
13.1.19 12:13
@Anonymní píše:
Zatím v očekávání :) :mavam:

Ahojkyyyy resim to same u sebe akorat 12 dpo…jak si prosim dopadla? :) ja mam totiz z dneska negativni tt :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.19 11:43

@Baby1992
Ahojky jak si dopadla prosim? Resim ted uplne to same. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.19 13:34

prosba

Holky, muzu poprosit o radu? Myslite ze podle grafu mi ovulace sedi, ze mi ji ff spocetlo spravne? Podle hlenu a bolesti bych totiz ovulaci cekala kolem 14 dc..

• Citovat
  • Nahlásit
191
24.1.19 15:41
@Anonymní píše:
@Baby1992
Ahojky jak si dopadla prosim? Resim ted uplne to same. :-)

Ahojky :mavam: nedopadlo to, teplota kolisala dolu a 14 dpo jsem to. dostala…preju stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat