Nitrofuration lék

6413
13.1.20 15:41

Nitrofuration lék

Holky máte zkušenost s nitrofurationem napsala mi to doktorka a napsala mi to vaginálně to už se v lékárně podivovali a pak taky že se to nesmí poslední tři měsíce těhotenství a já jsem v posledním trimestru tak tedy nevím co si myslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
103
13.1.20 16:08

Lék se nazývá nitrofurantoin, pokud myslíme ten samý. Tenkrát mi ho doktor předepisoval, když jsme se začínali snažit o mimi. Hned jsem se ptala, zda je to vhodné a bylo mi doporučeno se snažením počkat do přeléčení :-/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31865
13.1.20 16:23

Měla jsem Nitrofurantoin rapid na močové cesty, je to to samé? V těhotenství netuším. Tak pro jistotu doktorce ještě zavolej, ať jsi v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
13.1.20 16:23

@Monca111 no já mám prý pozitivního treptokoka a jsem ve 30 tt a sestřička mi tvrdí že prý se to může tak já už nevím a taky že se to normálně užívá vaginálně u nás v lékárně to stejně nemají tak se zeptám ještě zítra ale jsem z toho mimo fakt nevím co si myslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
13.1.20 16:24

@Tinuvien nevím na co to je ale už píšu jak više o co jde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31865
13.1.20 16:25
@lovean píše:
@Monca111 no já mám prý pozitivního treptokoka a jsem ve 30 tt a sestřička mi tvrdí že prý se to může tak já už nevím a taky že se to normálně užívá vaginálně u nás v lékárně to stejně nemají tak se zeptám ještě zítra ale jsem z toho mimo fakt nevím co si myslet

Jestli to doktorka předepsala a sestra potvrdila, tak dodrž, co ti řekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
13.1.20 16:28

@Tinuvien no tak pokud to seženu ale je divný že na přívalovém letáku píší že se nesmí užívat v posledním trimestru kvůli chudokrevnosti miminka prý by pak mohlo mít nějaký typ chudokrevnosti to je mi divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23340
13.1.20 16:44
@lovean píše:
@Tinuvien no tak pokud to seženu ale je divný že na přívalovém letáku píší že se nesmí užívat v posledním trimestru kvůli chudokrevnosti miminka prý by pak mohlo mít nějaký typ chudokrevnosti to je mi divné

I pri lokalnim podani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
13.1.20 16:47

@mroe nevím tam se totiž nepíše že by se to zavádělo do pochvy tak zítra se zkusím zeptat ještě v jiné lékárně kde jezdíme pro syna do školy je pravda že třeba když se to dává do pochvy a nepolika tak to může být jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat