Nízká hodnota Papp-A

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 14:29

Nízká hodnota Papp-A

Ahoj holky prosím o radu nebo o uklidnění. Minulý týden jsem byla na odběru před 1. screeningem a vyšla mi hodnota Papp - A 0,29 mom. Když jsem se ptala dr. co to pro mě znamená, tak pry se nemám stresovat je to jen kosmetická hodnota a ať počkám na genetiku na kterou jdu příští týden. Ale, začala jsem koukat po internetu a jako jen kosmetická vada mi to tedy nepřijde a jsem Teda pěkně ve stresu a bojím se o to malé. Prosím holky byl jste někdo na tom podobně a dopadlo vše dobře? Ještě napíšu jsem po ivf po Ket. Děkuji. Moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1562
19.10.21 02:45

Ahoj, jestli si dobře pamatuju, tak jsme měli taky kolem 0,3 mom a k tomu i vysoké HCG (otěhotněla jsem přirozeně). Tím jsme měli screening pozitivní a riziko na Down 1:8, sono bylo v pořádku, nechali jsme si dělat Prenascan a ten dopadl dobře, máme zdravou holčičku. Ono ty hodnoty ovlivňuje spousta věcí a klidně mohly i ty hormony na začátku těhotenství, ale hodnota sama o sobě ještě neznamená, že je něco špatně. Taky proto to na screeningu počítají i s tím ultrazvukem a věkem, jestli nějaké riziko problémů hrozí. Vím, že člověk přemýšlí nad těmi nejhoršími variantami, ale fakt to nemusí být tak černé :) držím pěsti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat