Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj maminky,
od včerejška od večera mě bolí břicho, v noci mi i tvrdlo, jsem 19+3 dneska.
Je to mé druhé těhotenství, tak vím, ze tvrdnuti bříška ve 20tt je normální, akorát mě včera bolela i záda a teď zase tvrdne a to jsem včera/ dneska nevyvíjela žádnou větší aktivitu.
No a k tomu všemu mám dvě placenty, tak může i tohle dělat takovou neplechu? K MUDr jdu odpoledne volala jsem tam. 🙂
Děkuji za každou odpověď ![]()
Je to uplne normalni, zkus pit magnesko, mne to moc pomahalo.
@Sardelka to jsem právě měla už ve tři ráno 🙂 Vím ze je to normální, ale právě me zajímá jestli je to normální i když mám dvě placenty 😁