Dvě placenty, bolest břicha 20tt

766
18.10.21 10:21

Dvě placenty, bolest břicha 20tt

Ahoj maminky,
od včerejška od večera mě bolí břicho, v noci mi i tvrdlo, jsem 19+3 dneska.
Je to mé druhé těhotenství, tak vím, ze tvrdnuti bříška ve 20tt je normální, akorát mě včera bolela i záda a teď zase tvrdne a to jsem včera/ dneska nevyvíjela žádnou větší aktivitu. :nevim: No a k tomu všemu mám dvě placenty, tak může i tohle dělat takovou neplechu? K MUDr jdu odpoledne volala jsem tam. 🙂
Děkuji za každou odpověď :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1096
18.10.21 10:47

Je to uplne normalni, zkus pit magnesko, mne to moc pomahalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
766
18.10.21 11:06

@Sardelka to jsem právě měla už ve tři ráno 🙂 Vím ze je to normální, ale právě me zajímá jestli je to normální i když mám dvě placenty 😁

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty