Nízká poloha plodu

Anonymní
23.3.20 20:21

Nízká poloha plodu

Dobrý den,
od cca 20tt se miminko pohybuje spíše dole i kopance a pohyby cítím dole. Na kontrole v 27 TT mi doktor řekl že hlavička miminka sestoupila dolů a začíná tlačit na porodní cesty. Čípek se zkrátil ale je zatím v normě 2.77, neotvírá se a je uzavřený. Mám ležet a hodně odpočívat.. nemáte tím někdo zkusenost?? Děkuji :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

897
23.3.20 20:34

Tohle podobný mi doktor říkal v tvým týdnů taky, jsem 38 TT a stále nerodím. Hodně odpočívej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 20:43

@alena1995 snažím se furt odpočívat, někdy to ani jinak nejde, jde o to jak miminko zrovna uvnitř leží..někdy se trochu zvedne nahoru a můžu chodit necítím žádny změny a někdy se natlačí hodně dolů a musím si hned lehnout..břicho také nemám moc velké nebo přesně podle toho jak a kde zrovna leží… Jak to máš s břichem ty??

• Nahlásit
  • Citovat
289
23.3.20 20:44

Mě řekl doktor že miminko je dost dole ale nijak to víc nekomentoval :nevim: pohyby cítím tak nějak všude asi to bude gymnastka neboť je pořád jinde ale kope i hodně dole, no jsem 34tt tak snad ještě chvíli vydrží, stále doufám že povolí otce u porodu.
Jinak teda moc neodpocivam neboť můj 2,5lety syn mě nenecha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14584
23.3.20 20:47

Ve 28tt jsem na tom byla jako ty a porodila jsem 33+4. Takže lež a odpočívej, předčasně porodit fakt nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 20:51

@mijala už jsem si říkala že jsem jediná, protože na internetu moc dotazů na to není.. já se spíš bojím předčasného porodu a hlavně toho jak to bude až miminko trochu povyroste, už teď když zrovna klesne dolů tak se nedá moc ani chodit jak je napnuty ten podbřišek ale za chvilku se zase umoudri a jde trochu nahoru ale nikdy není vic než okolo pupíku :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
23.3.20 21:09
@Anonymní píše:
@alena1995 snažím se furt odpočívat, někdy to ani jinak nejde, jde o to jak miminko zrovna uvnitř leží..někdy se trochu zvedne nahoru a můžu chodit necítím žádny změny a někdy se natlačí hodně dolů a musím si hned lehnout..břicho také nemám moc velké nebo přesně podle toho jak a kde zrovna leží… Jak to máš s břichem ty??

Já mám břicho velký, pohyby jsem cítila fakt hodně dole a až tak cca 35 TT u pupíku. Chodilo a chodí se mi tak těžko, jakoby takový tlak v podbřišku nebo spíš pnutí, táhnutí. Nejvíc když umývám nádobí, nevím čím to je, asi jak stojím a opiram se o linku, tak začne malej kopat dolů a já si musím jít lehnout, takže nádobí umývám na třikrát. Pij magnesium, šetři se, ono s tím víc asi neuděláš.. věřím, že to bude dobrý a porodis jak máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 21:15

@alena1995 děkuji. Přeju aby i tobě vše dobře dopadlo :palec: :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie