Nízko položené dítě 22tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinka1988
Nováček 4 příspěvky 09.07.19 18:15
Nizko polozene dítě 22tt

Ahoj holky. Jsem 22tt a dneska mi dr řekl ze je malej opravdu hodne nízko. Moc se mu to nelíbí a musim mit klidovy režim. Srovnalo se to zase nekomu a mohl normalne fungovat nebo to tak bude az do konce? Jsem z toho celkem vyplasena, do ted bylo vse v pořádku, a to jsem dnes byla na druhem screeningu a tam říkali jak je vse super… o 3 hodiny u dr uz vse jinak. Tak jsem zmatená.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 22. týden těhotenství?

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 09.07.19 18:54

Mamka to tak u jednoho ze sourozencu mela, dodrzovala klidovy rezim a na dalsi kontrole uz bylo vse ok :kytka:

Lucinka1988
Nováček 4 příspěvky 09.07.19 19:57

Dekuji za odpověď. Doufam ze to u me bude podobné…byla jsem dost vystrasena…tak snad bude vse dobré :oops:

aanysek
Stálice 69 příspěvků 10.07.19 09:03

Mám to stejně. Na kontrole 21tt byl prcek úplně natlačený hlavičkou na čípek, tak mě doktorka objednala na 23tt, aby zkontrolovala jestli je vše ok a ležel pořád stejně. Ale čípek byl v pořádku, tak snad bude všechno jak má být i na příští kontrole.

Lucinka1988
Nováček 4 příspěvky 10.07.19 09:08

My mame dole nožičky ne hlavu. A cipek ma pres 5 cm… taky jdu po 2 tydnech na kontrolu tak jsem zvedava…ta nejistota je desna :(

Váš příspěvek
Reklama