Nízký tlak - výmluva ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 10:24
Nízký tlak - výmluva ???

Čau, čau. Asi jsem trochu v ráži, protože se podruhé stalo, že přítel zrušil schůzku. Včera navrhnul náhradní termín a to byl dnešek: před chvílí mi od něho přišla zpráva: Ahoj,… já s mým nízkým tlakem nemůžu na tohle sluníčko. Nezlob se ????

Upřímně, v první mmt jsem reagovala a odepsala mu, že jsem měla v plánu, než dát oběd, který vařím a případně zajít na jedno. Nic jiného, žádné lítání po venku…

Odepsal, že to opravdu na sluníčku nezvládá.

Asi jsem v období MS ufňukaná, ale teď tu brečím, mám zbytečně udělaný oběd a celý den volný… Nevím jak reagovat a jestli vůbec.

Věděl přeci jaké na být počasí následující dny, ví, že má nízký tlak. A popravdě předchozí dny jsme venku byli, a když opomenu jeho pocení, zadychavani se, tak si vše pro užíval a neměl problém.

Co dělat??? Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.06.19 10:26
@Anonymní píše: Čau, čau. Asi jsem trochu v ráži, protože se podruhé stalo, že přítel zrušil schůzku. Včera navrhnul náhradní termín a to byl dnešek: před chvílí mi od něho přišla zpráva: Ahoj,… já s mým nízkým tlakem nemůžu na tohle sluníčko. Nezlob se ????

Upřímně, v první mmt jsem reagovala a odepsala mu, že jsem měla v plánu, než dát oběd, který vařím a případně zajít na jedno. Nic jiného, žádné lítání po venku…

Asi jsem v období MS ufňukaná, ale teď tu brečím, mám zbytečně udělaný oběd a celý den volný… Nevím jak reagovat a jestli vůbec.

Věděl přeci jaké na být počasí následující dny, ví, že má nízký tlak. A popravdě předchozí dny jsme venku byli, a když opomenu jeho pocení, zadychavani se, tak si vše pro užíval a neměl problém.

Co dělat??? Díky.

Prosimtě to jsi zase ty, jak jsi mu minule vařila oběd a on ti napsal, že mu není dobře a tys řešila, že se s ním rozejdeš, protože nekomunikuje na messengeru?? :roll:

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.06.19 10:27

Jestli je to vážně míněný dotaz, tak bych se sebrala, oběd vzala do krabičky a jela za ním. Hned uvidíš, na čem jsi.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 10:27

Měla bys mě vidět předevčírem. Po dešti, vedro jak ve skleníku a tlak šel do háje. Vypadal jsem jak mrtvola.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 10:28

@unuděná Ne, nejsem to já, nevím o čem je řeč.

Nikam opravdu jezdit nebudu, nejsem žádná stíhačka :P.

Kriss Tina
Extra třída :D 11071 příspěvků 25.06.19 10:28

Nevím, já mám taky nízký tlak a jsou dny kdy sem v pohodě a dny, kdy se bojím sama vyjít ven jak se mi točí hlava, a tohle počasí to jenom umocňuje :nevim: nemůžeš prostě vzít ten oběd a dojet s ním k němu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 10:29

@Lexter Taky jsem mívala nízký tlak, ale nikdy žádné problémy a už vůbec mi to nepřijde v souvislosti se sluníčkem??? Nebo jsem mimo obraz? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 10:30

@Kriss Tina Točení hlavy že sluníčka???

Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 25.06.19 10:30
@Anonymní píše:
@unuděná Ne, nejsem to já, nevím o čem je řeč.Nikam opravdu jezdit nebudu, nejsem žádná stíhačka :P.

a to dělá stíhačka že chlapovi kterýmu není dobře doveze oběd???

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 10:30
@Anonymní píše:
@Lexter Taky jsem mívala nízký tlak, ale nikdy žádné problémy a už vůbec mi to nepřijde v souvislosti se sluníčkem??? Nebo jsem mimo obraz? :mrgreen:

Ono se to nasčítá. Když je tlak v háji a ještě do tebe pere slunce…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 10:30

@Ravedd Protože si tak připadám. Navíc nemůžu, nemám dnes auto a MHD mi tam nejede. Na kole s obědem, opravdu, nejedu :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11071 příspěvků 25.06.19 10:31
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Točení hlavy že sluníčka???

Jo to horko nedělá dobře snad nikomu. Nedávno sem šla v tom horku z krámu a byla sem ráda že se držím kočárku, jinak bych asi někde padla…

free333
Nadpozemská drbna 25750 příspěvků 25.06.19 10:34
@Anonymní píše: Čau, čau. Asi jsem trochu v ráži, protože se podruhé stalo, že přítel zrušil schůzku. Včera navrhnul náhradní termín a to byl dnešek: před chvílí mi od něho přišla zpráva: Ahoj,… já s mým nízkým tlakem nemůžu na tohle sluníčko. Nezlob se ????

Co dělat??? Díky.

Já bych se najedla a nechala ho být v klidu, jela bych se sama koupat.

To snad zvládneš, ne? 8)

Ernais
Kecalka 166 příspěvků 25.06.19 10:34
@Anonymní píše:
@Lexter Taky jsem mívala nízký tlak, ale nikdy žádné problémy a už vůbec mi to nepřijde v souvislosti se sluníčkem??? Nebo jsem mimo obraz? :mrgreen:

Ja kolikrat kvuli slunicku i omdlela a museli me probirat uplne cizi lidi, takze fakt zadna sranda..

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 25.06.19 10:35
@Anonymní píše:
@Ravedd Protože si tak připadám. Navíc nemůžu, nemám dnes auto a MHD mi tam nejede. Na kole s obědem, opravdu, nejedu :)

A on by jel jak? Na tom kole?
Tohle není žádné stíhačkování, naopak, projevená starost a zájem o partnera. Ale to se asi dnes už moc nenosí :think:

Jako já bych respektovala, že se partnerovi nechce cestovat nějak sáhodlouze v těhle hicech, ale mohl to taky říct dřív a mohli jste si domluvit jiný program (koupaldo třeba), že budou tropy se ví už pár dní. Jestli máš uvařeno a čekáš na něj a on se teď ozval, že nikam nejede, protože má nízkej tlak, pak ano, nejspíš je to jen výmluva a nechce se mu za tebou.

Já taky trpěla na nízký tlak, ale kdybych kvůli tomu měla zrušit rande s milovanou osobou, to si radši dám dvojitý kafe, sprchu a jedu. Asi tě tak moc nežere :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama