Vztek na bývalého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:21
Vztek na bývalého přítele

Ahoj všem,

Píšu, protože nevim, jestli jsem jen já přecitlivělá a vyšinutá, nebo je to běžná reakce a možná se i trochu potřebuji vypsat.

Kdysi jsem chodila s chlapcem, když nám bylo 20 (on z ciziny, jižní stát EU – já tam jela na léto pracovat při VŠ do hotelu). On se do mě tenkrát hrozně bláznivě zamiloval, vlastně mezitím ani neměl pořádný vztah, jenžepo odjezdu bylo jasné, že to prostě uplně dál nepůjde, neb moje finanční prostředky v době studií nebyly tak vysoké, abych si mohla dovolit jednou za měsíc lítat na jih za ním. A to samé měl on. A tak jsem zachovala rozum v hrsti a prostě to rozumně ukončila, než abychom se hlídali (on je hodně žárlivý).

Sem tam jsme si něco psali, ale on ke mě choval takovej divnej vztek, hrozně rád mi popisoval, jak spal s touhle a jak sbalil tuhle (byly to lži) a pak mi loňské léto v červnu psal jak se mám – a tenkrát shodou okolností byla moje babička, která mě vychovala na operaci s rakovinou žaludku – takže uplně na dvě věci, že jo. Tak mu píšu, že jsem sama a že držím rodinu a že je toho moc a jsem smutná – a on mi napsal, že se má dobře a že má holku a poslal mi fotku s ní. Oki.  Neřešila jsem.

Pak jsem v září odletěla na ten ostrov, neb tam mám i spoustu jiných známých na dovču. A chtě nechtě, něco se zlomilo. Prostě jsme spolu něco měli a já se ho pak ptala co bude dál – a on, že má v hlavě pouze Německo, že se chce odstěhovat v říjnu a ted nemůže myslet na to co semnou.
Shodou okolností jsem dostala velmi dobrou nabídku pracovat v DE – říkala jsem si, že je to osud. Ale jemu se to nelíbilo. Že prý je moc brzo žít společně (chtěla jsem mu pomoci, hlavně kvuli financím, neměl přehled, jak je to v začátku náročné). Pak jsem zjistila, že se svojí ex (z jiného německého města) chtěl bydlet hned, po měsíci. Byla jsem docela zklamaná, lítala jsem za ním, on přiletěl sem a měl ode mě všechno, bydlení, jídlo, výlety, on mě všeho všudy tam nevzal nikam, byl chorobně žárlivý, přes zimu se tam u nich nepracuje, takže byl naštvaný, když jsem mu hned neodepsala, když jsem lajkla foktu svému kamarádovi, když jsem šla s kamarády na pivo… Pak mi vynadal, že mám šetřit, když jsem si jakožto celoročně tvrdě pracující člověk koupila kvalitní dražší sluchátka, protože poslouchám hodně hudbu, lhal mi, vymýšlel si kraviny až jsem se z toho dostala do takových problémů, že jsem byla na prášcích, měla chuť to skončit apod. A on mi za to vynadal, že to je přece jen moje hlava, že on za nic nemůže.

Pak jsem se odstěhovala do DE, protože jsem již měla podepsanou smlouvu a on zustal typicky tam, kde byl. Pracuje ve skladu někde tam u nich, chodí kalit, ve svých 25 letech už tři roky pracuje a stále bydlí u rodičů, neplatí jim nic, jídlo má taky od nich a sám si defakto nic ze své celé výplaty neušetří. Já mám svůj vlastní nový byt v Čr, dobře se vyvíjející karieru, žiju zde v DE a on mi tvrdí, že jsem nezodpovědný dítě. Skončila jsem to s ním a byla dost dlouho smutná, ale teď, když jsem se vyhrabal z těch psychických srajd, mám na něj hroznej vztek, za to, jak semnou cloumal, ale hroznej. A nevím co s ním, jak se toho vzteku zbavit, nejradši bych ho zmlátila, nebo prostě mu přála, aby si prošel něčím podobným čím já v zimě/na jaře.

Díky všem, kteří dočetli až sem. 

Z důvodu citlivosti (psychické problémy) anonymně.

Zakladatelka :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 12308 příspěvků 25.06.19 09:30
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Píšu, protože nevim, jestli jsem jen já přecitlivělá a vyšinutá, nebo je to běžná reakce a možná se i trochu potřebuji vypsat.

Kdysi jsem chodila s chlapcem, když nám bylo 20 (on z ciziny, jižní stát EU – já tam jela na léto pracovat při VŠ do hotelu). On se do mě tenkrát hrozně bláznivě zamiloval, vlastně mezitím ani neměl pořádný vztah, jenžepo odjezdu bylo jasné, že to prostě uplně dál nepůjde, neb moje finanční prostředky v době studií nebyly tak vysoké, abych si mohla dovolit jednou za měsíc lítat na jih za ním. A to samé měl on. A tak jsem zachovala rozum v hrsti a prostě to rozumně ukončila, než abychom se hlídali (on je hodně žárlivý).

Sem tam jsme si něco psali, ale on ke mě choval takovej divnej vztek, hrozně rád mi popisoval, jak spal s touhle a jak sbalil tuhle (byly to lži) a pak mi loňské léto v červnu psal jak se mám – a tenkrát shodou okolností byla moje babička, která mě vychovala na operaci s rakovinou žaludku – takže uplně na dvě věci, že jo. Tak mu píšu, že jsem sama a že držím rodinu a že je toho moc a jsem smutná – a on mi napsal, že se má dobře a že má holku a poslal mi fotku s ní. Oki.  Neřešila jsem.

Pak jsem v září odletěla na ten ostrov, neb tam mám i spoustu jiných známých na dovču. A chtě nechtě, něco se zlomilo. Prostě jsme spolu něco měli a já se ho pak ptala co bude dál – a on, že má v hlavě pouze Německo, že se chce odstěhovat v říjnu a ted nemůže myslet na to co semnou.
Shodou okolností jsem dostala velmi dobrou nabídku pracovat v DE – říkala jsem si, že je to osud. Ale jemu se to nelíbilo. Že prý je moc brzo žít společně (chtěla jsem mu pomoci, hlavně kvuli financím, neměl přehled, jak je to v začátku náročné). Pak jsem zjistila, že se svojí ex (z jiného německého města) chtěl bydlet hned, po měsíci. Byla jsem docela zklamaná, lítala jsem za ním, on přiletěl sem a měl ode mě všechno, bydlení, jídlo, výlety, on mě všeho všudy tam nevzal nikam, byl chorobně žárlivý, přes zimu se tam u nich nepracuje, takže byl naštvaný, když jsem mu hned neodepsala, když jsem lajkla foktu svému kamarádovi, když jsem šla s kamarády na pivo… Pak mi vynadal, že mám šetřit, když jsem si jakožto celoročně tvrdě pracující člověk koupila kvalitní dražší sluchátka, protože poslouchám hodně hudbu, lhal mi, vymýšlel si kraviny až jsem se z toho dostala do takových problémů, že jsem byla na prášcích, měla chuť to skončit apod. A on mi za to vynadal, že to je přece jen moje hlava, že on za nic nemůže.

Pak jsem se odstěhovala do DE, protože jsem již měla podepsanou smlouvu a on zustal typicky tam, kde byl. Pracuje ve skladu někde tam u nich, chodí kalit, ve svých 25 letech už tři roky pracuje a stále bydlí u rodičů, neplatí jim nic, jídlo má taky od nich a sám si defakto nic ze své celé výplaty neušetří. Já mám svůj vlastní nový byt v Čr, dobře se vyvíjející karieru, žiju zde v DE a on mi tvrdí, že jsem nezodpovědný dítě. Skončila jsem to s ním a byla dost dlouho smutná, ale teď, když jsem se vyhrabal z těch psychických srajd, mám na něj hroznej vztek, za to, jak semnou cloumal, ale hroznej. A nevím co s ním, jak se toho vzteku zbavit, nejradši bych ho zmlátila, nebo prostě mu přála, aby si prošel něčím podobným čím já v zimě/na jaře.

Díky všem, kteří dočetli až sem. 

Z důvodu citlivosti (psychické problémy) anonymně.

Zakladatelka :kytka:

Vykašli se na to, je to za Tebou a neřeš to.
Jsi úspěšná mladá žena, važ si toho, čeho jsi dosáhla svojí vlastní pílí, buď na sebe hrdá, on Ti nesahá ani ke kotníkům.
Ovšem… I negativní cit je pořád cit, pořád k němu něco cítíš, jinak bys na něj zapomněla, fakt se na to vykašli, on Ti za to nestojí. :mavam:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 25.06.19 09:36

Zrušila bych kontakt s ním, tím ho naštveš nejvíce. Žij dál svůj život, bez něj ti bude lépe.

unuděná
Echt Kelišová 8033 příspěvků 25.06.19 09:39

Nevím, co řešíš, zjevně jsi pro něj byla jen jedna z mnoha holek pro zábavu, vždyť ti to i víceméně řekl :nevim: Utni kontakt a máš klid. Němci budou rozhodně lepší partneři, než nějaký žárlivý jižan :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:40
@unuděná píše:
Nevím, co řešíš, zjevně jsi pro něj byla jen jedna z mnoha holek pro zábavu, vždyť ti to i víceméně řekl :nevim: Utni kontakt a máš klid. Němci budou rozhodně lepší partneři, než nějaký žárlivý jižan :mavam:

No on mi furt klopil do hlavy, jak mě miluje, jak nikdy žádnou tak nemiloval a bla bla bla. :-D
Je fakt, že kromě mě žádný pořádný vztah krom letních románků neměl…

unuděná
Echt Kelišová 8033 příspěvků 25.06.19 09:43
@Anonymní píše:
No on mi furt klopil do hlavy, jak mě miluje, jak nikdy žádnou tak nemiloval a bla bla bla. :-D
Je fakt, že kromě mě žádný pořádný vztah krom letních románků neměl…

Ajé, kolik myslíš, že takhle ukecával holek? Během sezóny v každém turnusu minimálně jednu 8) Že na to, holky, pořád skáčete. Nejlépe plavčík s uhrančivým pohledem, který se takhle v životě do nikoho jiného nezamiloval :mrgreen: :mrgreen:

Pettcherry
Kecalka 338 příspěvků 25.06.19 09:45

Řeči se povídají jako když voda v řece plyne… :-)
jdi dál a nenechávej se tím vůbec rozhodit… máš svůj život, tak ho žij a nemrhej čas na pubertáka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:49

Děkuju vám! 

Se snažím, ale já mám v sobě takovej vztek, že jsem se nechala poslat na takový dno…A nevím, jak se toho vzteku zbavit a žít v klidu. :-D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 25.06.19 09:51

Já jsem to vůbec nepochopila, ale vůbec :D :nevim: Nicméně z těch pro mě nesouvislých informací vim jedno: Prď na to. Nemiluje tě.

Malaga
Nadpozemská drbna 25904 příspěvků 25.06.19 09:51

A nemáš spíš vztek na sebe? Proč ho teda řešíš, když jste každý jinde a dle tvého popisu ty jsi na tom o dost lépe?
Nemusíš nikomu nic dokazovat a jak už tu zaznělo, ignorance dokáže naštvat nejvíc…

jannina1
Závislačka 4765 příspěvků 25.06.19 10:01

Muzes mit vztek jen na sebe, ze si doufala ve vztah s blbcem Pouc se z toho a vybirej kvalitnejsi chlapy!

dickys
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 1 inzerát 25.06.19 10:02

Už bych se s ním vůbec nebavila, nepsala si, prostě nic. Vztek si vybij třeba na boxovacim pytli, ale k žádné „odplatě“ na tom volovi bych se nesnižovala :)

mota
Kecalka 240 příspěvků 25.06.19 10:07

Zjevně Tě to moc trápí, protože tohle tu už čtu asi po 3. během pár měsíců… :nevim:

Verun83
Extra třída :D 10132 příspěvků 25.06.19 10:10

Tu energii nejak vyuzij. Bez si zacvicit, zabehat. Zarvi si doma do polstare. Na nej se vykasli. Jsi silna, a asi te to i posunulo dal. Treba diky nemu nebudes v budoucich vztazich naivka.

kam2
Závislačka 3551 příspěvků 25.06.19 12:44

Pane Bože, vždyť už jsi to tu řešila. To je potřeba každých půl roku vypisovat znovu, co myslíš, že se nového dozvíš???¨

Prostě takových holek má spousty. Ze všech možných koutů světa. Neztrácej s ním čas!!!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama