No cry sleep solution - rady a postřehy

1674
26.7.13 11:46

No cry sleep solution - rady a postřehy

Ahoj, chci se zeptat jestli nekdo praktikujete tuhle metodu Elizabeth Pantley a jak vam to jde, pripadne jestli jste uz takhle nekdo spolehlive naucil mimi usinat samo? Ja to zkousim 14 dni, nocni spani se suprove zlepsilo, ale denni furt nemuzu vychytat. :| jak jste to delali s dennim spanim a rezimem? Dik za vsechny typy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2892
26.7.13 12:25

@randr Ahoj, zkoušela jsem tak ve 4 měsících dcery. U ní byl problém, že jí tak 10× za noc vypadl dudlík a byl řev. Zkoušela jsem chvíli dudlík postupně vytahovat (plus další, co Pantley radí), ale to bylo k ničemu. Nakonec se přiznám, že pomohlo až dudlík sebrat a nechat chvíli řvát (s utěšováním), rozhodně ne no-cry. Už druhou noc spala výborně, takže zpětně vidím, že to hrozně pomohlo, zatímco „no-cry“ bylo zrovna v tomto případě (dlouhodobě) na nic. Byla to ale zoufalá situace, sotva jsem lezla.
Přes den spala vždy krátce (max 40 min, odpoledne 20), už si nepamatuju, jaký jsou tam na to rady (syčení?, houpání?), ale neprodloužilo to nic :nevim:.
Rozhodně tu knihu ale nezatracuju, ale jistě jsou případy, kdy nepomůže, viz moje dítě. Já si ale s denním spaním nedělala takovou hlavu, potřebovala jsem hlavně v noci vstávat 3× místo 10× a v tom mi bohužel pomohl až drastičejší přístup :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama