Noční bdění ve 2 letech

Anonymni
12.12.07 14:05

Noční bdění ve 2 letech

Chtěla jsem se spíš jen ujistit, že v tom nejsme samy. Moje dcera má skoro 2a 1/4 roku a celou noc prospala přesně jednou cca v 8 měsících. No nic, to mi ani tak neva, budí se asi tak 2 krát nebo 3 krát, ale hned zase usínala, jak dostala napít nebo dudlík apokud bylo nejhůř, tak jsem ji vzala k sobě. Dnes je na tom tak, že dudlík už nemá ( konečně ) večer i v poledne usíná naprosto bez potíží ve svém pokoji sama i potmě. Ale co je horší, posledních asi 14 dní se skoro každou noc vzbudí mezi 02-04 a vydrží být vzhůru i 2 hodiny, většinou příjde za náma nebo je i u sebe, ale prostě nemůže usnout. Chce napít, vyčurat ( už nemá plenku ) a je prostě čilá, pokud může být s náma v posteli, tak nebrečí, ale prostě mě budí, chce se držet za ruku a mazlit ( nevypadá, že by měla nějaké noční můry ), prostě jen nemůže zabrat. Spát chodí mezi 20-21 a vstává po 7 hodině, výjmečně v 8. Přes den ještě spí asi tak 1,5 hodiny. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo ještě líp dítko které toto chování přešlo. Případně radu co s tím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.7.08 08:14

Ahojky, mame stejny problem. asi tyden nas syn (2roky a 4 mesice) v noci proste nespi! Zacalo to tim, ze se sam zacal budit na nocni curani (aspon jsme bez pliny), ale pak-nekdy po vycurani nekdy i pozdejc-proste nemuze spat! spinka s nami, ale drive jsme o nem nevedeli, spal celou noc, tak nam to nevadilo. Ted ale nespi, nudi se a hrozne nas otravuje, lump jeden! Je to hruza! Jak to u Vas nakonec dopadlo? Preslo to samo? Jinak pres den spi dobre, dobre i usina, nemeli jsme se spankem zadne problemy az do ted! Nevim, jestli to muze souvisit s tim, ze se zacal budit na curani nebo ne, ale uz se docela tesim, az to prejde!

• Nahlásit
  • Citovat
5255
18.7.08 08:25

Ahoj holky,tak já zkušenost zatím nemám(naštěstí),ale kamarádka má dcerku a ta jak píšete v tom věku kolem 2,5let začala dělat to samé,po 1hodině v noci budíček a chtěla si hrát,vydržela i 3-4hodiny,nanosila si do postele k nim hračky,knížky,říkala,že má hlad,žízeň,že chce čurat,všechno možné,jen aby se nespalo,pak ráno spala sice tak do 10,ale co z toho když kamarádka vstávala v 6 do práce :lol: Trvalo to prý tak 2.měsíce a pak z ničeho nic zase spala celou noc.
Takže asi jen vydržet :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.08 09:12

Asi jo, no! Uz jsme si rikali, ze ho dame spat sameho do pokojiku, ale stejne si myslim, ze by za nama v noci prisel. Tak nechame to tak a budeme tise doufat 8) . Diky

• Nahlásit
  • Citovat
381
17.8.08 22:11

Nevím, jestli sem ještě někdo chodí - ale přesně totéž dělal prý můj bratr. Asi od roka a půl do nějakých tří let, v noci 2 hodiny vzhůru a chtěl si hrát. No, máma to vydržela (nechápu, protože u toho chodila do práce, byly kratší mateřské), pak ho to přešlo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.12.08 07:11

Ahoj,
Mám 22 měšíčního chlapečka,který se v noci 2×-3× vzbudí,a pokud nedostane napít,tak neusne,a budí se
Jeho stravování přes den respektive odpoledne a v podvečer je následující:
Po odpoledním spaní cca v 15:30 dostane přesnídávku nebo lipánka,poté mu udělám nějaké ovovce ,které je průběžně,a večeří (které podle mého názoru sní velmi málo) okolo 18:00.Pak se vykoupe a v 19:00 jde spát.
V noci se budí skoro pravidelně,a tak mám několik otázek.
1.Je možné,že by se budil hlady?Pokud ano,jaká strava by ho nejlépe nasytila a mám ho krmit i v noci
2.Jak udělat nejlépe dítěti denní stravovací řád,stačí jen ukázka?
3.Mám s ním jít k doktorovi?
Dík za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
31.1.09 13:20

Ahoj,
naší malé bude 22 měsíců, budí se zhruba 1-2 krát za noc a občas taky dokáže být i 2-3 hodiny vzhůru. Nebrečí, jen sebou pořád mele, leze nám po hlavách, povídá, hraje si s plyšákama a taky už jsem z toho občas na palici. Snad je to přejde, musíme vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
22.11.16 08:51

Ja bych potrebovala radu a nebo aspon podporu, me holka do 4mesicu se budila 2× max 4 za noc, ale od 4mesicu se zacala budit 8× za noc a to jsem odstavila aby lip spala, zkusila na tri tydny do vlastniho pokoje abych ji nerusila, zkousela jsem i ten kontrolovany plac, ale ona hned jak jsem odesla v postylce stala a mela takovy hysteraky ze to tiseni trvalo dyl nez samotny ten pobyt mimo mistnost. Navic vzdycky kdyz reknu ze se jde spat zacne řvát. Co mam dělat? Holce je 17 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama