Noční kojení v 8,5 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkaleni
Kecalka 171 příspěvků 11.03.12 11:17
nocni kojeni v 8,5M

maminky, jak casto kojite nebo jste kojily mrnousky v 8,5mesicich? dekuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12908 příspěvků 11.03.12 11:30

vubec, davala jsem UM naposledy v 21 hod a pak az v 6 ráno

lenkaleni
Kecalka 171 příspěvků 11.03.12 11:36

a pak ji davas dalsi kdy? nebo to uz je vase snidane? nase ma posledni ve 21h, pak o pul 3 vstava, to ji jeste nekdy staci caj,(ne vzdy) ale pak kolem 5 uz chce mleko a pak zase treba za hodinu a pul… jenze mi prijde, ze moje mleko ji uz nestaci, protoze se napije a stejne chce dal, tak ji zkousim davat UM.

T.Hololinka
Závislačka 3684 příspěvků 11.03.12 11:38

Mojí malé je 8 a půl měsíce,na noc dostane kašičku,tak kolem 20hod a vstává mi až v půl 7 ráno. Podle mě už v takovém věku nestačí jen mlíčko od tebe :kytka:

lenkaleni
Kecalka 171 příspěvků 11.03.12 11:40

ja ji dam tak hodinku a pul pred spanim kasicku, pak tesne nez jde do postele nakojim, ale jak uz jsem psala, nestaci ji to, takze vetsinou jeste dam UM nebo uz jenom to, ale stejne se mi budi i v noci. Asi je to o zvyku?

michaela1808
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 11.03.12 11:42

já malou kojila tak do těch necelých 8 měs. v noci vždy jen 1× cca mezi 4-6hod (už od narození).
pak se odstavila - nechtěla se už nakojit, řvala, asi jsem už neměla mléko a dostává UM.
večer má kolem půl8 (ale nevypije moc, max 120ml) a pak jí dávám ještě mezi tou 4-6 ráno, pak ještě spí a ráno má malý kousek něčeho (sušenka, rohlík atd) a cca kolem 9 zas tak těch 120ml UM (někdy i méně)
noční krmení zatím neodbourávám, je to jen 1× a ona navíc pije po dost malých dávkách.

T.Hololinka
Závislačka 3684 příspěvků 11.03.12 11:44

Může to tak být,má prostě už takový režim(zvyk) :) Mě když se stane že se malá vzbudí,tak jí dam dudlíček a snažim se jí uspat,dala bych čajík,ale ten mi plive. Ale každé miminko je jiné,někdomu se budí 3 x za noc a některé celou noc prospí :mrgreen: Ikdyž asi před 14 dnema se mi malá budila jak píšeš ty, v půl 5 ráno chtěla mlíčko a něco po 6 už byla čilá a měla znova hladik

michaela1808
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 11.03.12 11:45

jo a já nedokážu určit jestli je to zvyk nebo hlad…zkus to zjistit nějak pocitově. záleží jak ti celkově baští…
jo a mám kamarádku, co pořád kojí (už jen v noci) roční holčičku a ta se jí budí i 3× za noc a nejde utišit než nakojením.

martalex
Kecalka 201 příspěvků 11.03.12 11:53

Kojím v noci pořád, malý má 16 měsíců:))) Někdy spí celou noc, vstává kolem šesté a někdy kojím i 5× za noc, nicméně mléka už moc nemám, je to spíš o tom, že se chce přitulit a cítí se v náruči u prsa dobře:) Většinou po pár minutách zas usne a dám ho do postýlky.Ráno mu dávám láhev sunaru, myslím, že mléka už na nasycení tolik nemám, neslyším ho polykat, jen cucá, dudlík jsme nikdy neměli.Hladem to už většinou v tomhle věku neývá, spíš chce mámu:)) Ten náš, když se vzbudí v noci, tak stojí v postýlce a volá mama mama:)Jakmile nahradíš kojení dudlíkem nebo čajem, bude se ti budit na to, a myslím, že se to bude odbourávat hůř než prsa, tam to mléko postupně ubývá a nějak se snad odstaví, ale starší mi vstával na dudlík a ještě ve dvou letech volal v noci dudu dudu, když mu upadlo.

Příspěvek upraven 11.03.12 v 11:56

lenkaleni
Kecalka 171 příspěvků 11.03.12 11:55

pres den nemame problem s jidlem, kdyby mohla, tak ji porad a vsechno :mrgreen: kdyz se k ranu budi castej na mliko tak pak mam chaos v tom, jestli uz to mela jako snidani. budi se kolem 8.30, to vetsinou chce zase mliko a pak kolem 10 dostane svacu.

lenkaleni
Kecalka 171 příspěvků 11.03.12 12:00

dudlik mame, a kdyz se vzbudi a nema ho tak je hruza :zed: jako ne ze bych si stezovala na to kojeni v noci, zase to neni tak casto jako jeste nedavno, spis me zajimalo, jak je to u vas… ;)

alein
Závislačka 4314 příspěvků 11.03.12 12:07

My kojili do roku vždy, kdy naše Terezka chtěla a od 9 měsíců začala být rozmazlené po této stránce a od půlnoci byla schopná se budit co hodinu a dožadovat se mlíčka, no mlíčka, jí spíš stačilo strčit prso do pusy. Pak jsem se sekla, začala na noc dostávat kašičku, okoupala se, nakojila jsem a šla spát. Když po 2 dnech zjistila, že prsíčko nebude, začala spát krásně celou noc. Ty 2 noci profňukané za to stály :oops:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 11.03.12 13:24

v noci nekojím, kojím až k ránu kolem 5-6, ale stejnak celou noc nespí, preVítek jeden :)

Leonfram
Kecalka 150 příspěvků 11.03.12 19:43
alein píše:
My kojili do roku vždy, kdy naše Terezka chtěla a od 9 měsíců začala být rozmazlené po této stránce a od půlnoci byla schopná se budit co hodinu a dožadovat se mlíčka, no mlíčka, jí spíš stačilo strčit prso do pusy. Pak jsem se sekla, začala na noc dostávat kašičku, okoupala se, nakojila jsem a šla spát. Když po 2 dnech zjistila, že prsíčko nebude, začala spát krásně celou noc. Ty 2 noci profňukané za to stály :oops:

Mám podobný problém, dcera 8 měsíců chce kojit 3× za noc cca ve stejné časy jako už od 3 měsíců :roll: Jednoznačně pije, ale přes den už nekojím, takže v prsou toho ani v noci moc nemá. UM jsem do ní zatím žádné nedostala, už jsem zkoušela Hipp, Hami a teď Sunar complex s příchutí banán a žádné nebere na milost. Zkoušela jsem i přidat na ochucení trochu instantní kaše, kterou normálně večer jí, ale nepomohlo to. Někdy jsem do ní dostala 50 ml po lžičkách, ale z láhve resp. hrníčku NUK ani ťuk, jak vidí láhev s bílým obsahem, mlátí rukama a do pusy ji nevezme :zed: Dnes jsem zkusila láhev od Jupíku, tu má starší dcera a ta malá ji vždy závidí. Sice si párkrát lokla, ale toť vše. Krom toho máme aktuálně zánět průdušek, takže jídlo je už pár dní šílenost, aby snědla cokoli :(
Ale k tématu, v noci se budí v pravidelný čas a nezačne fňukat, nýbrž řvát jako satan :cert: Zkoušela jsem dát čaj (řve dál a flašku odstrkuje, nebo si cucne a řve potom znovu), chovat, choval manžel, ignorovat,… stále řve jako tur. Což obvykle nevydržím, protože vedle spí starší 3 letá a nechci, aby vzbudila i ji :nevim:

ama-evelina
Stálice 85 příspěvků 11.03.12 20:39
Leonfram píše:
alein píše:
My kojili do roku vždy, kdy naše Terezka chtěla a od 9 měsíců začala být rozmazlené po této stránce a od půlnoci byla schopná se budit co hodinu a dožadovat se mlíčka, no mlíčka, jí spíš stačilo strčit prso do pusy. Pak jsem se sekla, začala na noc dostávat kašičku, okoupala se, nakojila jsem a šla spát. Když po 2 dnech zjistila, že prsíčko nebude, začala spát krásně celou noc. Ty 2 noci profňukané za to stály :oops:
Mám podobný problém, dcera 8 měsíců chce kojit 3× za noc cca ve stejné časy jako už od 3 měsíců :roll: Jednoznačně pije, ale přes den už nekojím, takže v prsou toho ani v noci moc nemá. UM jsem do ní zatím žádné nedostala, už jsem zkoušela Hipp, Hami a teď Sunar complex s příchutí banán a žádné nebere na milost. Zkoušela jsem i přidat na ochucení trochu instantní kaše, kterou normálně večer jí, ale nepomohlo to. Někdy jsem do ní dostala 50 ml po lžičkách, ale z láhve resp. hrníčku NUK ani ťuk, jak vidí láhev s bílým obsahem, mlátí rukama a do pusy ji nevezme :zed: Dnes jsem zkusila láhev od Jupíku, tu má starší dcera a ta malá ji vždy závidí. Sice si párkrát lokla, ale toť vše. Krom toho máme aktuálně zánět průdušek, takže jídlo je už pár dní šílenost, aby snědla cokoli :(
Ale k tématu, v noci se budí v pravidelný čas a nezačne fňukat, nýbrž řvát jako satan :cert: Zkoušela jsem dát čaj (řve dál a flašku odstrkuje, nebo si cucne a řve potom znovu), chovat, choval manžel, ignorovat,… stále řve jako tur. Což obvykle nevydržím, protože vedle spí starší 3 letá a nechci, aby vzbudila i ji :nevim:

Omlouvám se že nedávám příspěvek k tématu, nemůžu si pomoct, musím ti napsat, že máš nádherného psa v profilu!! Leonberčřík co? :)) Krásné tele! :*

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama