Noční povídání

63
4.5.18 02:10

Noční povídání

Krásnou májovou noc všem přeji. Je zde ještě někdo, kdo nemůže spát, nudí se v práci, či jen prostě okukuje diskuze?

Samozřejmně někdo „normální“ s kým by byl možný pokec o všem možném a hlavně ve vší slušnosti :-)

Čím více lidí, tím lépe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63
4.5.18 02:21

Nevidím žádný důvod proč ne. Ovšem je fakt, že povídání s chlapama po nocích na ženských diskuzích je poněkud… jak to jen říct… zvláštní :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 02:24

Ano, ano, nudím se v práci na noční. Tak pročítám staré různé diskuze a napadlo mě, zkusit založit nějakou živější. A třeba se i nějaké ty nespavkyně přidají :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 02:28

Já bych to dost nerad konkretizoval :-) Mám natolik specifickou práci, že by bylo odtajnění celkem okamžité :-) Ono je to jak kdy, někdy se nudím, jindy nezastavím. Ono je to tak asi všude :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 02:39

Skoro vůbec. Dělám 90% jen noční a jsem za to rád. Dříve jsem dělal třeba jen denní, ale to mě zabíjelo úplně to vstávání. Pak jsem to měl rozházené. Denní, odpolední i noční ale bylo to různě po dnech. To byla nejhorší možnost, žádné pořádné volno a před/po práci taky nic. Ty noční mi celkem vyhovujou. Sice bývám už celkem zničený po ránu, ale fyzicky se nenadřu (to je tady vidět :-) ) a před prací se přes den dá i ledasco zařídit. Ty děláš ve vícesměném provozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 02:56

@Detsa No rodinu jsem měl, než jsem se o ni vlastními chybami připravil (viz mnou založené první téma), ale nečti to, páč už by jsi se semnou asi bavit nechtěl :-) No já ty směny nemám nějak pravidelně. Mám třeba 1,2,3 max 4 noční a pak zase nějaké volno. Je to různé, jak kdy. A dělám to už poměrně dlouho, takže jsem si zvykl. Většinou nespím déle než do 13 - 14hod, takže se toho pak dá ještě spousta stihnout. A hlavně mám ty směny fakt nepravidelně. takže mám volno někdy přes víkend, někdy přes týden. A už jsem si zvykl :-) Taky jsem přistěhovalec, sice už je to přes deset let, ale přátele nějak extra nemám, a ani mi to nevadí. Jsem spíš takový samotář. Nějaké známe v práci, pár kamarádů na zahradu taky. A nějak mi to stačí :-) Učím se ze svých chyb a sekám dobrotu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 03:17

@Detsa Taktak, nezbývá než zatnout zuby a vypřádat se stím vším. Ono to nějak dopadne. Buď tak, nebo tak ale dopadne. A já si aspoň budu připadat líp, když se budu snažit napravit. Ona totiž žena, když jsme spolu byli, dělala zase jen ranní. Takže dítko odvedla do školky a jela do práce. Já se vyspal, dítě vyzvedl, počkali na mamku a měli jsme odpoledne společné. Těch pár večerů v týdnu beze mě klidně zvládli a měli jsme takhle docela dost společného volna. A už mi to nějak zůstalo :-) Než být v práci do 16, nebo 17 hod každý den, tak radši takhle. Přivstanu a mám odpo čas na dítě nebo zahradu. A zapomněl jsem dodat, že dělám 12hod, takže max 16 dní v měsíci. O tom to taky samozřejmně dost je. Pak je toho volna mnohem víc, a i ta regenerace je mnohem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 03:40

@Detsa No občas to tak mívám, ale je fakt, že mě moje práce celkem baví, takže se to dá. Taky můžu říct, že je opravdu veliký rozdíl v tom co člověk dělá. Je neskutečně rozdílné když člověk na noční stojí někde u mašiny a dře, nebo jako já u počítače a občas se ještě nudí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 04:15

@Detsa Jasně tak nějak to přesně všechno je. Práce i řešení budoucnosti :-) Přeji dobrou noc a zase někdy na noční babske diskuzi napřečtenou :-) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
4.5.18 04:18
Moc zdravim, nebudu rusit vasi debatu, stejne za chvili zase odpadnu do perin, jen jsem se pred chvili probudila nakrmit sviste, ale docela pekne popovidani…
Jak jste psali o tech nocnich, taky jsem pred materskou delala - dvanactky (dve denni, dve nocni a ctyri dny volna), do volna jsem si brala sem tam nocni navic a delala jsem tak vic nez 10 let. Bylo to bez problemu a jak bych to rekla, organismu se jakoby,,vycvicil", ze jsem po praci dokazala usnout na povel a proste se vyspat…
Za to ted to mam tak rozhazeny nocnim krmenim/nekrmenim a litanim pres den, ze v noci pak nemuzu po prckovo jidle zabrat a rano jsem uuuuplne zmlacena a svisti vyspani do ruzova…
Chtela bych se do prace vratit na puvodni misto a jsem zvedava, jak ty nocni budu zase zvladat…
@Detsa moc hezky napsane…
@Detsa píše:
@petazprahy četl jsem něco od tebe zběžně. Mrzí mě tvá situace. Podívej, často jsme svedeni na zcestí ať už vlastní vinou nebo vinou někoho jiného. Pak je to už jen o tom, jak dobře se s tím dokážeš vypořádat a srovnat. To už je o síle samotného jedince. Trápení je jedna věc, ale často lze zapracovat eště na nějaké změně a myslím že i v tvém případě to jde…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
4.5.18 04:24

Jakožto chlap upřímně uznávám, že pár dvanáctek na noční se nedá absolutně srovnat s tím co popisuješ. Když se dítko narodilo a spalo tehdy ještě s námi v ložnici když jsme spolu byli, naprosto jsem obdivoval ženu jak to zvládá. Já tehdy chodil do jiné práce jen na denní, takže mě přes týden nechávala spát a já jen občas a o víkendech vstával k malé. A doteď nedokážu pochopit jak to ty ženský dělají. Já byl z toho hotový, i když to byl jen jeden den občas :-) Holt v něčem jste prostě mnohem lepší :-) Přeji krásné sny a dostatek energie do příštího dne. A do práce se netěš, ta neuteče a už po půl roce si budeš říkat že ta RD není zas tak zlá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama