Noční povídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:10
Noční povídání

Krásnou májovou noc všem přeji. Je zde ještě někdo, kdo nemůže spát, nudí se v práci, či jen prostě okukuje diskuze?

Samozřejmně někdo „normální“ s kým by byl možný pokec o všem možném a hlavně ve vší slušnosti :-)

Čím více lidí, tím lépe :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 02:17

Pokud mě považuješ za normálního, tak můžem prohodit pár slov. Zrovna jsem přemýšlel, kde zabíjet čas 8).

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:21

Nevidím žádný důvod proč ne. Ovšem je fakt, že povídání s chlapama po nocích na ženských diskuzích je poněkud… jak to jen říct… zvláštní :-D

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 02:23

Dobrá úvaha, ale já jsem neškodný :kytka:. Zeptal bych se co děláš, ale je mi to zřejmé :think:.

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:24

Ano, ano, nudím se v práci na noční. Tak pročítám staré různé diskuze a napadlo mě, zkusit založit nějakou živější. A třeba se i nějaké ty nespavkyně přidají :-)

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 02:27

Rozumím. Taky dělám na tom, abych vlastně dělal něco jiného než mám dělat. Co děláš za práci, že tam máš takovou nudu? :nevim:

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:28

Já bych to dost nerad konkretizoval :-) Mám natolik specifickou práci, že by bylo odtajnění celkem okamžité :-) Ono je to jak kdy, někdy se nudím, jindy nezastavím. Ono je to tak asi všude :-)

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 02:36

Nojo, tak to chápu ;). Pak je třeba zabíjet čas všude možně. Ty jak často pracuješ po nočních směnách? :think: Ono to takhle furt otáčet noční/denní je šilený pro lidský organismus.

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:39

Skoro vůbec. Dělám 90% jen noční a jsem za to rád. Dříve jsem dělal třeba jen denní, ale to mě zabíjelo úplně to vstávání. Pak jsem to měl rozházené. Denní, odpolední i noční ale bylo to různě po dnech. To byla nejhorší možnost, žádné pořádné volno a před/po práci taky nic. Ty noční mi celkem vyhovujou. Sice bývám už celkem zničený po ránu, ale fyzicky se nenadřu (to je tady vidět :-) ) a před prací se přes den dá i ledasco zařídit. Ty děláš ve vícesměném provozu?

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 02:49

@petazprahy Já dělám v jakém chci provozu aktuálně :). Ale obvykle chrním už v tudle dobu… no a ty nemáš rodinu, přítelkyni? To se musí hrozně podepsat na tvým nočním životě, ne? Ranní vstávání je hrozný, ale přecejenom timhle zabiješ většinu dne, kdy fungují běžně lidi.

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 02:56

@Detsa No rodinu jsem měl, než jsem se o ni vlastními chybami připravil (viz mnou založené první téma), ale nečti to, páč už by jsi se semnou asi bavit nechtěl :-) No já ty směny nemám nějak pravidelně. Mám třeba 1,2,3 max 4 noční a pak zase nějaké volno. Je to různé, jak kdy. A dělám to už poměrně dlouho, takže jsem si zvykl. Většinou nespím déle než do 13 - 14hod, takže se toho pak dá ještě spousta stihnout. A hlavně mám ty směny fakt nepravidelně. takže mám volno někdy přes víkend, někdy přes týden. A už jsem si zvykl :-) Taky jsem přistěhovalec, sice už je to přes deset let, ale přátele nějak extra nemám, a ani mi to nevadí. Jsem spíš takový samotář. Nějaké známe v práci, pár kamarádů na zahradu taky. A nějak mi to stačí :-) Učím se ze svých chyb a sekám dobrotu :-)

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 03:11

@petazprahy četl jsem něco od tebe zběžně. Mrzí mě tvá situace. Podívej, často jsme svedeni na zcestí ať už vlastní vinou nebo vinou někoho jiného. Pak je to už jen o tom, jak dobře se s tím dokážeš vypořádat a srovnat. To už je o síle samotného jedince. Trápení je jedna věc, ale často lze zapracovat eště na nějaké změně a myslím že i v tvém případě to jde. Ale nechci nějak odbočovat…
S tou noční tě chápu. Já taky vždycky dělal něco raději přes noc. Ale člověk pak ztratí hrozně velkou část dne. Pak se docela blbě přizpůsobuje jiným lidem.

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 03:17

@Detsa Taktak, nezbývá než zatnout zuby a vypřádat se stím vším. Ono to nějak dopadne. Buď tak, nebo tak ale dopadne. A já si aspoň budu připadat líp, když se budu snažit napravit. Ona totiž žena, když jsme spolu byli, dělala zase jen ranní. Takže dítko odvedla do školky a jela do práce. Já se vyspal, dítě vyzvedl, počkali na mamku a měli jsme odpoledne společné. Těch pár večerů v týdnu beze mě klidně zvládli a měli jsme takhle docela dost společného volna. A už mi to nějak zůstalo :-) Než být v práci do 16, nebo 17 hod každý den, tak radši takhle. Přivstanu a mám odpo čas na dítě nebo zahradu. A zapomněl jsem dodat, že dělám 12hod, takže max 16 dní v měsíci. O tom to taky samozřejmně dost je. Pak je toho volna mnohem víc, a i ta regenerace je mnohem lepší.

Detsa
Kelišová 5837 příspěvků 04.05.18 03:36

@petazprahy To ano. Horší, kdyby sis tu chybu ani neuvědomil. Asi je to o zvyku no. To máš vždycky tak, že v práci si vyčítáš že chodíš na 12h, když tam jsi, ale pak jsi zas šťastný že to tak máš, ne? :)

Já jsem v tomhle třeba hrozný extrémista. Když mám něco udělat důležitýho, dělám to skoro nonstop abych měl co nejdřív klid. Pak jsem z toho úplně hotový a vyčítám si pomalu, že jsem si to měl rozložit na víc dní :nevim:.

petazprahy
Povídálka 36 příspěvků 04.05.18 03:40

@Detsa No občas to tak mívám, ale je fakt, že mě moje práce celkem baví, takže se to dá. Taky můžu říct, že je opravdu veliký rozdíl v tom co člověk dělá. Je neskutečně rozdílné když člověk na noční stojí někde u mašiny a dře, nebo jako já u počítače a občas se ještě nudí :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama