Noční projektor? Máte doma?

Anonymní
7.10.21 22:29

Noční projektor? Máte doma?

Maminky zaujal mě noční projektor konkrétně tento. Máte ho taky někdo doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11277
7.10.21 22:45

Něco podobnyho mame od tchýně taky to myslím nekde dostala. Za mě úplná zbytečnost. Nikdy jsem to nepouzila. V noci se má spát a ne cucet co kde lítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 23:35

@JancaS84 Miminku to ale může pomoci usnout když se mu třeba v noci nechce.. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
11277
7.10.21 23:46
@Anonymní píše:
@JancaS84 Miminku to ale může pomoci usnout když se mu třeba v noci nechce.. :potlesk:

Když se mu nechce spát tak neni unavený a svetylka na stropě tomu nepomuzou. To má spíš opacnej efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3337
7.10.21 23:49
@JancaS84 píše:
Když se mu nechce spát tak neni unavený a svetylka na stropě tomu nepomuzou. To má spíš opacnej efekt.

Souhlasím. Měla jsem nad postýlkou kolotoč od FP a ten měl projektor. Kluk koukal na hvězdičky a neusnul :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11277
7.10.21 23:53
@kavenka píše:
Souhlasím. Měla jsem nad postýlkou kolotoč od FP a ten měl projektor. Kluk koukal na hvězdičky a neusnul :mrgreen:

U nás stačí zapnuta kontrolka na chuvicce a furt na to načuhuje a ukazuje. :cert: musím to vždycky vypnout nebo schovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 23:57

Dle mně je to různé. Některé miminko usne některé ne. Ale aspoň se tím může chvíli zabavit než udělám např. UM nebo si odskočím na toaletu a možná i usne dle mne je to dobrá věc ;)

• Citovat
  • Nahlásit
15151
8.10.21 01:03
@Anonymní píše:
@JancaS84 Miminku to ale může pomoci usnout když se mu třeba v noci nechce.. :potlesk:

To nejlip pomuze prso :lol:.

Urcite jde vymyslet neco lepsiho, za co uvalit tisicovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
8.10.21 06:42

Měli jsme doma přesně tenhle, párkrát spadl na zem, když ho syn, teda už větší než miminko,.montoval. Rozbilo se to a nikomu to nechybí. Potom jsme koupili projektor z Lidlu, který je kupodivu bytelnější, syn ho montuje, když jdu na záchod, a jsme spokojení. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26508
8.10.21 09:48
@Anonymní píše:

blbost, jen jsi skočila na lep reklamě výrobce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
8.10.21 10:12

Od ségry jsem dostala takovou želvičku s projektorem na strop… Bylo to úplně k ničemu. To už má větší úspěch bílý šum, než taková blbina. Když jsem se dozvěděla, že ta želvička stojí cca 800, tak mě málem kleplo…
Do postýlky pověs za klip nějakou dětskou hračku a zabaví se tím stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 10:40

Máme podobný a už ho nepouštíme. Jen vyjímečně a ne před spaním, to malá nemohla usnout a vyžadoval koukat dál a dál. Lepší je projektor noční oblohy na strop ale statický bez efektů když už. Ale za mě už bych nekoupila nic takového, nemít to už doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5995
8.10.21 15:23

To je strašně chytré naučit dítě usínat na takovou kravinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
8.10.21 18:10

Bojím se dne kdy se někde objeví reklama na uspávání děti kladivem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu