Nonstop nespokojené miminko

44
17.5.18 19:14

Nonstop nespokojené miminko

Holky syn (8 měsíců) je pořád nespokojený. 80% dne mručí a knourá, neumí se sám zabavit, takže jsem cely den u nej na zemi a povídám mu, hraju si a zpívám a i přesto pokňouráva cely den. Už nevim co s tím. Je to povaha? Přejde to někdy? Vývojově pozadu není, teď se začal stavět k nabytku, ale jen co stojí už fňuká. Prosím především o rady maminek co mají doma taky naročňátko a jsou s nim 12h denně samy bez pomoci, jak to přežít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5892
17.5.18 19:18

Prostě přežít :mrgreen: já měla skoro rok dceru na rukách, jinak řev, když jsem ji položila a nechala jím půl minutky řvát, tak se uřvala do poblití. Bylo to na palici a vrátit čas bych nechtěla. Miminko jsem si vůbec neužila a nijak na to hezky nevzpomínám. Je jí přes 6 let a pořád je jedináček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
17.5.18 19:46

Ahoj, jj, syn když nespal taky byl uknourany, někdy jsem seděla u postýlky a říkala si že za chvíli se vzbudí a zase mě tím bude několik hodin šikanovat..nic se mu nelibilo, oblékání, koupání, nesnášel druhé miminka když přišli kamarádky na návštěvu..i jedna doktorka napsala do zprávy negativisticky kojenec :D no zjistila jsem že je to v povaze, i teď ve skoro čtyřech letech ke uknouranec ale teď už se s tím dá pracovat, zabavi ho cinnosti, sport..ale běda jak se mu něco nelíbí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
17.5.18 19:54

Taky mám holčičku, která je na tohle „náročná“ (9,5 měsíců). Sama si pohraje max.5 minut, jinak jenom když u ní sedím, ukazuju v knížce, stavím kostky, říkanky, písničky…Ale když se zvednu, že si třeba jenom uvařim čaj, nebo se vyčůrám, tak je hnedka oheň na střeše. Řve u dveří na záchod, v kuchyni se mi zavěsí na nohy a taky řve. Nejsem schopna si ani uvařit :roll: Čas (než přijde manžel a trochu mi ji zabavi) zabijim tak, že chodíme hodně ven. To kouká z kočárku a je hodná, strašně ji všechno zajímá nebo i usne. Ale když prší, je to na palici :? Když fakt potrebuju něco udělat a nechám ji chvilku vyřvávat, tak se úplně šprajcne a uklidní ji jenom prso. Prostě doufám, že to časem přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
674
17.5.18 20:05

@Crazy2v1 Můj starší syn byl takový, z legrace jsme mu říkali „Mrčislav“ jak pořád mrčel a byl nespokojený. Hodně pomohlo když začal mluvit a dokázal říct co by chtěl. Teď mu bude 6 let a je to zlatíčko. Ale první skoro 4 roky jsem si neužila. Mám doma ještě 2,5leťáka a ten má úplně jinou povahu a s ním jsem poznala že i miminko je super a mateřská může být pěkná.
Přeju pevné nervy, nevzdávat se ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
17.5.18 20:12
@Crazy2v1 píše:
Holky syn (8 měsíců) je pořád nespokojený. 80% dne mručí a knourá, neumí se sám zabavit, takže jsem cely den u nej na zemi a povídám mu, hraju si a zpívám a i přesto pokňouráva cely den. Už nevim co s tím. Je to povaha? Přejde to někdy? Vývojově pozadu není, teď se začal stavět k nabytku, ale jen co stojí už fňuká. Prosím především o rady maminek co mají doma taky naročňátko a jsou s nim 12h denně samy bez pomoci, jak to přežít?

Zuby? Nasa i tyden vkuse rvala nez se objevil. Pak do toho ryma bylo ji 9mes. Silene obdobi ale skoncilo a pak prisli jine radosti-starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
17.5.18 20:13

Syn byl taky prisernej. Zacal min knourat az v dobe kdy objevoval neco noveho, kdyz si stoupal, atd. A zasadne nespal.
Ja jsem nevedela co s nim, takze jsem se snazila mu porad menit cinnost. Hodina venku, hodina doma, chvili spanek, zase venku atd. Opravdu jsem i 3-4× sla ven. Doma mi stala prace, ale hlavne ze nerval a neknoural. Ale dalo to zabrat. Od ty doby co chodi je to uz mnohem lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
18.5.18 08:28

@Luclic dekuju za odpověď, alespoň vím, že v tu chvíli kdy se to děje u nás, se to děje i jinde. Doufam ze to přejde. Jen u nás i kočár nemusí zabrat ( záleží jakou má náladu), jedině nosítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
18.5.18 08:31

@Oplatečka dekuju za odpověď :) negativisticky kojenec to je drsné, ale alespoň vám to i lékař dal černé na bílém. Já když si stezuju tak mám spis pocit, ze chybu hledají u mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama