Normální život bez hysterie

358
13.3.20 08:43

Normální život bez hysterie

Jsem jediná koho nechává současná hysterie kolem kol… vir… klidnou? Nemám nakoupené zásoby, nemám totiž balík peněz, abych si mohla koupit půlku obchodu. Užívám si pěkného počasí a práce na zahradě. Čtyři roky zpátky když mi bylo 27, jsem si užívala že vůbec žiju (měla jsem vážně zdravotní problémy a doktoři se dodnes shodují že je zázrak že žiju). Hned po úrazu mě chtěli nadopovat antidepresivi, nechtěla jsem. Taky se už nemůžu rozčilovat, nervovat, jakmile bych měla špatnou psychiku můj stav by se zhoršil.
Jenom doufám že mi nezruší mé důležité návštěvy doktorů.

Užívám si jaro, hezké počasí, hledám práci.
Pojďte se bavit o něčem jiném a normálním :mavam: :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1130
13.3.20 08:59

Upřímně, taky jde ta hysterie a panika nějak mimo mě.. :think: ;)
Zprávy nevyhledávám, trochu si příjdu, v tomto směru, jak za mléčným sklem, jak kdybych sledovala nějaký film..
Asi zvláštní, já vím, a i chápu, že nějaká opatření jsou potřeba, ale ta panika je děsná a přemrštěná, toť můj názor..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10751
13.3.20 09:00

@krajta je a ja si říkám ze jsem jediný salámista v republice. Bojim se manželovi prarodiče, ti mají špatné zdraví, ale ja jsem furt v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
13.3.20 09:01

Taky mě to nijak neděsí :nevim: co má přijít, přijde. A to, že vykoupím půlku obchodu to nezmění, tak to nedělám ;) Kdyby nás ten virus chtěl fakt zamordovat, tak se tomu stejně neubráníš :nevim: já co vím, že nevyřeším, tak neřeším :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
13.3.20 09:06

Napohodu ja to neresim vubec je me to zacina omezovat ze ostatní blazni…a to mi vadí. Ale viru se nebojím je mi absolutne u zadele. Bojím se spíse zavírání vseho…cooz je nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
13.3.20 09:08

Me to taky nějak nedesi, a to sem u nas v rodine asi nejohrozenejsi osoba :D nakoupeno mame normalne jako vzdycky, do davu stejně nelezu takze to mi nechybi. Akorat u nas v rodine panikari vsichni kolem, takže i kdyz se snazin to mit u salamu, tak se to na me stejne hrne ze vsech stran (od mamky, segry, tchyne). Snazim se zit dal jako normalne no, mam ted nemocne dite, druhe doma bez skolky, takže ani nemam chut a prostor hloubat nad nejakou pandemii :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10751
13.3.20 09:08

Ja zrovna dnes, poprvé od porodu, mela jit pařit. No tak nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
13.3.20 09:12
@lachtanice86 píše:
@krajta je a ja si říkám ze jsem jediný salámista v republice. Bojim se manželovi prarodiče, ti mají špatné zdraví, ale ja jsem furt v klidu.

Já se sice bojím o mého dědu, bydlí sám a má 89. Ale on si nějakou coronu taky nepřipouští a i když má hodně dětí, vnoučat, pravnoučat. Většinou se o něj starám já a když jednou za týden nepřijdu, už mi volá proč jsem nepřišla a ať přijdu, kromě nákupu mu uklizim v domě i na zahradě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15117
13.3.20 09:12
@lachtanice86 píše:
Ja zrovna dnes, poprvé od porodu, mela jit pařit. No tak nic :lol:

Ta zamrzi :lol: muj pritel se zas raduje, ho od podzimu dokopavam ke cvičení a ted ma aspon vymluvu proc nemuze do fitka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13096
13.3.20 09:13

Mě to taky nechává v klidu, jen jsem dnes ráno chtěla nakoupit, abych měla z čeho uvařit oběd pro děti, které mám všechny doma a bohužel toho už moc nebylo, tak jsem musela sestavit náhradní jídelníček. Mám za sebou hodně zvláštní rok 2019, kdy se stalo tolik věcí, které se předpokládám nebudou opakovat a některé mě i dost poznamenaly, že nějaký koronavirus vnímám zcela okrajově (alespoň zatím).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
13.3.20 09:13

S čím nám ta panika pomůže… S ničím. Současná situace jen ukazuje jak někteří lidé neumí nebo se nenaučili dodržovat základní hygienické návyky, jsou sobečtí a sebestřední, nedokáží logicky uvažovat a někteří jsou už vážně blbý. Určitá debilita se v populaci vyskytuje pořád, ale teď se šíří rychleji než ten virus :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15681
13.3.20 09:14

Konečně někdo normální. Jo, taky mě to nechává v klidu. Celý koronablázinec je mi u zadele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 09:20

Prala bych si mit ten luxus, aby mi „kol…vir“ (:roll: to to vazne neumis vyslovit?) mohl nechavat chaldnou, ale vechvili, kdy mate mamku nemocnou na srdce pred operaci a dite s vadou, kdy je jasne, ze dostat tento vir = smrt, tak si asi byt klidni moc nemuzete dovolit :roll: :roll: zasoby nemam, o sebe se fakt nebojim.

• Nahlásit
  • Citovat
2929
13.3.20 09:21

@krajta

Proč kvůli tomu zakládáš diskusi? Tlachacích diskusí je tu spoustu a diskusí o koronaviru taky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
13.3.20 09:23

Kdybych nebyla těhotná tak jsem klidná, ale mám strach o malého no.. Jen si dnes uděláme trosku větší nakup(hlavně ovoce, teď toho jim hodně, tak abych nemusela co tři dny jako chodíme teď) Pokud teda v krame ještě budou něco mít :joy: a tím to pro mě hasne.. ale hormony jsou hormony a lehce mě to dostává do úzkosti, a vidět prázdný kram, když zrovna mám i prázdnou lednici mi nepomáhá.. no nic, dnes budu sázet kytky, psát bakalarku, neco pouklidim, dáme si něco dobrého k večeři :joy: den jako každý jiný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama