Nosítko - jaké vybrat?

140
3.5.16 21:05

nosítko - jaké vybrat?

Můžete mi některá poradit nejlepší nosítko pro novorozence? Četla jsem o manduce, ale vůbec to neznám, tak si nechám ráda poradit. Malé jsou 3 týdny. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
414
3.5.16 21:09
@Anonymní píše:
Můžete mi některá poradit nejlepší nosítko pro novorozence? Četla jsem o manduce, ale vůbec to neznám, tak si nechám ráda poradit. Malé jsou 3 týdny. Děkuji

Mohu se také připojit k dotazu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
3.5.16 21:13

U takhle malého miminka spíš šátek nebo Babyvak. Manducu bych doporučovala až tak od cca 4 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.5.16 21:13
@bob80 píše:
Mohu se také připojit k dotazu :D

Tak snad nám dá někdo dobré rady :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.5.16 21:14
@Petrusska007 píše:
U takhle malého miminka spíš šátek nebo Babyvak. Manducu bych doporučovala až tak od cca 4 měsíců.

Děkuju a proč není manduca vhodná a šátek popř. jaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
3.5.16 21:14

No problem je, ze kazdemu vyhovuje jine nositko :) mezi nejoblibenejsi urcite patri manduca, tula, lenny lamb,… Doporucuji pridat se na fcb ke skupinam Ergonomicke noseni deti, Nosime deti a nebo nejlip vyhledat si regionalni nosici skupinu. Vetsinou se poradaji osahavarny kde je mozne si osahat ruzne satky a nositka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
3.5.16 21:16

Jinak pro novorozence je nejlepsi satek. Vetsina nositek je az tak od 4. mesice. Je potreba aby miminko uz samo drzelo hlavicku a bylo celkove pevnejsi uz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
3.5.16 21:17

Hlavně pozor, aby to bylo fakt ergo. Dulezite je, aby latka mezi nohama sahala od kolinka ke kolinku, látka na zádech nebyla nijak vycpaná, aby se mohly záda zakulatit a kolena musí být výš než zadeček (do tvaru M). Nikdy v ergo nositku nepujde dát dítě čelem od těla matky…Manduca je jistota, i když drahá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.5.16 21:18

A nosil jste někdo mimčo od narození v manduce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12091
3.5.16 21:19

Šátek je pro miminko nejlepší, ale pokud trváte na nosítku, tak pro miminka od narození je vhodné Storchenwiege.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12091
3.5.16 21:20
@Anonymní píše:

Já v Manduce nosila asi od dvou měsíců a vyhovovala nám. Ale co vím, tak jsem jedna z mála, většinou holkám sedí tak od 4 měsíců dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
3.5.16 21:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
3.5.16 21:22

Ja mám nositko od Amazonas a jsem spokojená. Nosím teda až od 2 měsíců. Na mladší asi vážně šátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
3.5.16 21:22
@Anonymní píše:
Děkuju a proč není manduca vhodná a šátek popř. jaký?

Manduca je vhodná až na dobu, kdy miminko samo drží hlavičku (takže cca od toho 4. měsíce). Do té doby bych používala ten Babyvak nebo šátek, protože v něm mimčo leží (prakticky je to náhražka chování). Jinak druhy šátků neznám, já do toho 5. měsíce jen chovala a pak pořídila rovnou manducu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
3.5.16 21:27
@Anonymní píše:

Ja nosila od narozeni v manduce s novo vlozkou a dobry. Ale ne dyl jak hodinu denne. Pak sem presla na satek je pohodlnejsi a na zada super. Taky nedoporucuju manducu na drobnou postavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat