Nouzové bydlení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
1.10.21 17:25

Nouzove bydleni

Zdravim slecny a damy,

Na okraji Prahy, ale s dobrou dostupnosti (mhd 10min. na metro Haje) prodavam byt. Byt byl pronajiman, ale od 1.10. je volny a predpokladam prodej v horizontu mesicu.

Po precteni par temat, kde pisete cim si nektery holky z Vas museli projit a ve vysledku skoncili bez bydleni s detma na ulici jsem si rekl, ze poskytnu pokoj v byte.

Az bude nektera z Vas potrebovat, ozvete se na 725 964 911. Zadny velky luxus tady nemam, ale aspon na Vas nebude prset a budete s detmi v teple.

Volejte kdykoliv ve dne v noci : )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
1.10.21 17:54

Tyhle nabídky pomocí jsou vždycky hrozně podezřelý. Nic proti. Možná nemáš v úmyslu mít „děkovný sex“ za poskytnutí pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5147
1.10.21 17:57

Nejsem v nouzi, ale pokud je to myšleno tak jak to píšeš, tak je to od tebe milé. Pokud to nestřelíš nějaké mamince za nekřesťanské prachy, je to od tebe fakt milé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.10.21 10:31

Nemam potrebu nekoho stahovat o penize, prakticky ani zadny chtit nebudu, protoze v takove chvili se hodi kazda stovka, tisicovka a ne ani sex nemam v umyslu jakkoliv vyzadovat

Je to fakt mysleno jako nouzovka, ne pro dlouhotrvajici bydleni. V klidu a bez stresu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1807
2.10.21 10:40

K cizímu chlapovi, co nabízí bydlení zadarmo by šel jen blázen, a to i v nouzi. :D Kdyby to byl kamarád, tak je to jiná. Chlapi v nouzi mají u tebe taky dveře otevřené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
2.10.21 11:25

Ja nikoho nenutim…a ne, protoze snad chlap by se do nouze dostat nemel…je to potom jeste chlap? 🤔

Nevim co je spatneho na tom co nabizim, jak jsem psal byt byl pronajiman, ted se prodava, ja sam jezdim na kamionu a vicemene 5 dni v tydnu jsem v cizine…

https://dunahouse.cz/…10-pitkovice

Mozna kdyby byli lidi na sebe vic slusnejsi, tak by se nam na svete zilo lepe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat