Nová hypotéka po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terina.kubik
Stálice 55 příspěvků 01.10.18 11:17
Nová hypotéka po rozvodu

Dobrý den, měla bych otázku se kterou si nevím rady. Po rozvodu bych chtěla začít řešit nové bydlení. Financování nemovitosti musím bohužel řešit z části hypotéčním úvěrem nebo půjčkou od banky. S exmanželem jsem během tří let od rozvodu nepodepsala žádnou dohodu o rozdělení společného majetku. Prostě jsem mu vše nechala a začala znova od nuly. O svém ex momentálně nic netuším a ani o společné děcko se vůbec nezajímá. Zajímalo by mě, zda banka pět let po rozvodu požaduje k hypotéčnímu úvěru doložit dohodu o vyřešení společného majetku nebo postačí rozvodový list s datem nabytí právní moci?

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 01.10.18 11:18
@terina.kubik píše:
Dobrý den, měla bych otázku se kterou si nevím rady. Po rozvodu bych chtěla začít řešit nové bydlení. Financování nemovitosti musím bohužel řešit z části hypotéčním úvěrem nebo půjčkou od banky. S exmanželem jsem během tří let od rozvodu nepodepsala žádnou dohodu o rozdělení společného majetku. Prostě jsem mu vše nechala a začala znova od nuly. O svém ex momentálně nic netuším a ani o společné děcko se vůbec nezajímá. Zajímalo by mě, zda banka pět let po rozvodu požaduje k hypotéčnímu úvěru doložit dohodu o vyřešení společného majetku ne postačí rozvodový list s datem nabytí právní moci?

nechtěla nic, ani dohodu, ani rozvodový papír.

terina.kubik
Stálice 55 příspěvků 01.10.18 11:32

@Lama Lama
A jaká to byla banka? U mě to Česká spořitelna požadovala…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 01.10.18 11:35
@terina.kubik píše:
@Lama Lama
A jaká to byla banka? U mě to Česká spořitelna požadovala…

Air

kačka39
Kecalka 329 příspěvků 01.10.18 12:06

@terina.kubik RB taky nechtěla nic

Janli
Kelišová 6296 příspěvků 01.10.18 12:48

Vím, že spešl UCB si to vyžadovalo. Přímo doklad o vypořádání majetku po několik let starém rozvodu. Ale UCB se celkově doporučuju vyhnout obloukem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >