Reklama

Nová hypotéka po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terina.kubik
Stálice 55 příspěvků 01.10.18 11:17
Nová hypotéka po rozvodu

Dobrý den, měla bych otázku se kterou si nevím rady. Po rozvodu bych chtěla začít řešit nové bydlení. Financování nemovitosti musím bohužel řešit z části hypotéčním úvěrem nebo půjčkou od banky. S exmanželem jsem během tří let od rozvodu nepodepsala žádnou dohodu o rozdělení společného majetku. Prostě jsem mu vše nechala a začala znova od nuly. O svém ex momentálně nic netuším a ani o společné děcko se vůbec nezajímá. Zajímalo by mě, zda banka pět let po rozvodu požaduje k hypotéčnímu úvěru doložit dohodu o vyřešení společného majetku nebo postačí rozvodový list s datem nabytí právní moci?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48437 příspěvků 01.10.18 11:18
@terina.kubik píše:
Dobrý den, měla bych otázku se kterou si nevím rady. Po rozvodu bych chtěla začít řešit nové bydlení. Financování nemovitosti musím bohužel řešit z části hypotéčním úvěrem nebo půjčkou od banky. S exmanželem jsem během tří let od rozvodu nepodepsala žádnou dohodu o rozdělení společného majetku. Prostě jsem mu vše nechala a začala znova od nuly. O svém ex momentálně nic netuším a ani o společné děcko se vůbec nezajímá. Zajímalo by mě, zda banka pět let po rozvodu požaduje k hypotéčnímu úvěru doložit dohodu o vyřešení společného majetku ne postačí rozvodový list s datem nabytí právní moci?

nechtěla nic, ani dohodu, ani rozvodový papír.

terina.kubik
Stálice 55 příspěvků 01.10.18 11:32

@Lama Lama
A jaká to byla banka? U mě to Česká spořitelna požadovala…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48437 příspěvků 01.10.18 11:35
@terina.kubik píše:
@Lama Lama
A jaká to byla banka? U mě to Česká spořitelna požadovala…

Air

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 01.10.18 12:06

@terina.kubik RB taky nechtěla nic

Janli
Kelišová 5716 příspěvků 9 inzerátů 01.10.18 12:48

Vím, že spešl UCB si to vyžadovalo. Přímo doklad o vypořádání majetku po několik let starém rozvodu. Ale UCB se celkově doporučuju vyhnout obloukem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >