Nový objev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 10:04
Nový objev

Ahoj, je mi, 19 a mému budoucímu partnerovi bude 36. Mám strach z toho, jak na něj budou lidi koukat. Píše mi, že je rád za každou chvíli se mnou, je na mě hodný a stará se o mě. Bohužel spolu pracujeme. V práci se vídáme 2-3 týdne. Máme jiné směny. Ale stejně kolegy. Mám prostě špatný pocit, že kvůli mému věku, se na něj budou dívat divné. A taky se říká, že nedělá dobrotu spolu dělat, i když se vidíme napřv praci max 30 minut. Má tento vztah šanci? Nechci pak, aby to dopadlo špatně. Dekuju za radu.
 Klára

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Celina
Závislačka 3618 příspěvků 03.12.18 10:07

Budoucímu partnerovi :think: ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 10:09

@Celina randime spolu, řeší se otázka, jestli spolu začít chodit..

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 03.12.18 10:10
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi, 19 a mému budoucímu partnerovi bude 36. Mám strach z toho, jak na něj budou lidi koukat. Píše mi, že je rád za každou chvíli se mnou, je na mě hodný a stará se o mě. Bohužel spolu pracujeme. V práci se vídáme 2-3 týdne. Máme jiné směny. Ale stejně kolegy. Mám prostě špatný pocit, že kvůli mému věku, se na něj budou dívat divné. A taky se říká, že nedělá dobrotu spolu dělat, i když se vidíme napřv praci max 30 minut. Má tento vztah šanci? Nechci pak, aby to dopadlo špatně. Dekuju za radu.
Klára

Na mě by by starej, ale když ti to vyhovuje… Lidi vás drbat budou, věkový rozdíl tam je. Moje kamarádka roky pracuje s manželem a zdá se, že to klape.

Russet
Extra třída :D 12178 příspěvků 03.12.18 10:10
@Anonymní píše:

A to jako potřebuješ svolení okolí? 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 03.12.18 10:21
@Anonymní píše:

Tak budou na vás koukat, tím spíš, že jste v jedné práci. To ale musíš vědět ty co chceš a ne okolí. Záleží přece jaký on je a jak je ti s ním dobře a ne co si okolí myslí. Pokud není ženatý…

prekvapenana2
Kecalka 265 příspěvků 03.12.18 10:28

V jedné práci na vás budou koukat i když od sebe budete rok ;) pokud ste spolu šťastný tak proč to nezkusit? To si u každého případného partnera máš v plánu dělat průzkum veřejného mínění? :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 03.12.18 10:46
@Anonymní píše:

sakra jsem sto let za opicema já myslela že randění a chození je jedno a totéž :nevim:

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 03.12.18 11:17

Lidi vás budou drbat, vždycky si něco najdou. Já dělala s mým chlapem dva a půl roku, ale už jsme byli pár, když jsem do firmy přešla. A pracovně jsme se potkávali spíš výjimečně. Ale hodně jsme probírali práci doma a protože máme často rozdílné názory, bylo někdy veselo. Věk bych tolik neřešila. Když mi bylo jako tobě, zakladatelko, měla jsem taky staršího chlapa, i když to byl spíš kamarád s výhodami :lol: ale plně chápu. Já na tvém místě bych se toho nebála

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 4 inzeráty 03.12.18 11:19

Me bylo 20 manzelovi 40,kdyz jsme spolu zacali chodit ;) taky jsme byli kolegove nebo spis manzel byl vedouci oddeleni,na kterem jsem pracovala :) ted budeme za par dni slavit osm let :kytka: neohlizej se na ostatni ;)

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 03.12.18 11:46

Co znamená dopadnout dobře?

To že budete spolu, budete se mít rádi a bude to hezké - to se samozřejmě může stát, věk nevěk.

To že spolu zůstanete až do smrti, budete mít děti a barák a budete navěky zamilovaní a budete si 100% věrni? To je velmi nepravděpodobné. Zejména proto, že i když se to co teď mezi sebou máte rozvinete do dlouhodobého vztahu, tak on už se moc měnit nebude - už je vcelku hotový člověk a vy ještě budete docela výrazně zrát a měnit se.

Vaše současná dynamika, pokud ji dáte prostor bude nejspíš taková, že on bude ten zkušenější a dominantnější a vy ho za to budete obdivovat a bude to skvělé.

Ale časem - ve výhledu pár let vy ho tak nějak doženete a už nebudete chtít být ta malá holka vedle zkušeného chlapa, co to ví líp, ale budete chtít být normální, rovnocenou partnerkou. Velké množství vztahů které začínaly s podobnou nerovností tohle neustojí.

Nemyslím si ale, že to je důvod se do takového vztahu nepouštět - nejspíše takového zkušenějšího muže, ke kterému budete vzhlížet potřebujete. A když v sobě potlačíte náklonost k tomuhle, tak ten další bude zase takovej.

Navíc ten věkový rozdíl není zas až tak obří. Přeci jen - je to normální dospělý chlap, ne muž před penzí…

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 03.12.18 13:52
@Ou píše:
Navíc ten věkový rozdíl není zas až tak obří. Přeci jen - je to normální dospělý chlap, ne muž před penzí…

obří je. až bude na holka na vrcholu, on bude v těžkým útlumu. nyní dokáže zaujmout, později bude „budoucí přítel“ jen přítěží

Hroznej puberťák
Kelišová 5413 příspěvků 03.12.18 14:16
@ka2ka píše:
sakra jsem sto let za opicema já myslela že randění a chození je jedno a totéž :nevim:

No prostě zatím spolu jen leží, a teď řeší, jestli spolu budou i chodit :jazyk: :mrgreen: :mavam:

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 03.12.18 15:05
@Hroznej puberťák píše:
No prostě zatím spolu jen leží, a teď řeší, jestli spolu budou i chodit :jazyk: :mrgreen: :mavam:

díky za vysvětlení :mrgreen:

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 03.12.18 21:48
@ka2ka píše:
sakra jsem sto let za opicema já myslela že randění a chození je jedno a totéž :nevim:

To jsme na tom stejně :roll: :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >