Nový přítel má problém s orgasmem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:33
Nový přítel a problém s erekcí

Ahoj, tohle téma musím protřást někde anonymně, neboť je tak citlivé, že ho ani s ohledem k druhé osobě těžko někde můžu rozebírat…ale věc se má tak, že mám nového přítele. Je moc fajn a milý…ale sex je zádrhel - naštěstí tedy ne tolik pro mně, ale i tak mě mrzí, že není takový, jaký by měl být. Zatím jsme spolu s dotyčným spali jenom dvakrát a on měl pokaždé problém s orgasmem (já naštěstí ne). V obou případech to trvalo dlouho a nakonec se stejně dokončil ručně (já už fakt po hodině tělocviku neměla sílu a zatím u něj ani nemám ten grif). Ptala jsem se, proč to trvá tak dlouho, jestli mu můžu nějak dopomoct, něco udělat jinak, přeci jen se ještě neznáme. Řekl, že ne, že je to prostě o vzájemné souhře, která přijde časem (orální sex nevyhledává a nevyžaduje a jde prý o dostatečnou stimulaci jistého místa na penisu) a taky že ho prostě vždy přiškrtí kondom (nestěžuje si na něj ale). Takže prostě: normálně se mu postaví ale prostě se neudělá. A já jsem z toho nějaká špatná, sice je fajn, že to trvá delší dobu a já mám čas i na svůj orgasmus, ale na druhou stranu už to fakt nejde a je mi i líto, že on z toho nic nemá. Ještě jsem nazažila, že by to chlapovi trvalo tak dlouho. Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 14.09.18 18:50

Kazdy je jiny no. Jsou zensky, ktery pry nikdy v zivote nemaj orgasmus, to je teprve divny. :think: Vubec to pred nim nezminovat a neresit, nicemu to nepomuze, kdyz budes rikat, ze je to divny a zes to jeste nezazila. :nevim: Zvlast pokud ty orgasmus s nim mas. Dejte tomu vice casu.

Jana525
Závislačka 4981 příspěvků 14.09.18 18:54

Problem muze byt taky v kondomu. At zkusi jinou znacku.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 14.09.18 18:56

Měla jsem partnera, který se prostě nebyl schopný udělat při sexu s kondomem, jinak bez problému. Takže vina může být i v tom kondomu.

Hlavně netlač na pilu a příliš se ho na to nevyptávej. Jste spolu chvíli, uvidíš, jestli si to sedne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 18:57

@Sandokanos já vím, že mu to nemůžu říkat, že je to divný, ale proč to tak je jsem se zeptat musela, musela jsem zjidtit, jestli to není i mí chyba.

@Jana525 nojo, to je první věc, s kterou hodlám zaexperimentovat:))

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 14.09.18 18:58

Tak to má problém s ejakulací, nikoliv s erekcí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 19:02

@Kfětoslava dík za opravu, popletla jsem to.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 14.09.18 19:06
@Anonymní píše:
@Kfětoslava dík za opravu, popletla jsem to.

Budiž ti útěchou, že to je ta lepší varianta :D

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 14.09.18 19:12
@Anonymní píše:
Ahoj, tohle téma musím protřást někde anonymně, neboť je tak citlivé, že ho ani s ohledem k druhé osobě těžko někde můžu rozebírat…ale věc se má tak, že mám nového přítele. Je moc fajn a milý…ale sex je zádrhel - naštěstí tedy ne tolik pro mně, ale i tak mě mrzí, že není takový, jaký by měl být. Zatím jsme spolu s dotyčným spali jenom dvakrát a on měl pokaždé problém s orgasmem (já naštěstí ne). V obou případech to trvalo dlouho a nakonec se stejně dokončil ručně (já už fakt po hodině tělocviku neměla sílu a zatím u něj ani nemám ten grif). Ptala jsem se, proč to trvá tak dlouho, jestli mu můžu nějak dopomoct, něco udělat jinak, přeci jen se ještě neznáme. Řekl, že ne, že je to prostě o vzájemné souhře, která přijde časem (orální sex nevyhledává a nevyžaduje a jde prý o dostatečnou stimulaci jistého místa na penisu) a taky že ho prostě vždy přiškrtí kondom (nestěžuje si na něj ale). Takže prostě: normálně se mu postaví ale prostě se neudělá. A já jsem z toho nějaká špatná, sice je fajn, že to trvá delší dobu a já mám čas i na svůj orgasmus, ale na druhou stranu už to fakt nejde a je mi i líto, že on z toho nic nemá. Ještě jsem nazažila, že by to chlapovi trvalo tak dlouho. Poradíte?

Asi dlouho používal dlaňovku. Jak dlouho byl sám?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49492 příspěvků 5 inzerátů 14.09.18 19:31

Prostě je nervous. Se to časem srovnál

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 21:31

Zkuste kondomy Pepina. Klidně i tu tenčenou verzi.

Třeba durex a primeros jsou hodně úzké.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 21:33

ještě upřesním - Přítel měl právě v durexech problém i s erekcí. A pepina v pohodě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 21:37
@Anonymní píše:

neporadím ale lituju Tě :-( par takových jsem poznala a byl to pro mě velký problem…kor ted s detma nemám tolik energie a času aby to trvalo přes hodinu… memu partnerovi je teda už 60 ale vtomto ohledu je perfektní…když potřebuju vydrží..když chvátáme je za 5 minut na misionaře. pro mne ideal.. a to si vetsina v mem okolí myslí že v tomto věku už asi „NIC“ a on je to jeden z mých nejlepsich milencu :-)

Freeandwild
Povídálka 40 příspěvků 14.09.18 22:37

Spali jste spolu dvakrát, nehroť to tak :) !
Jeden můj partner to měl při našich prvních pokusech podobně a časem, když jsme se sladili (v řádu pár týdnů) to šlo už normálně i s kondomem. Ze začátku to trvalo dýl, nebo se to třeba povedlo po 2-3 denní abstinenci. Ale postupně jsem přišla na to, jaký polohy a techniky se mu líbí a bylo to ok, byl třeba i 2× za sebou večer a ráno znova, nebo jsme dávali rychlovky a podobnwě :)
On mi to řovnou řekl, ať si to neberu osobně, že ten problém prostě ze začátku mívá, tak jsem si to osobně nebrala a časem se to prostě srovnalo. Takže se netrap a netlač na něj, tím tomu určitě neprospěješ. Naopak zkoumej a vnímej, co ho vzrušuje, co se mu líbí, bavte se o tom, co vám dělá dobře… to by bylo, aby nebylo :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 07:05

1. Určitě neodsuzovat, mnoho žen nedosáhne orgasmu vůbec a některým mužům to prostě trvá nebo potřebují specifickou stimulaci. Pokud se vyloučí zdravotní důvod tak to tak prostě je.
2. Kondom obvykle dost snižuje citlivost - může to být důvod.
3. Mějte tedy normální sex tak dlouho jak vám to je oběma příjemné a potom „dokončete“ tak jak je partner zvyklý/jakým způsobem orgasmu dosáhne. Zprvu to může vypadat divně, je to trochu neobvyklé, ale nic špatného na tom není. Navíc je možné, že se tak situace začne postupně zlepšovat (i když asi bude vždy typ, kterému to trvá déle)
4. Pokud chcete zažít orgasmus „tam“, lze soulož přerušit, provozovat ty další formy a když se bude ejakulace blížit tak se „tam“ zase vrátit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >