Reklama

Manžel odmítá jezdit na nákup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:15
Manzel odmita jezdit na nakup

Prosimvas chtela bych se tady dozvedet jak to chodi u ostatnich. Manzel argumentuje tim, jak jsem zhyckana. Dlouho jsme nemeli auto a nakupy jsme museli resit tak, ze jsme se tahali s batohy a taskami plnymi jidla atd. Uz jsem toho mela plne zuby, navic ja proste toho tolik najednou neunesu a to bych tam mohla courat denne. Radeji nakoupim jednou tydne a mam pokoj.
Ted mame konecne auto, ale posloucham, jak on jednou tydne na nakup jezdit nebude, ze je to zbytecne, ze se da nakoupit i jinak. Jak mu mam vysvetlit, ze mi to tak nevyhovuje? Neustale se kvuli tomu hadame, podle nej auto neni potreba. Do nejblizsiho obchodu je to min. pul hodiny cesta.
Ridicak abych zajela sama zatim nemam. Vim, je to handicap, ale pracuju na tom, abych v budoucnu uz nemusela tohle poslouchat. I kdyz tezko rict jestli toho necha, podle nej je auto zbytecna vec, vsude se da dojet i jinak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:17

Mozna to bude nekomu pripadat jako prkotina, ale kdyz je tohle tema pomalu na dennim poradku, tak uz fakt nevim jak na to reagovat, abychom byli spokojeni oba.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 14.09.18 17:19
@Anonymní píše:
Prosimvas chtela bych se tady dozvedet jak to chodi u ostatnich. Manzel argumentuje tim, jak jsem zhyckana. Dlouho jsme nemeli auto a nakupy jsme museli resit tak, ze jsme se tahali s batohy a taskami plnymi jidla atd. Uz jsem toho mela plne zuby, navic ja proste toho tolik najednou neunesu a to bych tam mohla courat denne. Radeji nakoupim jednou tydne a mam pokoj.
Ted mame konecne auto, ale posloucham, jak on jednou tydne na nakup jezdit nebude, ze je to zbytecne, ze se da nakoupit i jinak. Jak mu mam vysvetlit, ze mi to tak nevyhovuje? Neustale se kvuli tomu hadame, podle nej auto neni potreba. Do nejblizsiho obchodu je to min. pul hodiny cesta.
Ridicak abych zajela sama zatim nemam. Vim, je to handicap, ale pracuju na tom, abych v budoucnu uz nemusela tohle poslouchat. I kdyz tezko rict jestli toho necha, podle nej je auto zbytecna vec, vsude se da dojet i jinak…

Velký nákupy mě prudí, jemu nevadí, tak jezdí on. Každou sobotu ráno.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 20927 příspěvků 14.09.18 17:19
@Anonymní píše:

Tesco u vás nejezdí?

růžový achát
Závislačka 3960 příspěvků 14.09.18 17:22

Když dojdou potraviny a bude mít hlad?

Monchichik
Závislačka 4125 příspěvků 14.09.18 17:22

Tak když se dá nakoupit jinak, tak ať nakupuje. Já mít auto před barákem, tak nepotáhnu v ruce teda nic. A k čemu vám to auto teda je, když ne proto, aby vám to ulehčilo život? A jestli je to pro něj zbytečná věc, tak proč ho kupoval?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:24

@Bábrdl nejezdi.. on zase dojde, kdyz mu reknu, ale ja bych taky rada mela tu moznost nakoupit si podle sebe aniz bych se s tim tahala jak kun.. Fakt nejak nechapu kde je ten problem.. Copak nejezdi nakoupit autem 90 procent lidi? On proste z principu nechce.

jahuhudka
Extra třída :D 10270 příspěvků 14.09.18 17:25

Itesco?

AnneElliot
Kecalka 127 příspěvků 14.09.18 17:25

Nechápu. Já jsem někdy tak líná, že jedu i do obchodu 500 metrů od baráku autem pro dvě věci. :lol: Pokud není schopný jednou za týden sednout do auta a odřídit to, zařídila bych si dovoz nákupu domů na jeho náklady. Tahat jídlo pěšky nebo sockou v batohách mi přijde jako totální kravina. :zed:

Monchichik
Závislačka 4125 příspěvků 14.09.18 17:25
@Anonymní píše:
@Bábrdl nejezdi.. on zase dojde, kdyz mu reknu, ale ja bych taky rada mela tu moznost nakoupit si podle sebe aniz bych se s tim tahala jak kun.. Fakt nejak nechapu kde je ten problem.. Copak nejezdi nakoupit autem 90 procent lidi? On proste z principu nechce.

A k čemu to auto teda máte?

mroe
Extra třída :D 14239 příspěvků 14.09.18 17:26

U nas jezdi na velke nakupy manzel jednou tydne, ja nakupuju drobne veci v tydnu.
Obcas jede s detmi nebo jedeme vsichni, ale vetsinou to zvladne sam.
Byt tebou, tak jednou nenakoupim a necham ho o hladu. Jsou veci, ktere se udelat musi, nevim, proc by vsechno mela zarizovat zena, i tak toho na ni zbyde dost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 17:26

@Monchichik Pry je to diesel a ten na kratsi vzdalenosti neni. Jezdime s nim daleko za rodinou.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47817 příspěvků 14.09.18 17:26
@Anonymní píše:

No tak se střídejte, jednou ty podle sebe, jedno on. A hotovo.
Jeslti je ochotný to tahat, tak osobně bych mu to přenechala.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16305 příspěvků 14.09.18 17:27
@Anonymní píše:

Ať chodí nakupovat on. :cert: Nevím, kolik máš času, ale nakoupila bych jen tam, kde to mám při cestě a zbytek by prostě nebyl. On doma nic nespotřebovává a zadek si utírá hadrem na podlahu? Obtěžujete ho jako rodina? Jak to dělají jiní? Někteří chlapi chodí nakupovat s lístečkem, někteří i bez lístečku. Někteří nakupují s manželkou, ale to málokterý rád. Někteří čekají na parkovišti, než manželka nákup dotáhne. Spousta žen řídí a dělají si nákupy samy. Chodit nakupovat každý den trochu je na palici. Někdy to jinak nejde, dobře. Ale to není váš případ.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 45 inzerátů 14.09.18 17:27

Bez auta bych na nakup nejela. Tak at chodi nakupovat bez auta. Napis mu seznam a vysli ho 3× tydne s batohem. Mozna si to priste rozmysli. A ten ridicak je dobry napad.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama