Reklama

Je moje manželství v troskách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 11:37
Manželství v troskách? prosím radu

Zdravím všechny,

vlastně ani nevím jak začít po víc jak dvou letech jsem na této stránce…

S manželem jsme spolu 5 let 2 roky manželé, mě je 24 jemu 25. Ze začátku to byla velká láska až nemožná a ta trvala opravdu než jsme se vzali… po svatbě přišel vlastní byt druhý pes a změna mého zaměstnání… a asi tady někde to začalo.

Když jsme si k naší dvouleté feně přivedli druhou začalo to jít trochu hůře ta druhá fena je živel a dávala nám to pěkně sežrat než se naučila fungovat a samotě trvalo to rok a pul, nesla jsem na tom také velkou vinu já to přiznávám podcenila jsem výchovu a přistupovala jsem k ní stejně jako k feně první… po méně jak roce jsem si ale uvědomila že to takhle nejde a s fenou jsem začala pracovat opravdu jak jen to šlo (cvičák, soukromé cvičení rady socializace) fena se zlepšila a přestala ničit. Nikdy jsem tedy od manžela neslyšela žádné uznání ale chápu ho ta fena nám občas dělala ze života peklo, ale já jsem to nevzdala.

Nedávno se ale u nás doma stala tragédie feně jsou již ted 3 roky a po 3 letech soužití s naší 8 letou kočkou jsem přišla domu a kočka byla mrtvá (nutno podotknou žádné zranění, ani zlomený vaz (pes 35kg) měla prokousnutý jazyk a modré tlapičky, mohlo to být udušení úplně si nemyslím že by za to mohla ta fena) Nicméně manžel tenkrát strašně vyváděl a řekl mi vyber si bud odvezeš toho psa do útulku nebo se balím a odcházím… 3 hodiny pláče a volání po známých zda by si někdo aspoň na víkend nevzal mi vzali iluze a já šla za manželem s tím že fenu do útulku nedám protože je to moje zodpovědnost a pokud si stále stojí za svým nedá se nic dělat… on mi řekl že své stanovisko nepřehodnotil a pokud tedy chci aby pes zůstal doma odchází. V tu chvilku mi to bylo líto, ale rozhodla jsem se pro psa se slovy,, ty se o sebe postaráš, ona ne,, sbalil se, ale neodešel.

Od té doby je doma doslova peklo, pořád mi vyčítá že jsem dala přednost psovi, nadává mi že jsem hloupá, zlá a zákeřná mrcha… Dokonce jsme se i domluvili že si dáme pauzu a budeme spolu pouze bydlet fungovalo to 14 dnů a pak to začalo zase… byla jsem s kamarádkami pařit a vezl mě domu jeden kamarád, zjistila jsem že mi manžel vlezl na FB přečetl si to a udělal doma strašnou scénu napsal mi sms že si nemyslel že se ze mě vyklube taková mrcha… ale já si nemyslím že to že mě někdo vezl domu by bylo zas tak tragické…

Dalším problém je že se mnou nemluví když ho něco žere a pak vyletí… mohu se ho 100× zeptat co ti je proč si smutný trápí tě něco, ale on mi vždycky řekne nic… už si přijdu jako blázen včera mi řekl si zlá nechci s tebou být nemám tě rád… a pak se mi zase omluvil… dokonce už chodím i psycholožce a když jsem mu nabídla aby tam šel se mnou řekl mi,,rád tam s tebou půjdu aspoň ta doktorka řekne že já mám pravdu,,

myslíte si že má vůbec smysl na tomto vztahu jakkoliv pracovat? Žiji ted vedle člověka od kterého nevím co čekat nevím co chce… ale ani on sám to podle mě neví…

Netvrdím že jsem dokonalá udělala jsem spoustu chyb v našem vztahu ale vždycky jsem se je snažila napravit… jenže ted už mi dochází síla hádat se usmiřovat o něco se stále přít… protože on má svou pravdu já mám svou… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27165 příspěvků 9 inzerátů 14.09.18 11:43

Máte děti? Jestli ne, asi bych volila rozchod…

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 14.09.18 11:45
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

S manželem jsme spolu 5 let 2 roky manželé, mě je 24 jemu 25. Ze začátku to byla velká láska až nemožná a ta trvala opravdu než jsme se vzali… po svatbě přišel vlastní byt druhý pes a změna mého zaměstnání… a asi tady někde to začalo.

Když jsme si k naší dvouleté feně přivedli druhou začalo to jít trochu hůře ta druhá fena je živel a dávala nám to pěkně sežrat než se naučila fungovat a samotě trvalo to rok a pul, nesla jsem na tom také velkou vinu já to přiznávám podcenila jsem výchovu a přistupovala jsem k ní stejně jako k feně první… po méně jak roce jsem si ale uvědomila že to takhle nejde a s fenou jsem začala pracovat opravdu jak jen to šlo (cvičák, soukromé cvičení rady socializace) fena se zlepšila a přestala ničit. Nikdy jsem tedy od manžela neslyšela žádné uznání ale chápu ho ta fena nám občas dělala ze života peklo, ale já jsem to nevzdala.

Nedávno se ale u nás doma stala tragédie feně jsou již ted 3 roky a po 3 letech soužití s naší 8 letou kočkou jsem přišla domu a kočka byla mrtvá (nutno podotknou žádné zranění, ani zlomený vaz (pes 35kg) měla prokousnutý jazyk a modré tlapičky, mohlo to být udušení úplně si nemyslím že by za to mohla ta fena) Nicméně manžel tenkrát strašně vyváděl a řekl mi vyber si bud odvezeš toho psa do útulku nebo se balím a odcházím… 3 hodiny pláče a volání po známých zda by si někdo aspoň na víkend nevzal mi vzali iluze a já šla za manželem s tím že fenu do útulku nedám protože je to moje zodpovědnost a pokud si stále stojí za svým nedá se nic dělat… on mi řekl že své stanovisko nepřehodnotil a pokud tedy chci aby pes zůstal doma odchází. V tu chvilku mi to bylo líto, ale rozhodla jsem se pro psa se slovy,, ty se o sebe postaráš, ona ne,, sbalil se, ale neodešel.

Od té doby je doma doslova peklo, pořád mi vyčítá že jsem dala přednost psovi, nadává mi že jsem hloupá, zlá a zákeřná mrcha… Dokonce jsme se i domluvili že si dáme pauzu a budeme spolu pouze bydlet fungovalo to 14 dnů a pak to začalo zase… byla jsem s kamarádkami pařit a vezl mě domu jeden kamarád, zjistila jsem že mi manžel vlezl na FB přečetl si to a udělal doma strašnou scénu napsal mi sms že si nemyslel že se ze mě vyklube taková mrcha… ale já si nemyslím že to že mě někdo vezl domu by bylo zas tak tragické…

Dalším problém je že se mnou nemluví když ho něco žere a pak vyletí… mohu se ho 100× zeptat co ti je proč si smutný trápí tě něco, ale on mi vždycky řekne nic… už si přijdu jako blázen včera mi řekl si zlá nechci s tebou být nemám tě rád… a pak se mi zase omluvil… dokonce už chodím i psycholožce a když jsem mu nabídla aby tam šel se mnou řekl mi,,rád tam s tebou půjdu aspoň ta doktorka řekne že já mám pravdu,,

myslíte si že má vůbec smysl na tomto vztahu jakkoliv pracovat? Žiji ted vedle člověka od kterého nevím co čekat nevím co chce… ale ani on sám to podle mě neví…

Netvrdím že jsem dokonalá udělala jsem spoustu chyb v našem vztahu ale vždycky jsem se je snažila napravit… jenže ted už mi dochází síla hádat se usmiřovat o něco se stále přít… protože on má svou pravdu já mám svou… :,(

No nevim, domaciho mazlicka maji chtít mit a živit oba, tj.jak Ty, tak manzel. Pusobi to na me tak, ze uz mate doma zverinec, a ze uz to manzela prestalo bavit. Problemovy pes, tva pozornost smerovana na nej.. v podstate se mu nedivim. Co az byste chteli deti? Kdy jste je planovali?
Asi bych opravdu volila nalezeni docasneho nebo trvaleho noveho domova pro problemoveho psa, treba u nekoho známého tveho známého. Muzes za nim jezdit.
Jak rikam, chapu, ze to manzelovi vadi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 11:46

@Regina Hero Nene jen ty dvě feny… pořád se neumím smířit s tím že by to mělo skončit, chtěla bych vědět kde jsem udělala ty chyby, ale on mi to neřekne když na mě křičel že jsem hnusná a zlá ptala jsem se ho kdy jsem na tebe byla zlá a jeho odpověď ty nevíš? A nasazení sluchátek mě naplnilo další bezmocí… :(

jege
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 14.09.18 11:46

Njn, kdybyste si po svatbě pořídili raději normálně dítě, neměli byste čas na takové blbosti! Takhle se rozměňujete na kočku, psa a skutečný život zatím utíká …

Myslím, že tohle již slepit nepůjde, manžel již ví, že psa máš raději než jeho a to těžko překousne.

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 14.09.18 11:46
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

Netvrdím že jsem dokonalá udělala jsem spoustu chyb v našem vztahu ale vždycky jsem se je snažila napravit… jenže ted už mi dochází síla hádat se usmiřovat o něco se stále přít… protože on má svou pravdu já mám svou… :,(

(jinak samozrejme takto by se chovat nemel, ty nadavky, fb…)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 11:50

@KristynaTita Nemyslím si že dva psy by byli zvěřinec, navíc on přeci souhlasil s pořízením druhé čuby nebylo to tak že bych si prosadila svou u chovatelky jsme byli oba. Děti neplánujeme, ani jeden z nás je nechce. Navíc čuba již ted problémová není snažím se s ní pracovat a nevím jestli odstranit problém může pomoci… co právě když přijde problémové nebo nemocné dítě kdyby náhodu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 11:52

@jege Děkuji za reakci, zcela upřímně nejsem mateřsky založená ani on děti nechce :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 14.09.18 11:52

Přijde mi, že tvůj muž se chová trochu jako hysterická ženská.. Jako je špatné, že ty si vybereš psa místo něj i když ten výběr kvůli kočce mi přijde na hlavu.

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 14.09.18 11:52

Nejlepší bude rozvod. Tvůj manžel si aspoň bez výčitek bude moct najít někoho normálního a vyzrálýho. Chováš se jak umíněný děcko, ne jak 24letá žena :think:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 14.09.18 11:52
@Anonymní píše:
@KristynaTita Nemyslím si že dva psy by byli zvěřinec, navíc on přeci souhlasil s pořízením druhé čuby nebylo to tak že bych si prosadila svou u chovatelky jsme byli oba. Děti neplánujeme, ani jeden z nás je nechce. Navíc čuba již ted problémová není snažím se s ní pracovat a nevím jestli odstranit problém může pomoci… co právě když přijde problémové nebo nemocné dítě kdyby náhodu…

mluvila jsi jeste o kocce, tj.3 zvirata.
Nevim, co objednat dovolenou a dat vsechny zvirata na hlidani?

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 14.09.18 11:53

Nemáte děti, on se chová jako hulvát, ty očividně taky nejsi svatá. Odešla bych.
A nechápu, proč si nenechala kočce udělat pitvu, aby bylo jasné, co se stalo.

iizabela
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 11:53

No - naopak na těch zvířatech se dost dobre simuluje výchova děti..to jako když budou problémy s detma,tak to bude jen tvá zodpovědnost a manžel ti dá na výběr..buď on nebo děti??? No nevím,ten jeho přístup se mi dost nelíbí … samozřejmě neznám oba pohledy na věc..ale určitě je dobre celkove se nad tím zamyslet..

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 14.09.18 11:55

@Tableta :I no…

Zakladatelko, v tento moment bych si rozmyslela, jestli o manzela stojis, nebo ne. Pokud ano, dala bych vsechny zvirata z domu a zacala se venovat manzelovi. pokud o to jeste stoji.

Freesia
Kecalka 248 příspěvků 14.09.18 11:56

Manžel ti dal ultimátum a je zlý, že jsi si nezvolila to, co chtěl on.
Ty jsi na to ultimátum přistoupila a zvolila si psa, ale chceš i to druhé (manžela).

Buď se spolu domluvíte bez ultimát, a pokud ne, radši bych volila rozchod.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama