Reklama

Jít do souboje o manžela? Má to smysl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:38
Jít do souboje? Má to smysl

Mám dotaz - co byste radily, nevím si rady.

S manželem a dvěma dětmi jsme dlouho - 19 let. trochu skřípou finance, on má pocit, že nám oddělí jen nějakou malou částku a zbytek je jen jeho, moje výplata patří oběma, musíme nu v podnikáním bezplatně pomáhat, dětem je ochoten dát něco jako minimální mzdu (když jsem ho ukecala na víc, nastoupila na něj jeho sekretářka - asi žárlila na děti, tak to vlastním!! dětem snížil na minimum), případně mu musíme za nějaké věci platit (v jiných rodinách spíš otec podporuje děti, u nás on vybírá od dětí poplatky, a ne malé).

No a teď se začala motat mladá rozvedená ženská - samé cukrbliky, chudinka opuštěná, obdiv, čas kdykoliv - asi to znáte, jak to bývá. On se od povinností doma odstřihl úplně.

Co dál? Mám soutěžit v cukrblicích? Času tolik jako ona nemám, protože se prostě o ty děti na rozdíl od ní (má bývalého manžela) musím postarat sama.

A samozřejmě máme i nějaký majetek - to tu paní zajímá nejvíc.

Co mám dělat???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10706 příspěvků 13.09.18 20:41

Nakopnout ho s rozbehem 8o Vcera bylo pozde

Biancca
Kecalka 124 příspěvků 13.09.18 20:44

Tobě o něj jde,že chceš o něj soupeřit?

Sinisterka10
Kecalka 314 příspěvků 13.09.18 20:44
@jahuhudka píše:

Přesně :potlesk:

Josef_t
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 13.09.18 20:49

Vykašlat se na diskuze na internetu na najít si šikovného právníka - právničku.
Hned zítra, než to stihne rozfofrovat.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 13.09.18 20:50
@jahuhudka píše:
:potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:50
@Biancca píše:
Tobě o něj jde,že chceš o něj soupeřit?

No tak jasně. Fungujeme spolu víc než 24 let, 19 let v manželství, děti, rodina, historie, příbuzní, majetek… tohle všechno by asi nebylo, ne? A úplně se mi nechce výsledky práce obou pustit nějaké majdaleně, která přišla natahovat ruku a kvůli tomu roztahuje nohy.

Luca82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 13.09.18 20:51

Hmmmm tak konecne bude Tvoje vyplata jen Tvoje, od deti prestane vybirat poplatky.......
Poves si na krk medaili a pogratuluj si......
Nova buchta bude koukat, az dostane ,,kapesne,, :lol:

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 13.09.18 20:52

ty a děti si najděte svojí práci a manžel ať si dělá co chce

Biancca
Kecalka 124 příspěvků 13.09.18 20:53
@Josef_t píše:
Vykašlat se na diskuze na internetu na najít si šikovného právníka - právničku.
Hned zítra, než to stihne rozfofrovat.

Asi tak. U tebe nevidím důvod proč bys o něj měla bojovat,ani nepíšeš jestli ho máš ráda. Myslí na sebe a děti a nenech vás odírat. Ono to stejně dřív nebo později dopadne tak že schová finance a vás vykopne s holým zadkem až některé chudince podlehne.

jahuhudka
Extra třída :D 10706 příspěvků 13.09.18 20:53
@Anonymní píše:
No tak jasně. Fungujeme spolu víc než 24 let, 19 let v manželství, děti, rodina, historie, příbuzní, majetek… tohle všechno by asi nebylo, ne? A úplně se mi nechce výsledky práce obou pustit nějaké majdaleně, která přišla natahovat ruku a kvůli tomu roztahuje nohy.

Nejde o Majdu 8o ale o jeho chovani k rodine :zed: On odira tebe i deti ,skudli pro sebe , to je rodina? Partnerstvi?

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 13.09.18 20:55
@Anonymní píše:
No tak jasně. Fungujeme spolu víc než 24 let, 19 let v manželství, děti, rodina, historie, příbuzní, majetek… tohle všechno by asi nebylo, ne? A úplně se mi nechce výsledky práce obou pustit nějaké majdaleně, která přišla natahovat ruku a kvůli tomu roztahuje nohy.

Tak to vše zůstane? Jen on vás nebude tahat o korunu. Jen bych si předtím ošetřila majetek, on má evidentně naškudleno a vy ne :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:55

Zahrala bych si stejnou hru. Ty jdes ven? To je nahoda, ja take- ohakla bych se novyma hadrama, zmalovala, sla na nehty… nebo prisla do prace, kdyby on zustal dyl, rekla bych, ze jsem si tam ,,neco,, zapomnela a rekla at te neceka, ze mas veceri domluvenou… at ma hlavu v pejru a zarli, pak si s nim muzes delat co chces. Me tohle vzdycky vyslo at slo o jakykoliv duvod, ale pak me ten chlap stejne prestal bavit :)

Taciras
Extra třída :D 10947 příspěvků 13.09.18 20:57

Tak dobrý, ne? Ušetříš, budeš mít klídek a ona časem dojede na ten jeho systém taky. Pěkně jí poděkuj a ber nohy na ramena, než si to rozmyslí.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 13.09.18 20:58
@Anonymní píše:
Mám dotaz - co byste radily, nevím si rady.

S manželem a dvěma dětmi jsme dlouho - 19 let. trochu skřípou finance, on má pocit, že nám oddělí jen nějakou malou částku a zbytek je jen jeho, moje výplata patří oběma, musíme nu v podnikáním bezplatně pomáhat, dětem je ochoten dát něco jako minimální mzdu (když jsem ho ukecala na víc, nastoupila na něj jeho sekretářka - asi žárlila na děti, tak to vlastním!! dětem snížil na minimum), případně mu musíme za nějaké věci platit (v jiných rodinách spíš otec podporuje děti, u nás on vybírá od dětí poplatky, a ne malé).

No a teď se začala motat mladá rozvedená ženská - samé cukrbliky, chudinka opuštěná, obdiv, čas kdykoliv - asi to znáte, jak to bývá. On se od povinností doma odstřihl úplně.

Co dál? Mám soutěžit v cukrblicích? Času tolik jako ona nemám, protože se prostě o ty děti na rozdíl od ní (má bývalého manžela) musím postarat sama.

A samozřejmě máme i nějaký majetek - to tu paní zajímá nejvíc.

Co mám dělat???

No ja bych to prvni zacala. Prvni ma vzdy vyhodu a muze si diktovat podminky.
Takze spolecny majetek na pul, at te vyplati a rozjedte to sami nebo si najdete jinou praci.
Jo lehko se to rika, ty roky nesmazes.
Ale nepises vic veci. Co na to manzel? Priznal se? Co deti, jak na to reaguji? Jestli pri tobe deti budou stat, tak to budes mit lehci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >