Reklama

Partner se najednou změnil, máte někdo podobnou zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:12
Hledán někoho s podobnou zkušeností

Ahoj, ve zkratce nejdríve pár informací. S přítelem jsme deset let (30,32), bydlíme v domě po jeho babičce kde jsme ale oba napsaní že nám to patří..
A zde je ten problém. Zdá se mě to jako včera, kdy to byl milí a pozorný chlap..Jenže bohužel to už trvá snad více jak dva roky. Já dělám první poslední, kolem baráku, kolem něho, v práci.. A on je na mě hnusný, vyhazuje mě z našeho domu, a shazuje mě, že jsem neschopná…

Dám takový příklad, jak to u nás vypadá: Začátkem léta měl chřipku, tak jsem se o něho starala a o zbytek dalších věcí kolem baráku. No bohužel jsem to chytla pak i já, tedy já mám většinou lepší průběh, ale sekala jsem zahradu, na zahrádce jsem byla, doma udělal hrozný bordel, no v noci kdy jsem to dodělala jsem prostě lehla… Ráno jsme měli dělat na baráku, já vubec nebyla schopná vstát únavou, horečka, rýma, kašel..Ten mě začal nadávat co simuluju, že jsem neschopná.. jako ani čaj mě třeba neudělal, takže jsem ještě musela jakš takš fungovat…

A pořád a pořád mě vyhazuje z našeho, že to je stějně jeho.. Mě už to ale nebaví..Kamarádka ve městě kde pracuji prodává byt, tak jsem jí řekla že si ho koupím, našetřeno mám, jen něco malo si budu muset půjčit.. Peníze od něho žadné nechci, vemu si všechno mé vybavení z bytu, a nechám se prostě škrtnout v té darovací listině..nebo co se to dělá…

Byla jste některá ve stejné situaci?? Je to jako zlý sen, najdete skvělého chlapa a najednou se z něho vyklube takový sr*č 8o 8o :zed:

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2579 příspěvků 13.09.18 20:20

rekla bych si o adekvátní sumu, kterou jsi do domu vložila. A jinak ano, jestli dva roky jsi nespokojena, tak odejdi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:25
Zakladatelka

@Elishka1 když já nechci být ta která ho vytahala z peněz.. Když si vemu vše co je mé, tak mu skoro nic nezůstane… Chci v klidu odejít, ted si zařídím vše potřebné pro byt, počkám až mě zas vyhodí z domu, zavolám stěhováky …a zmizím…Možná si jednou uvědomí co to pro mě bylo, když táhmle mě něco spadlo, nebo mě něco nešlo a spustil hromy,blesky… :cert:

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 13.09.18 20:37

Darovat debilovi vše, jen tak ..a doufat že bude časem po tobě becet…ach jo .
Odstěhovala bych se a aspoň větší část, co jsi tam vložila bych :zed: požadovala zpět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:41
Zakladatelka

Ale ted si připadám hloupě, kolikrát jsem se mu nevědomky omluvila za jeho chování. Uplně mě přesvědčil že já jsem špatná. Jo byla jsem blbá, zítra máme zrovna to desáté výročí, a já mám pro něho překvapení a zamluvenou oblíbenou restauraci, a já prostě vím že on pro mě nic.. I k mým třicetinám jen po mě něco hodil, a bud ráda… K jeho třocetinám dostal nelevný dárek.. Jde o to že já mám ráda rovnováhu..a nechala jsem to zajít tak daleko..KOlikrát litám jak fretka a on si odpočívá, když ho o něco poprosím, tak ani za 14 dní to neudělá… :pocitac: :pocitac: :zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:46
Zakladatelka

@pannda No jo, zase to není moc, dům byl po babičce částečně rekonstuován, já nakoupila ( např: gauč,postel,ko­mody,skříně,ně­jaké dekorace,blbustky) Střecha byla v plánu měnit za dva roky a oprava jen z venčí, a oprava garáze…nabýtek 100 tisíc, a na fasádu atd jsem přispěla asi 50tis.. což bych se hned nehandrkovala.. Spíš za tu práci bych si měla říct, ale to mě nikdo neuzná

jita22
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 20:52
@Anonymní píše:
@pannda No jo, zase to není moc, dům byl po babičce částečně rekonstuován, já nakoupila ( např: gauč,postel,ko­mody,skříně,ně­jaké dekorace,blbustky) Střecha byla v plánu měnit za dva roky a oprava jen z venčí, a oprava garáze…nabýtek 100 tisíc, a na fasádu atd jsem přispěla asi 50tis.. což bych se hned nehandrkovala.. Spíš za tu práci bych si měla říct, ale to mě nikdo neuzná

Nebud hloupa a penize si od nej nech vyplatit,co jsi investovala.Je ti 30,budes chtit mit deti a pak se kazda koruna hodi.Nebo si jeste bude libovat,jak te dobre vyuzil.
Barak at si necha,ale vyplati te co jsi investovala,praci ber jako najemne.

D. C.
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 13.09.18 21:27
@Anonymní píše:
Byla jste některá ve stejné situaci?? Je to jako zlý sen, najdete skvělého chlapa a najednou se z něho vyklube takový sr*č 8o 8o :zed:

Zakladatelko, diskuse na toto téma jsou tu takřka na denním pořádku! :hug:

@Anonymní píše:
Spíš za tu práci bych si měla říct, ale to mě nikdo neuzná

Podle toho, co píšeš, bude pak zadluženej do konce života… Rozhodně si nech všechno, co půjde, proplatit.

Gratuluji, že jsi procitla! Zítra při výročí mu dej to nejkrásnější překvapení - že s ním končíš! :)

teerax
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 13.09.18 22:03

mě vždycky překvapí, že toto vystřízlivění přijde často po tolika letech, kdy už je většinou svatba a děti a je to tím pádem dost v pr…, což u tebe naštěstí teda ještě není.

ale tak možná je to tak, že dotyční nejsou zrovna velcí charakterové a když už je zamilovanost pryč a nastane stereotyp a jistota, tak se projeví sobeckost a pravý charakter v celé kráse.

jinak, co říct, jsi mu ukradená. Skončit je podle mě správné rozhodnutí.

axelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj, ve zkratce nejdríve pár informací. S přítelem jsme deset let (30,32), bydlíme v domě po jeho babičce kde jsme ale oba napsaní že nám to patří..
A zde je ten problém. Zdá se mě to jako včera, kdy to byl milí a pozorný chlap..Jenže bohužel to už trvá snad více jak dva roky. Já dělám první poslední, kolem baráku, kolem něho, v práci.. A on je na mě hnusný, vyhazuje mě z našeho domu, a shazuje mě, že jsem neschopná…

Dám takový příklad, jak to u nás vypadá: Začátkem léta měl chřipku, tak jsem se o něho starala a o zbytek dalších věcí kolem baráku. No bohužel jsem to chytla pak i já, tedy já mám většinou lepší průběh, ale sekala jsem zahradu, na zahrádce jsem byla, doma udělal hrozný bordel, no v noci kdy jsem to dodělala jsem prostě lehla… Ráno jsme měli dělat na baráku, já vubec nebyla schopná vstát únavou, horečka, rýma, kašel..Ten mě začal nadávat co simuluju, že jsem neschopná.. jako ani čaj mě třeba neudělal, takže jsem ještě musela jakš takš fungovat…

A pořád a pořád mě vyhazuje z našeho, že to je stějně jeho.. Mě už to ale nebaví..Kamarádka ve městě kde pracuji prodává byt, tak jsem jí řekla že si ho koupím, našetřeno mám, jen něco malo si budu muset půjčit.. Peníze od něho žadné nechci, vemu si všechno mé vybavení z bytu, a nechám se prostě škrtnout v té darovací listině..nebo co se to dělá…

Byla jste některá ve stejné situaci?? Je to jako zlý sen, najdete skvělého chlapa a najednou se z něho vyklube takový sr*č 8o 8o :zed:

bud rada že se projevil ted než kdyby jste meli deti, je ti 30 idealni vek jeste… takže budes mit svuj byt svoji jistotu , práci mas a chlapa si taky najdes :-) držím palce!!! dobře jsi se rozhodla

BloomingGorgeous
Závislačka 2736 příspěvků 14.09.18 19:06

Vse si nech radne proplatit a novy domov bude bez pujcky a hulvata za zady ;) hodne stesti :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama