Reklama

Změna manželova chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenkasedl
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:09
Změna manželova chování

Ahojte.
Tak buď semnou silně šijou hormony, nebo se něco opravdu děje.
Přijde mi že se manžel mění. Máme synka kterému budou dva roky a teď čekáme další dítko.
Vždycky když manžel došel domu vzal si malýho hráli si tančili, prostě supr táta!!! Vecer jak malej usnul, tak jsme se dívali na film nebo jsme jen tak seděli a povídali si, smály se prostě nádhera! Teďka poslední dny je manžel strašně divný. Je furt protivny a nervózní. Jeden den mě bylo i do breku jak byl na malýho protivnéj. Furt na něj jen nadával ( nedělej tohle na tohle nesahej, Ježíš Jakube co zase děláš) nezní to zle ale tónem jakym to říkal rozplakal i syna.
Kdyz sem se ho zeptala co se děje jen řekl že nic, že mě to jen přijde že jsem těhotná atd.
Teď se ani semnou nedokáže normálně bavit. Přijde mi že je semnou znudeny ????
O milování ani nemluvím. Už sme se i přitom stihli pohádat.
Teď ze dne na den najednou začal jest zdrave.
Je to zvláštní. Vždycky jsme si jednou za čas dávali kfc nebo objednali pizzu nebo si dali o filmu čokoládu. Teď? Neji po 17 hodině přestal jest sladký.. Když sem mu řekla koupila jsem nám na vecer čokoládu tak se zatvářil a řekl že už neji sladký že mu to ubližuje. Začal pít i samotnou vodu a to si vždycky dělal sirup sladkej že fuj… Teďka mě to trochu vadí protože já teď začínám přibírat cítím se jak velryba a on vedle mě furt mluví o zdravé stravě atd. Nejvíc mě mrzí že vždycky semnou vsechno řešil. Teď se baví se všema o tom jak začal zdravé jist a jak kolega říkal a jak kolega tam to a jak dělá tam to a tohle a já jen sedím a přemýšlím co se stalo… Prosim nezažila jste nektera někdy něco podobného? Je mi z toho ouzko ???? možná fakt jen těhotenské hormony a moc to hrotim ale nevím :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:17

Muze mit zenskou :think:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 13.09.18 20:20
@Lenkasedl píše:
Ahojte.
Přijde mi že se manžel mění. Máme synka kterému budou dva roky a teď čekáme další dítko.
Vždycky když manžel došel domu vzal si malýho hráli si tančili, prostě supr táta!!! Vecer jak malej usnul, tak jsme se dívali na film nebo jsme jen tak seděli a povídali si, smály se prostě nádhera! Teďka poslední dny je manžel strašně divný. Je furt protivny a nervózní. Jeden den mě bylo i do breku jak byl na malýho protivnéj. Furt na něj jen nadával ( nedělej tohle na tohle nesahej, Ježíš Jakube co zase děláš) nezní to zle ale tónem jakym to říkal rozplakal i syna.
Kdyz sem se ho zeptala co se děje jen řekl že nic, že mě to jen přijde že jsem těhotná atd.
Je to zvláštní. Vždycky jsme si jednou za čas dávali kfc nebo objednali pizzu nebo si dali o filmu čokoládu. Teď? Neji po 17 hodině přestal jest sladký.. Když sem mu řekla koupila jsem nám na vecer čokoládu tak se zatvářil a řekl že už neji sladký že mu to ubližuje. Začal pít i samotnou vodu a to si vždycky dělal sirup sladkej že fuj… Teďka mě to trochu vadí protože já teď začínám přibírat cítím se jak velryba a on vedle mě furt mluví o zdravé stravě atd. Nejvíc mě mrzí že vždycky semnou vsechno řešil. Teď se baví se všema o tom jak začal zdravé jist a jak kolega říkal a jak kolega tam to a jak dělá tam to a tohle a já jen sedím a přemýšlím co se stalo… Prosim nezažila jste nektera někdy něco podobného? Je mi z toho ouzko ???? možná fakt jen těhotenské hormony a moc to hrotim ale nevím :,(

a je to fakt kolega? Není to spíš kolegyně ? :nevim:

Lenkasedl
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:23

No.. Taky mě to napadlo ale když sem se ho na to zeptala tak začal nadávat a sprdnul mě jak mě mohlo něco takového napadnout tak nevím :/

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 13.09.18 20:25
@Lenkasedl píše:
Ahojte.
Je to zvláštní. Vždycky jsme si jednou za čas dávali kfc nebo objednali pizzu nebo si dali o filmu čokoládu. Teď? Neji po 17 hodině přestal jest sladký.. Když sem mu řekla koupila jsem nám na vecer čokoládu tak se zatvářil a řekl že už neji sladký že mu to ubližuje. Začal pít i samotnou vodu a to si vždycky dělal sirup sladkej že fuj… Teďka mě to trochu vadí protože já teď začínám přibírat cítím se jak velryba a on vedle mě furt mluví o zdravé stravě atd. Nejvíc mě mrzí že vždycky semnou vsechno řešil. Teď se baví se všema o tom jak začal zdravé jist a jak kolega říkal a jak kolega tam to a jak dělá tam to a tohle a já jen sedím a přemýšlím co se stalo… Prosim nezažila jste nektera někdy něco podobného? Je mi z toho ouzko ???? možná fakt jen těhotenské hormony a moc to hrotim ale nevím :,(

Nechci sýčkovat, ale taky mě napadlo, jestli v tom není jiná žena. :think:

Lenkasedl
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:28

Jak se teď mám chovat? :(

cestovatelka11
Kecalka 165 příspěvků 13.09.18 20:36

hodně hlídá mobil a je časteji pryč?

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 13.09.18 20:40
@Lenkasedl píše:
Ahojte.

Ja bych mu projela mobil :nevim: co dela za praci? Ze bys ho treba dosla navstivit, jak se ma a tak.
Ale me to zavani zenskou. Muze mit i problemy v praci nebo jestli neni nemocnej. Nebyl ted nekdy u doktora?

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 13.09.18 20:41
@Lenkasedl píše:
No.. Taky mě to napadlo ale když sem se ho na to zeptala tak začal nadávat a sprdnul mě jak mě mohlo něco takového napadnout tak nevím :/

No tak to je ta přesná reakce většinou …

Lenkasedl
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:42
@cestovatelka11 píše:
hodně hlídá mobil a je časteji pryč?

No to mě zas nepřijde. Chodí ráno do práce a vrací se každý den v5 akorát teda jeden den jsem ho Chtěla vyzvednout v práci taříkal že mě zapoměl říct že konci dřív a co se týče telefonu to zas nemůžu říct že by si ho hlídal. Ale zase nevim jestli nemá nějaky účty v práci :think:

Lenkasedl
Povídálka 12 příspěvků 13.09.18 20:48
@TopSecret píše:
Ja bych mu projela mobil :nevim: co dela za praci? Ze bys ho treba dosla navstivit, jak se ma a tak.
Ale me to zavani zenskou. Muze mit i problemy v praci nebo jestli neni nemocnej. Nebyl ted nekdy u doktora?

Nemocný určitě ne.. To si zas myslím ze by mě to řekl :nevim: a v práci ho navštívit nemůžu

milwinka
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 32 inzerátů 13.09.18 20:49

A nebyl třeba u doktora, nezjistili mu treba cukrovku nebo něco? Nebo někomu v rodině? U nás změnu chování, psychiky i jídla zpusobilo zjištění vážné nemoci u jeho rodiče…

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 13.09.18 20:50
@Lenkasedl píše:
Nemocný určitě ne.. To si zas myslím ze by mě to řekl :nevim: a v práci ho navštívit nemůžu

Aha. Jak rikam. Ja bych mu projela mobil. :nevim: I kontakty. A nebo co by bylo lepsi, vyjet si podrobny vypis z jeho tel.hovoru a sms.
At vim, na cem sem. Holt nejsem slusne vychovana :nevim: :)

jege
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.09.18 20:54
@Lenkasedl píše:
No.. Taky mě to napadlo ale když sem se ho na to zeptala tak začal nadávat a sprdnul mě jak mě mohlo něco takového napadnout tak nevím :/

Nejlepší obranou je útok!

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 13.09.18 20:57

No, nevím jak na tom jsi finančně, jaké máš vztahy s rodinou a tak, ale pokud jsi závislá na manželovi a nejsi si jistá, co bys dělala kdybys něco našla, tak bych to v tuhle chvíli fakt neřešila.

Jsi těhotná, za chvíli je tu miminko…vykašlala bych se na to a nic nehledala, teď je to to poslední, co potřebuješ momentálně řešit, nekaž si těhotenství a nedělej si stresy. Klidně odjeď k mámě, pěkně se vyspi, udělejte si pěkný den. Vyčisti si hlavu a snaž se uklidnit. Může to něco znamenat, ale taky nemusí. Taky mu mohlo jen rupnout v kouli, má pocit že stárne a srovnává se s mladšíma, nemusí to vždycky být hned to nejhorší… :nevim: Ignoruj ho. :nevim: Jestli něco dělá za tvými zády, stejně to teď těžko ovlivníš.

Příspěvek upraven 13.09.18 v 20:59

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama