Sex a holení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:41
Sex a holení

Ahoj holky,
v sobotu mě čeká mé poprvé :pankac: s mým přítelem, se kterým jsem rok. Oba jsme dooost mladi (pod zakonem nejsme).
Ale chci se zeptat, nikdy sem to ještě nedelala, on taky ne… je lepší se tam dole oholit? Mam to celkem dost hodne chlupste, ale zase mi vadi to oholene.
Asi kazdej to ms jinak. Ale i tak se ptá, co si o tom myslite? :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6043 příspěvků 13.09.18 20:44

Tak měj to jak je ti pohodlné, každopádně většinou je základ se tam nějak upravit, taková ta „džungle“ ty mladší kluky/ chlapy většinou už odradí :think:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.09.18 20:45

Tak si to můžeš jen upravit, zkrátit… Víš jak… Ať ji najde :mrgreen: a nezapomeňte na ochranu! :mrgreen:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.09.18 20:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
v sobotu mě čeká mé poprvé :pankac: s mým přítelem, se kterým jsem rok. Oba jsme dooost mladi (pod zakonem nejsme).
Ale chci se zeptat, nikdy sem to ještě nedelala, on taky ne… je lepší se tam dole oholit? Mam to celkem dost hodne chlupste, ale zase mi vadi to oholene.
Asi kazdej to ms jinak. Ale i tak se ptá, co si o tom myslite? :?

To jako fakt? 8o on se jeste, v tydle dobe, neholi? 8o 8o fuj :poblion: to je ekl. Bejt chlap a todle mi predvest, tak zdrham.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.09.18 20:53

@TopSecret naštěstí tobě to nikdo nepředvádí :dance: tak můžeš být v klidu :mrgreen:
Jej, dej ji pokoj, jejich věc… A buď ráda, že sem nehodila foto, jak tu bývá zvykem :mrgreen:

milwinka
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 12 inzerátů 13.09.18 20:55

@TopSecret Tak to je snad každého věc jestli se holí nebo ne, každému to vyhovuje jinak.

Kriss Tina
Kelišová 6043 příspěvků 13.09.18 21:00

@TopSecret to je zas názor, to že se to tobě nelíbí neznamená že každá musí být dohola. Já taky radši použiji žiletku a mam to snazší, rychlejší i na hygienu je to výhoda, ale tak když někdo nechce tak proč hned urážet? Jsou chlapi kterým se to zas naopak líbí, i když jich asi nebude tolik :nevim:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.09.18 21:00
@Kamkam píše:
@TopSecret naštěstí tobě to nikdo nepředvádí :dance: tak můžeš být v klidu :mrgreen:
Jej, dej ji pokoj, jejich věc… A buď ráda, že sem nehodila foto, jak tu bývá zvykem :mrgreen:
:lol: :lol: jeste foto.
Proc bych ji mela dat pokoj? Se ptala, tak sem ji odpovedela. :nevim: nema zakladat diskuzi.
@milwinka píše:
@TopSecret Tak to je snad každého věc jestli se holí nebo ne, každému to vyhovuje jinak.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 21:02

Je to na tobě a i partner ti řekne, jak se mu to líbí, já se úplně oholila a pan zjistila, že se přítelovi líbí chlupatá. Je to individuální, asi bych si na první sex udělala proužek nebo trojúhelník. Nám tehdá bylo 17. :)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.09.18 21:02
@Kriss Tina píše:
@TopSecret to je zas názor, to že se to tobě nelíbí neznamená že každá musí být dohola. Já taky radši použiji žiletku a mam to snazší, rychlejší i na hygienu je to výhoda, ale tak když někdo nechce tak proč hned urážet? Jsou chlapi kterým se to zas naopak líbí, i když jich asi nebude tolik :nevim:

Tak se nema ptat. :nevim: snad je to diskuze o holeni. Urcite svuj nazor nebudu psat mezi lovkyne duchu :mrgreen: tam to opravdu nebude nikoho zajimat. :mrgreen:

Uživatel je onlineProf. Farnsworth
Kelišová 5307 příspěvků 13.09.18 21:08
@TopSecret píše:
To jako fakt? 8o on se jeste, v tydle dobe, neholi? 8o 8o fuj :poblion: to je ekl. Bejt chlap a todle mi predvest, tak zdrham.

Hele, jestli je jí třeba šestnáct, tak tam nebude mít drn jak čtyřicítka ale pár sexy chloupků.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.09.18 21:08

@TopSecret no fotce bych se tu už právě nedivila… :mrgreen:
Jako šlo to napsat líp… Ale když máš potřebu psát takhle zostra a doplnit to pěknýma smajlíkama, tvoje věc :palec:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.09.18 21:10
@Prof. Farnsworth píše:
Hele, jestli je jí třeba šestnáct, tak tam nebude mít drn jak čtyřicítka ale pár sexy chloupků.

No a cetl si uvodni prispevek? :D ma to tam dost-pise.
A tu ctyricitku si radsi nepredstavuju :poblion: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 13.09.18 v 21:19

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 13.09.18 21:11
@Kamkam píše:
@TopSecret no fotce bych se tu už právě nedivila… :mrgreen:
Jako šlo to napsat líp… Ale když máš potřebu psát takhle zostra a doplnit to pěknýma smajlíkama, tvoje věc :palec:

No. Muzu ja za to, ze se mi to nelibi :mrgreen: nastesti zakladatelka byla tak ohleduplna a nedala ji, ponevad si myslim, ze je to troll.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 21:12

@Prof. Farnsworth
Neříkala bych tomu pár sexy chloupků :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >