Nový Softshell smrdí

25415
8.4.17 21:17

Novy softshell smrdi

Ahoj,
Mam novou SS bundu ze Sportisima a proste nejak chemicky smrdi i po vyprani :nevim:. V recenzich si nikdo na toto nestezuje :nevim:
Nejaky tipy co s ni krome reklamace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.4.17 21:35

Vydržet, časem to vysmrádne, ale taky mi to vadí, je to divnej umělej puch. Všechno nový mi smrdí, ale SS je extra hnus. ALe co, funkčně je výbornej, tak to přežiju. Do sušičky to dát nejde (nebo aspoň já mám strach to tam dát) aviváž to taky nemá rádo, ale zkus jak cigaretovej kouř, dát ven nebo dát do plastové krabice s mandarinkovýma slupkama nebo s mletým kafem (nasypaným na talířku nebo misce). Nezkoušela jsem to na SS, ale když to vytáhne cigaretovej smrad, třeba to vytáhne i tenhle puch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25415
8.4.17 22:20

@králíkovna
No ja hodne cetla, ze hadry namocej do octa, ale nevim jestli tam muzu soupnout i SS :nevim:.
Susicka urci ne, tam davam jednu starsi a ta to teda tezce nese, ale uz ji mam jen na litacku na pisek tak na to kaslu, ale dost ji to nici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
8.4.17 22:39

No proti zápachu oblečení se používá soda bicarbona. Ale netuším, jak to snáší funkční oblečení… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25415
8.4.17 22:46

@Black Cat
Jj to jsem taky cetla prave, bud ocet nebo soda, ale co to udela se softsellem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
8.4.17 22:48
@zuzu224 píše:
@Black Cat
Jj to jsem taky cetla prave, bud ocet nebo soda, ale co to udela se softsellem :nevim:

Možná bych to zkusila pro začátek tak, že bych tu bundu zavřela do igelitovýho pytlíku s otevřenou krabičkou té sody. Tak aby se to na to nevysypalo… :think: :think: :think: Třeba to nacucne ten nepříjemný odér i tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
9.4.17 01:28

Co takový ty předražený voňavý perličky, jak na ně bývala reklama v telce od silanu to myslím je? ty prý můžou na všechno, i na to, na co aviváž ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
9.4.17 06:29

@zuzu224 Jestli mate balkon, poves ji na raminku ven. Ted, v tom vlhkem pocasi, by to mohlo vysmradnout. Ale pokud fakt nepomohlo ani vyprani, tak nevim. Jeste se mi nestalo, ze by i po vyprani obleceni smrdelo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25415
9.4.17 07:27

@cecetka
Mne prave take ne :nevim:.
Manzel, syn novy softky a jen mne smrdi :cert:.
Na balkone byla celou noc a zda se, ze to uz castecne vycichlo, uz citim i praci prasek a ne jen tu chemii, tak snad to vycichne. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
9.4.17 10:18

@zuzu224 Zkusila bych to vyprat ještě jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama