Nový telefon - poradíte?

2.5.17 12:03

nový telefon - poradíte?

Hezké poledne, potřebovala bych poradit s novým telefonem. Potřebuji kvalitní fotoaparát a plynule fungování. V nějaké cenove relaci do 7 tisíc… Mám vyhlednuty Xiomi redmi 4.Poradíte? Rady, zkušenosti, názory. Klidně i jiný telefon co máte třeba… Děkuju moc a hezky den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

324
2.5.17 12:12

Ahojky! Mám LgG4 a za me super. V únoru to bylo rok, co jsem ho dostala, neblbne mi, vse dobre funguje, je rychlí.. kameru to ma 16Mpx, a dela fakt hezké snímky..obzvlášť venku :) Na počítač uz ani nechodím, tablet taky ne, vse mam v mobilu. Akorat když ho pouzivam cely den tak baterka samozřejmě vydrží ten den. Ale říkám, ja jsem na telefonu non stop prostě. Teď je cenově nejak od 7.500tis. My ho před rokem a neco kupovali za 11…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
2.5.17 12:18

Hodně je teď vychvalovaný Honor nebo Huawei P9 Lite

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
2.5.17 12:24

Jojo, děkuju moc… Vím vím… Kouknu… :dance: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
2.5.17 13:00

Xiomi Redmi jsem si koupila nedávno jako svůj první chytrý telefon na doporučení a za mě teda super. Baterka vydrží relativně dlouho, foťák mi přijde OK, systém funguje plynule, poměr cena/výkon super. Jen pozor, aby to byla verze Global. Xiomi v různých verzích má půl naší rodiny a nikdo si zatím nestěžoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
2.5.17 17:01

Taky bych si ráda pořídila nový telefon, hlavně aby dělal kvalitní fotky a videa, které se pak dají posílat :mrgreen: měla jsem Windows a tam nic moc nefunguje.. Poraďte prosím telefon, který je kvalitní na fotky + videa :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 18:43

Skoro před rokem jsem si koupila Huawei P9 lite a jsem s ním více než spokojená. Zatím jsem na něm nenašla nějaký zápor. Hlavně se mi líbí, že když už se sekne (což je málo kdy) tak za chvilinku jde zase normálně což třeba u Samsungu jsem musela vyndávat baterku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 07:01

@Marfuscha a je ten telefon v češtině? Bylo mi totiž řečeno, že je zatím neprelozeny…??? :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
3.5.17 12:12

@Mimísek Elis Je plně český, ono záleží, jakou verzi koupíš. My to všichni kupovali na beryko.cz, tam to mají všechno moc hezky popsaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 13:01

Huawei P9 Lite je v pohodě, ve stejné ceně ale je už teď Huawei Nova, kde těch funkcí je více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.17 15:22

@PavelPa jojo, huawei nova jsem taky premyslela, ale ten je opravdu o ty dva tisíce necele dražší… :oops: a už to dost udělá… Asi pujdu do p9ky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
8.5.17 18:39

@Mimísek Elis
S Huawei neuděláš chybu.
Dcera ma Xiaomi a taky spokojenost.
Rozhodnout si to musíš sama ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
12.5.17 18:01

@Mimísek Elis Taky jsem dostala doporučení na Huawei, kupovala jsem teď bráchovi k narozeninám P9 lite 2017, tak doufám, že bude spokojený :) přijde mi to jako dobrý poměr cena/výkon :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 09:47

Huawei P9 lite 2017

Huawei P9 lite 2017 má rozhodně výborný poměr cena/výkon, ono si na Huawei dává dost záležet a mysím, že se jim to vyplácí. Mají zajímavou stránku nevahejsrovnavej.cz, kde si můžete porovnat právě P9 lite 2017 s aktuální konkurencí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
23.5.17 17:36

Huawei P9 lite 2017

@Sinisalo42 no vidíte **.cz je zajímavá stránka, dobře se tam srovnává P9 lite 2017 s dalšími telefony, díky za tip! :) Edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama