Nuby hrnečky a lahve

3384
28.12.09 16:46

Nuby hrnečky a lahve

Ahojik jdu si pro radu moje 15 měsíční dcerka nechce pít čaj, vodu, štávy ze žádných hrnečků atd.. ale jen z lahve. Hledala jsem něco kde to nepoteče. A našla toto neporadíte?? Máte zkušenost??

http://www.forbaby.cz/…uska-4+.html

http://www.forbaby.cz/…-300-ml.html

Díky moc petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
28.12.09 17:22

Tak konkrétně neporadím, syn pije z flašky mlíko, ale vodu pije z hrníčku Nuby (koupila jsem v DM) a to od 6ti měsíců, šlo mu to hned na první pokus a od té doby jiný hrníček nechce. Třeba by to vyhovovalo i tvojí dceři :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
28.12.09 17:25

ten jsem prave zkousela a nechce ho to radeji nepije vubec. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
28.12.09 17:36

Emicka pije doted vodicku,stavicku a mlicko z lahvicek Avent.
Ale koupila jsem ji obycejny hrnecek s pitkem za cca 30kc v Mobelixu a pila z toho okamzite.
Ostatni hrnecky nechtela,max.rozkousala pitko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
28.12.09 17:38

Tak to jo, syn má na mléko flašku Avent (vyhovovala i dceři), když se zadělá vrškem, neteče. Ale ty asi potřebuješ netekoucí savičku, že ? Nezadělanou. No pokud jde o ta brčka, nevím, jak ta od tebe, ale Julka měla, pila z ní, ale teklo to z toho úplně normálně ven, když se to otočilo. A navíc časem odkousala to silikonové brčko, takže z toho zbylo torzo :evil: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena kattkka
28.12.09 17:42

Ahoj,mala pije z nejakych hrnecku z dm s brckem psaly od 12mesice mala stoho pije od 10mesice.NAucila se hnedka pije stoho caj stavu.Mleko normalne s lahve od aventu.Tak zkus to.

• Nahlásit
  • Citovat
3384
28.12.09 17:55

ano nejlepe netekouci savicku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
28.12.09 18:52

My máme flašku z DM s brčkem a má úspěch. Ale teda když je na boku, tak nám teče :-? . Ten modrej hrnek, co je na začátku na fotce máme taky a malej mi píchne do toho silikonu, posune ho a všechno vyteče :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
28.12.09 19:01

U mladšího syna máme NUBY z DMka a je super, ale savičku od lahve do pusy nevezme.
Starší syn nechtěl pít ani z hrnečků ani z flašek, takže od 6M pil z obyčejné skleničky, kelímku atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
28.12.09 19:12

tak s ani jednou zkušenost nemám, ale obecně, celkem dobré zkušenosti mám s lahví DM, která je kopií jedné Nuby.
http://detske-hrnky-a-pitka.heureka.cz/…necek-210ml/
ze spodu je takový filtřík, dají se koupit zvlášť na výměnu.
mám obě, i DM i Nuby, DM je za půlku ceny, ale rozdíl fakt je, v plastu, odolnosti, a ta dvojitá stěna je fakt super. dávám mu do ní mlíko na noc.

a pak i s něčím takovým http://www.forbaby.cz/…m-320ml.html ale moje je od canpol. dávám do ní mlíko, když někam jdeme a koupila jsem jí, abych ho naučila pít brčkem. za dva dny to uměl, doma pije z brčka normál a venku z tohodle.

s tím od paraplicka naopak mám velmi negatiovní zkušenost, hrozně se propadá to měkké pítko, když dítě hodně saje, ..

mmchodem, vojta pil z lahve až skoro do dvou let (bez měsíce). měl několik přestávek, kdy toleroval právě tu nuby s pítkem, pak nuk hrníček s pítkem, ale vždycky se vrátil k lahvi.. (prostě než bych ho nechala bez pití, dala jsem dudlákovou lahev, no..) a pak se to najednou zlomilo a začal pít ze skleničky, z hrníčku s tekoucím pítkem, z kaučuku! (ten plival 2 roky!), prostě bych jí kladně dala čas a nechala lahev-.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
28.12.09 19:52

Navrhuju pro začátek vyzkoučet nejlevnější variantu - lahev od třeba Jupíka water - ty si dáš obsah, dítě dostane lahve :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
29.12.09 14:54

Natašo tak jsem nakonec vzala tuto :-)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?… po domluve s manželem který řekl, že je mu jedno co to stojí ze je hlavní aby pila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
29.12.09 21:27

K vánocům jsem dostala hrnuček nuby ( stejný co je v modrém vyfocený na začátku) a dceře ho pomalu s vodičkou přes den nabízím ( je ještě kojená), ale docela se mi nelíbí, že savička je silikonová, měkká a malá jí kouše. Sama jsem si to sice kvůli tomu vybrala ale ted mi to nepřipadá jako nejlepší varianta. na druhou stranu si dokážu představit, že by okusovala i tvrdé hubičky, takže si s tím možná lámu hlavu zbytečně. :nevim:
Přeji zdar v pití :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
29.12.09 23:27

Lizbeth, Sašík je s tím hrnečkem (modrý z DM) fakt spokojený, sice ho občas hryže, ale zatím drží :-D Když jsem zkoušela později i jiné - NUK a MAM, tak mu to z toho méně teklo a on z nich pak nechtěl pít - pořádně se nasosnout :mrgreen: a okusoval ty tvrdé hubičky hrozně :evil: Dcera pila z hrníčků Avent (jiné nechtěla) a ty tvrdé taky okusovala - a jak :evil: Se Sašou to mám však zatím jasné - jiný než ten Nuby nechce. Zkusila jsem nedávno i klasickou malou PETláhev s vodou s vrškem s membránou a pije z něj taky. Tak možná mu budu brát na výlety jen to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama