Nutella v těhotenství

Anonymní
16.11.19 22:21

Nutella v těhotenství

Omlouvám se za trapný dotaz, trochu se stydím.
Jedla jste některá hodně Nutelly v těhotenství? A bylo mimčo a vše v pořádku?
Mám docela výčitky, protože jsem si dnes přečetla, že palmový olej je hrozně nezdravý kvůli nějakým látkám MCPD a Nutella je samý palmový olej :-(
Jsem ve 30. tt a za poslední tři měsíce jsem jich spořádala několik.
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13741
16.11.19 22:23

Klid, mimčo si o tebe bere co potřebuje, palmový olej máš skoro ve všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
16.11.19 22:26

Já byla první trimestr živá z polévek a druhý z pikaa, gumových medvídků a různých nuget s pečivem :mrgreen: Nemůžu říct, že bych jich spořádala několik, ale hooodně toho bylo :oops: Jestli nemáš nějaký mega váhový přírůstek z takového přísunu sladkého, tak bych se nebála. Taky jsem plašila, kde co, ale spokojená mamina = spokojené miminko :kytka:

Pěkně si užívej poslední týdny s břískem, tak strašně to letí :hug: Té naší cácorce už jsou tři měsíce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4989
16.11.19 22:29
@Anonymní píše:
Omlouvám se za trapný dotaz, trochu se stydím.
Jedla jste některá hodně Nutelly v těhotenství? A bylo mimčo a vše v pořádku?
Mám docela výčitky, protože jsem si dnes přečetla, že palmový olej je hrozně nezdravý kvůli nějakým látkám MCPD a Nutella je samý palmový olej :-(
Jsem ve 30. tt a za poslední tři měsíce jsem jich spořádala několik.
Děkuji za odpovědi.

Palmový olej obsahují i některá UM :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
16.11.19 22:43

To je dobrý. Miminko to přežije, ale tobě z toho budou kornatět tepny :D
Ne, opravdu. Mimino je takový vetřelec, který vysává všechno co potřebuje a pokud si to matka nedoplňuje, tak je to ona kdo pak strádá.
Takže se klidně láduj horem spodem. Ty jsi ta, která to pak bude muset shazovat :D
Jedna moje kolegyně - velmi, velmi, velmi hubená - celé těhotenství žrala, s prominutím, jako prasátko. Ze srandy jsme jí říkaly, že bude kojit salko, kolik cukru denně spořádá. A má naprosto zdravé mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11791
16.11.19 22:45

Buď se nepřežírej nebo nečti… Obojí dohromady evidentně škodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
16.11.19 22:50

Horalky. Prvni tehotenstvi asi tuna. Podle me se jim mym porodem hodne snizil prodej. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 22:55

Díky za uklidnění. Nijak zvlášť z toho nepřibírám, jíst to už každopádně nebudu. Ještě mi teď moc chutná mléčná čokoláda, ta je aspoň bez palmového tuku.
@Janli @lolink :-)
@LilyJane No když mně nejde o to shazování, spíš jestli to není škodlivé. Ale co si budem nalhávat, Nulella je kromě palmového tuku samý cukr - prospěšné to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.19 22:57

Zdrave deti se rodily i za valek, v koncentracich a v jeste drivejsich dobach, kdy o vyvazenem jidelnicku nemohla byt rec a tebe trapi nutela, no pani :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 22:58

Jestli chceš zdravější variantu, rozmixuj si oříšky s kakaem, máš to skoro stejně tak dobré a 0 palmového oleje. Jinak já jím nutellu na vagóny, ale nevím, k čemu ti ta informace bude. Už to ze sebe asi nepřecedíš, tak ji buď jez dál a nepanikař nebo jez něco jiného. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
16.11.19 23:00
@Anonymní píše:
Díky za uklidnění. Nijak zvlášť z toho nepřibírám, jíst to už každopádně nebudu. Ještě mi teď moc chutná mléčná čokoláda, ta je aspoň bez palmového tuku.
@LilyJane No když mně nejde o to shazování, spíš jestli to není škodlivé. Ale co si budem nalhávat, Nulella je kromě palmového tuku samý cukr - prospěšné to nebude.

Neni to skodlive. A je tam asi 10 % orechu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11791
16.11.19 23:01

Prosím tě, hoď se do klidu, nejhorší smrt je z vyplašení. Že to není zdravý, to víš, tak si to dávej na chuť a necpi se s tím jak posvícenská husa :mrgreen:. Tím škodíš především sobě. Jíst můžeš všechno, jen něco holt po kapkách. Chutě jsou hrozný, závidím, já nepozřela skoro nic kromě melounů, což je v zimě dost nákladná záležitost :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 23:40

@janickaIII některá UM? 99% UM… A nic zdravého to není..

• Nahlásit
  • Citovat
590
17.11.19 07:47
@Anonymní píše:

A ta mléčná čokoláda asi není plná cukru, co? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 09:24
@janickaIII
@Anonymní píše:
@janickaIII některá UM? 99% UM… A nic zdravého to není..

To jsem vůbec nevěděla, že palmový olej se dává do UM. Proč jako?!!!

@Ju21na Mléčná čokoláda je plná cukru, ale aspoň v ní není palmový tuk. Ten se mi zdá z těchto dvou věcí horší. Ale samozřejmě ani cukr není žádná výhra… jenže někdy je těžké těm chutím odolat. Někdy odolám, ale někdy prostě ne. Tak si dám radši tu mléčnou čokoládu než tu Nutellu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama