Nutridrink ano, nebo ne. Přiberu po nich?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 11:48
nutridrink ano -ne

Ahooj prosim vas chci zkusit pit nutridrinky :think: myslite ze po nich priberu aspon 10 kg treba za dva mesice? Je to jen odhad nemam s tim zkusenosti :nevim: rikam si ze bych je zkusila pit vzdycky po jidle po obede ale zase nevim kolikrat denne asi tak jak chci?? dekuji vsem a hezky den :* :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 01.11.18 11:53
@Iveta Kotlárová píše:
Ahooj prosim vas chci zkusit pit nutridrinky :think: myslite ze po nich priberu aspon 10 kg treba za dva mesice? Je to jen odhad nemam s tim zkusenosti :nevim: rikam si ze bych je zkusila pit vzdycky po jidle po obede ale zase nevim kolikrat denne asi tak jak chci?? dekuji vsem a hezky den :* :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Já bych spíš pořádně jedla a nutridrinky nechala třeba starším lidme, kteří nemají zuby nebo něomu, kdo z určitých důvodů nemůže klasickou stravu.
A pokud nemáš čas jíst, tak si zkus připravit něco, co můžeeš uzobávat průběžně.

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 11:56

:D diky no ja jinka jim ale nejak moc nepribiram …nutridrnk mi doporucila kamoska prej ona po nich nabrala ale nevim no kazdej clovek je jinej :nevim: prej nic jinyho na pribirani neni ale zase nahubnuti stovky tisic veci :roll: :mavam:

monty.python
Kecalka 201 příspěvků 01.11.18 11:59
@Iveta Kotlárová píše:
Ahooj prosim vas chci zkusit pit nutridrinky :think: myslite ze po nich priberu aspon 10 kg treba za dva mesice? Je to jen odhad nemam s tim zkusenosti :nevim: rikam si ze bych je zkusila pit vzdycky po jidle po obede ale zase nevim kolikrat denne asi tak jak chci?? dekuji vsem a hezky den :* :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Mně pomohl sunar po každém obědě, byla jsem na různých vyšetřeních a výsledek, že mám velmi rychlý metabolismus, jeden čas jsem vypadala až odpudivě. Ten sunar jsem se někde dočetla a pomohl mi, přibrala jsem krásných 10 kilo ;)

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 01.11.18 11:59
@Iveta Kotlárová píše: :D diky no ja jinka jim ale nejak moc nepribiram …nutridrnk mi doporucila kamoska prej ona po nich nabrala ale nevim no kazdej clovek je jinej :nevim: prej nic jinyho na pribirani neni ale zase nahubnuti stovky tisic veci :roll: :mavam:

Já bych opravdu hlídala, co jím. Použila třeba kalorické tabulky, kde si nastavíš, co potřebuješ. Případně potom nutričního terapeuta. Ale šla bych spíš touhle cestou. Nutridrink bych brala jako nouzovku, když třeba nemám klasické jídlo a nebo tak. Jinak si myslím, že lepší jídlo připravené z normálních a čerstvých surovin.

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 12:06

@P4ja jasny chapu ale nato nemam moc cas to miminko mi dava zabrat :zed: :hug: :mrgreen: kolikrat i zapomenu se najist protze kojim treba hodku dve :nevim: ale tedko jsem se vazila mam o kg vic za tu dobu co jsem doma z porodnice asi je to tim glukopurem co piju :think: :mavam: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: ale 1 kg za skoro 2 mes je malooo 8o :?

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 01.11.18 12:08

@Iveta Kotlárová A myslíš, že umělýma věcma miminku při kojení prospěješ?? To právě potřebuje, a bys jedla pestrou a dostatečnou stravu. Vždyť to jde do mléka. A udělat si vývar na víc dnů přece není takový problém. A nebo popros muže ať ti něco uvaří, a můžeš to jíst průběžně.

Příspěvek upraven 01.11.18 v 12:10

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 12:08
@monty.python píše:
Mně pomohl sunar po každém obědě, byla jsem na různých vyšetřeních a výsledek, že mám velmi rychlý metabolismus, jeden čas jsem vypadala až odpudivě. Ten sunar jsem se někde dočetla a pomohl mi, přibrala jsem krásných 10 kilo ;)

ahoj a za jak dlouho si pribrala? :potlesk: :potlesk: :potlesk: je pravda ze sice nemam doma sunar ale nutrilon malej ho nepije ja ho kojim :lol: :srdce: :srdce: :srdce:

honzek86
Kecalka 226 příspěvků 01.11.18 12:09

Tohle není zdravý způsob, jak přibrat tak, aby to navíc vypadalo hezky ;) chceš mít jen kila navíc, nebo aby ty kila byly taky na správných místech? Jez pořádné jídlo (hovězí stejček, ryby - žádný kuřata nafouknutý hormonama ani nic, co se k tobě dostalo přes okénko auta) a začni cvičit. Když budeš cvičit a ty svaly dostatečně krmit, nebudeš hubnout, ale nabírat. A neboj, nebudeš vypadat jako rambo :) bude to sexy. Doporučení pro holku: power jóga, kettlebel, crossfit.
Stovky tisíc věcí na hubnutí neexistují, jak píšeš. To tvrdí pouze reklama a dnešní dementní fitness lobby. Na hubnutí funguje to stejné, co jsem teď poradil tobě. Zdravě jíst a zdravě posilovat tělo. Je to k neuvěření, ale tím se hubne i přibírá. Na chemii se vykašli.

monty.python
Kecalka 201 příspěvků 01.11.18 12:13
@Iveta Kotlárová píše:
ahoj a za jak dlouho si pribrala? :potlesk: :potlesk: :potlesk: je pravda ze sice nemam doma sunar ale nutrilon malej ho nepije ja ho kojim :lol: :srdce: :srdce: :srdce:

Během cca 3 měsíců a váhu si od té doby udržuji, do té doby mi nepomáhalo nic a to ani strava pro kulturisty :lol:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 12:16

jj chaaapu te ale mam doma miminko a to prave nemam cas na naky takovy cviceni :nevim:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 12:21

8o 8o 8o se mi ani nechce verit :srdce: :srdce: a kokrat denne jsi pila sunar?? :think: :mavam:

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 01.11.18 12:25

@P4ja jj dikyy :* :* :* :* :*

honzek86
Kecalka 226 příspěvků 05.11.18 09:07
@Iveta Kotlárová píše:
jj chaaapu te ale mam doma miminko a to prave nemam cas na naky takovy cviceni :nevim:

To moje žena říkala taky, musel jsem jí trochu otevřít oči. Trochu jsme upravili denní harmonogram a hodinka na cvičení se našla jako nic. Cvičit můžeš doma, nemusíš chodit do fitka. Partner by ti měl samozřejmě pomoct. Nepřibírej tím, že do sebe cpeš sacharidy. Ty chceš přibrat, ne ztloustnout.

Iveta Kotlárová
Kecalka 102 příspěvků 06.11.18 09:03

@honzek86 diky moc myslis ze kdyz vazim 34 kg jsem starsne hubena mam do toho i cvicit ?? J aprave nevim :roll: :nevim: :* :* :*

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >