Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Iveta Kotlárová Páni
a při jaké výšce? Určitě začni i posilovat. Ve tvém případě hlavně jíst
na cvičení zřejmě nebudeš mít dost energie v tomhle stavu. Zdravá strava a zdravé posilování optimalizuje váhu oběma směry. Ale jestli jsi to při takové gramáži chtěla řešit sacharidovými nápoji, tak to by nedopadlo dobře. Kolegyně možná sunarem přibrala, ale já bych tímto směrem nešel. Sunar je pro mimina, tobě to nic moc nedá. Hlavně se nauč jíst pořádný jídlo - co takhle jinak jíš?
Jinak tím posilováním nemyslím fitko … spíš posiluj s vlastní váhou doma.
@honzek86 merim 145 cm jim normalne do toho kojim takze vaha zustala na tech 34kg jinak snidam kazdy den jim zreba 6× denne a stejne nepriberu ![]()
Tak ty jsi docela prcek (bez urážky). Chtělo by to vážit víc, ale není to tak strašný, jako kdybys měla 160. Podle mě bys měla jíst hlavně kvalitně, aby to tomu tělu něco dalo. Raději jez 3× denně a pořádný kus masa. Zkus se vrhnout na nějaké ženské zátěžové cvičení (cross-fit, power jóga?). Nabereš svaly a vyhládneš
takže sníš večer půl pečenýho vola a hned to půjde nahoru. Hlavně se nepokoušej přibrat rychle (jak píšeš na úvod). To nejde udělat zdravě.
@Iveta Kotlárová můžeš si ke kojení dělat ten nápoj od Sunaru, gravimilk. Ten má taky velkou energetickou hodnotu. ![]()
@honzek86 no nevim jestli bych zvladala csossfit vipada to narocne ![]()