Nutrilon 1 A.R.

1983
28.8.06 19:12

Nutrilon 1 A.R.

Ahoj,
mám dotaz - ke kojení přikrmuju, po Bebě, která malému způsobila zácpu jsme přešli na Nutrilon Omneo 1, ale malý hrozně ublinkával, někdy i většinu toho co vypil.
Tak jsem dneska zkusila Nutrilon A.R. 1, ale na obalu jsem se dočetla, že je to pouze na základě lékařského doporučení.
Matýsek mi po dvou dávkách zatím ani jednou neublinknul, ale nerada bych něco zkazila tím, že mu budu dávat dokrm, který se třeba nesmí pořád apod.
Máte někdo zkušenost s tím, jak to vůbec je?
Mohu ho tím krmit bez konzultace s lékařem? Nemůžu mu tím ublížit?

Díky moc za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
28.8.06 19:33

Ahoj Evi.

Asi by bylo lepší kdyby jsi to probrala s pediatrem ale Nutrilonem AR nic nezkazíš.
Já jsem začala přikrmovat v 8.t a začali jsme Hamilonem.Tadeášek blindil non-stop a doma všechno smrdělo.
Ptala jsem se doktora na Nutriton ale on mi doporučil právě Nutrilon AR.
Skoro v 6m jsme přešli na Nutrilon AR 2 a máme ho ještě teď.Teď už Tadeášek neblinká skoro vůbec.
Finančně je to sice náročnější ale pořád lepší než nespokojené mimi a smrdící domásnost.

Martina a Tadeášek ze Zimňátek 05/06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
28.8.06 19:47

Evi já jsem se toho doporučení taky vyděsila, tak jsem běžela druhý den k dotorovi a on říkal že je to v pohodě. Naopak že je dobře stravitelný.
Mě se akorát zdálo že je to dost hustý a já používám lahvičky od Aventu a dudlíčky č.1 tak jsem měla pocit že to Terka nemůže utáhnout. Tak to ředím s Nutrilonem Omneo a je to v pohodě :lol: Dávám 4odměrky A.R. a 2 Omneo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
28.8.06 19:53

Jindrucho ale ono právě o to jde že to je husté.Je to AR(anti-reflux).
Já používám taky Aventácké lahvičky a savičku na toto mlíčko doporučuju s variabilním průtokem.Není tam dírka ale čárka.Průtok si nastavíš pootočením savičky a Tadeášek jí měl do 2m.Lahvička mu trvá tak 7 min.Dřív jsem používala Lahvičky od Nuku ale ty nejsou na to dobré a tahal to i 45min.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
28.8.06 20:49

Jindrucho, Martino, díky moc za uklidnění!
Já se děsila i toho, že jak je to hustý tak mu to vrátí prdíky, se kterýma jsme teď na tom byli trochu lépe, tak uvidíme.
Z prdíků mám přímo posvátnou hrůzu :roll:

Pozitivní je, že fakt neblinká a z lahvičky to tahá o něco déle než „normální“ mlíčko. Aspoň tak nehltá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
28.8.06 21:03

Eve - neboj.Hustota je opravdu účel.Proto se musí 10min. čekat po namíchání. Do každé lahvičky dej pár kapiček Sab Simplexu a bude i po prdíkách.Hlavně když lahvičku připravíš tak tam máš pěnu jak jsi třepala.Dáš tak kapky a pěna zmizí.Když jsem kapky nedala tak to Tadeášek špatně pil a většinou spoustu nechal.Takhle to dokonale vypije.Dostává mlíčko už jen ráno a večer a pořád mu tam dávám 10 kapek.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
29.8.06 07:17

Ahoj.
Vůbec se toho neboj, byla jsem ve stejný situaci jako ty, po Bebě zácpa, Omneo mi vůbec nechtěl a problém vyřešilo až A.R.
Baští ho asi 2 měsíce a jestli dohromady ublink 5 krát, tak to je moc.
A kakání už je taky v pohodě.
Takže můžu jenom doporučit.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5355
9.9.12 08:54

Holky co davate Nutrilon 1AR poradte mi jak na nej aby nepenil??? kluk se mi vzdycky desne naloka toho vzduchu z peny a pak ho boli brisko (i pres BioGaiu a Sab simplex) diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
9.9.12 08:59
@Verylka píše:
Holky co davate Nutrilon 1AR poradte mi jak na nej aby nepenil??? kluk se mi vzdycky desne naloka toho vzduchu z peny a pak ho boli brisko (i pres BioGaiu a Sab simplex) diky za rady

Asi s ním tak zběsile netřepat :mrgreen: ja dávala ze začátku normální Nutroš a taky pěnil jak šílený, tak jsem pak tou flaškou jen tak zatočila at se mlíko rozpustí a přítom moc nepění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
9.9.12 14:16

Já jsem to rozmíchala lžičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.9.12 15:20

Ahoj holky,

taky jsme po Hipu a Sunaru přešli na Nutrilon, prvně Anti - colics, pak na Comfort a teď bereme Extra. Mám 7týdenní Aničku a pokaždé po krmení cca 3 min. neskutečně brečí, kroutí se a šponuje. Dávám do Nutrilonu kapky na prdíky a taky bereme Bio Gaia kapky. Dočetla jsem se, že tady chválíte Nutrilon AR, že je hustší, chtěla jsem se zeptat, zda i více zasytí než ten Extra. Mám pocit, že malá tak hltá, protože má hlad, proto jsme přešly na ten Extra. Používáme lahvičky od Aventu také, ale né s těmi čárkami. Jednou jsme to zkusily a mala tím, jak hltala se mi zalkla. Tak nevím, můžete mi poradit.

Děkuji moc Pivuli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5355
9.9.12 20:38

@Pettule69 jenze kdyz jen tak light zatocim flaskou tak tam jsou hrudky…normalni N nepeni tak jak ten AR to je fakt estrem

@Pivuli ARkovy Nutros je sice hustci ale jen diky vlaknine kterou obsahuje aby ho zahustila. je to pro miminka ktere maji reflux, rozhodne tedy nezasyti vice nezli klasicky. to ze ma mala koliky je u miminek do cca konce 3 mesicu bezne taky jsme s tim bojovlali, zabirala biogaia kterou taky berete a fajn je taky Sab simplex ktery se pridava do flasky a mimco tak nenadyma… krom toho se nam osvedcilo davat kluka na brisko aby si ho masiroval a vyprdikoval se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
9.9.12 21:11

@Verylka Tak to nevím, my měli Nutrilon 1 a pěnilo to strašně, dikybohu malemu nesedl tak jsme na jiném mlíku které ho víc zasytí a ani ta cena není tak šílená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5355
9.9.12 21:36

@Pettule69 ja zkousela BEBU AR a to maly neblinkal ale grckal obloukem jako kdyby nebylo zahustene… vylozene mu nesedla a jine AR mliko kdom beby a nutrilonu jsem na trhu nenasla. N nam sedi ale cena tedaaa… paradni jeste ze v PL vychazi o dost levneji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
9.9.12 21:49

@Verylka No mi prcek po Nutrilonu hrozně šavlil, koupila jsem pak v DM Babylove a spokojenost :) ale záleží na dítku některému sedí Nutrilon jinému zas ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama