Nutrilon 2 vs. Nutrilon 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 19.12.10 11:50
Nutrilon 2 vs Nutrilon 3

Ahoj
chci se zeptat na rozdíl mezi 2 a 3 nutrilonem? Nekde jsem cetla, ze trojka uz je klasicke susene mleko, pokud to tak je, tak budu radsi davat 2, takze me zajima jaky je mezi 2 a 3 rozdil??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 19.12.10 12:48

Ahoj, myslím, že rozdíl je v energii. Jiný poměr a množství tuků a cukrů mezi 2 a 3- dítě roste a má jiný výdej oproti ležícímu mimču.
My jsme dávali taky Nutrilon a drželi jsme se doporučeného věku i proto, že ten slabší už prckovi nestačil a chtěl pít pořád.
Navíc ta 3. sice je možná klas.sušené mléko, ale obohacené vitaminy… a navíc si myslím, že je určitě i lépe hlídané oproti klas.sušenému.
Naše dětská Dr.má názor, že pokud na to člověk má, je určitě pro dítě lepší Nutrilon a pod. než krabicové mléko.
My jsme teď na Nutrilonu 4 a malému je 2,5let.
Zdravím! :mavam:

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 19.12.10 14:12

Ahoj,ta 3 jsou prý normální sušená mlíka,ale je tam vyvážené množství vitamínů,mine­rálů…které rozhodně normální krabicové mlíko nemá,takže mě doktorka taky řekla,že je lepší kupovat tyhle speciálně upravené mlíka

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 19.12.10 15:59

Ahoj, já se zajímala teda o rozdíl mezi 1 a 2, ale asi to bude podobné. Dr tehdy řekla, že 2 je vitamínama atd. víc uzpůsobená pro dítě, co začíná být aktivnější. Přesto 100ml 1 mělo víc kalorií než 2. To vysvětlila tak, že ta 2 dětem víc chutná a vypijí jí víc až to nakonec kaloricky převáží nad 1. K tomu jsem Xkrát porůznu četla, že lepší být déle na 1 (pokud dítě i přesto přibírá), než zavést předčasně 2. Tolik k tomu, třeba si z toho něco vezmete :-)

čaver
Stálice 91 příspěvků 19.12.10 16:01

Rozdíl je v obsahu - čím starší dítě, tím více energie potřebuje, takže je lepší držet se doporučení, od kdy používat. Nutrilon nepoužívám, mám Bebu HA.

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 20.12.10 16:32

Ahoj,
schválně jsem koukla na krabice Nutrilonu 2 a 3 (kupuji Bebilon z Polska) a jsou tam rozdíly ve složní, jiné množství vitamínů a minerálů a jiná energetická hodnota. Doktorka nám Nutrilon 3 doporučila od 1.roku a čím dýl budou pít UM tím líp. Takže dokud ho chtějí, tak ho budou dostávat. :wink:

adkax13
Nováček 4 příspěvky 21.12.10 07:17
To same?

Ten Bebilon (predpokladam, ze je to polsky Nutrilon), je to fakt to same? kde to kupujes? :-)

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 21.12.10 08:36

Ahojky,
je to úplně to stejné, u nás Nutrilon v Polsku Bebilon, je o 100kč levnější na krabici. Porovnávala jsem složení a stejné. Děti ho pijí už půl roku a pořád dobrý. Začala jsem ho objednávat přes mimibazar od jedné doporučované paní a je to bezvadný. Vždycky vezmu dva balíky, ušetřím na tom tak kolem 1500 a mám na měsíc klid. :lol:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 21.12.10 08:38

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
odkaz na paní přes kterou objednávám, spolehlivá na 100procent, balík odesílá ihned… :palec:

adkax13
Nováček 4 příspěvky 21.12.10 09:39

Diky, asi to vyzkousim :-)

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 21.12.10 11:29

Jojo, jdi do toho. Nedělám paní reklamu, ani ji neznám a na mmb to nabízí víc lidí. Tak se klidně poptej na reference na někoho jiného.
Já jsem ráda, že takhle ušetřím. S těma mýma dvěma prckama to byly šílený sumy za mlíka a já potřebovala vymyslet, jak se dá ušetřit…
A nemusím každý týden chodit do lékárny a nervovat se, jestli mi to UM vystačí přes víkend atd.

Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 19.01.12 14:13

ahoj tak jsme ted trochu zmatena, malymu je 10 mesicu a tak kdyz se u nas likvidoval rossman a ted 50% akce v TEscu kde uz byly jen 3 udelala jsem is peknou zasobu 3 Nutrilonu
na desetimesicni mi dr rekla at uz nekupuju velkou krabici a pak dodala at davam 2ku, tak me zmatla ze jsem si v tu chvili myslela ze 2ka je do roka a 3ka od roka :-D
takze ted nevim jeslti ma mdavat malymu porad 2ku a nechat si zasobu na pozdeji nebo prejit na 3ku…

awantia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.12 14:21

V kazdem nutrilonu jsou takove vitaminy a zivyny ktere zrovna v tom danem veku potrebuje,a navic 2 ho uz tak nezasiti jak 3.:)

botanika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.12 14:35

Ajlo …nase mala ma 15 mesicu a od 10 mesicu pije 3. Nutrilon bez prichuti a rozhodne ji vice zasitila ..od 9 mesice beha takze ty energie spotrebuje hodne.Co se tyce zacivani nemela vubec problem a to je hodne citliva na kazdou zmenu. :D

Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 06.02.12 22:26

tak ja ma mporad doma krabici s 2 a 2 na noc, takze dostava jeste to, ale uz jsem nacla jedne pytlicek 3 a to mu davam obcas na noc a je fakt ze ho to zasyti asi vic…nejak jsem si udelala vetsi zasobu a myslela jsem ze to bude mit uz davno vypity :-D ale uz jen 1 krabice a tu an noc bude dostavat rano a 3 na noc :-)
moc jsem to nezkoumala dela se i NUtrilon 3 s prichuti? Co jsem koukla tak sp richuti je az od roka ne?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >