Nutrilon EXTRA - zkušenosti

6217
29.3.09 16:29

Nutrilon EXTRA - zkušenosti

Ahoj,

mám třítýdenního chlapečka a bohužel nekojím. Malý je na Nutrilonu Premium.

Obzvláště večer ho přepadá „žravost“. Pití vyžaduje velmi často. Nejdřív jsem myslela, že ho bolí bříško, ale on má opravdu hlad…

Má někdo zkušenost s Nutrilonem Extra? Údajně má více zasytit…
Nebolí po něm děti bříško?

Děkuji moc.

Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Taz
630
29.3.09 19:07

Ahoj, my dávali Nutrilon Extra, protože malej byl hladovec… I tak se nám ta denní dávka jentaktak vycházela..... :roll: Bála jsem se překračovat,aby netloustl příliš moc… :oops: :wink: Bříško ho nebolelo… Ale musíš vyzkoušet, každý mimi je jiný.....
Tak hodně zdaru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
29.3.09 19:27

ahoj u nás nefungoval malá jedla po 4 hod jak u klasického :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
29.3.09 22:10
žaneta píše:
ahoj u nás nefungoval malá jedla po 4 hod jak u klasického :roll:

No, pokud jedla klasický po 4 hod, tak by ani ten extra dostávat nemusela. Já ho dávala, protože malej chtěl jíst ten klasickej celej den i noc po 2 hod!!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
30.3.09 09:02

Holky, díky za reakce,

jé, co bych za to dala, kdyby jedl po 4 hodinách :wink:

U mě je to stejné jako u Taz. Nejraději by baštil po dovu hoďkách… :evil: Akorát noc je lepší- to mu stačí ty tři…

Vyzkouším a uvidím :wink:

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
30.3.09 11:03

Taz …zkoušela jsem to jestli v noci vydrží dýl a vidíš výsledek byl stejný:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
30.3.09 13:44
žaneta píše:
Taz …zkoušela jsem to jestli v noci vydrží dýl a vidíš výsledek byl stejný:o)

Nechápu… Pokud chce jíst po 4 hod, tak nevidím důvod dávat ten extra..... Měl by se dávat jen v případě, že mimi sní toho klasickýho víc za 24 hod, než je denní dávka doporučená na obalu…
Kolik je malý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
30.9.11 10:14

Ahoj holky, chtěla bych znovu otevřít tuto diskuzi, protože jsem svému Matýskovi koupila Nutrilon extra, protože měl pořád hlad a přijde mi, že má snad po něm ještě větší hlad,než po normálním nutrilonu :nevim: Má někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3032
30.9.11 11:49

Ahoj, já jsem zkoušela taky nutrilon extra a bylo to úplně stejné jako bych ji dala nutrilon normální vůbec jí to víc nezasytilo a hlad měla stejný. Takže jsem ho už nekoupila a dávala nutrilon normální ale častěji. Psala jsem si kolik toho zbaští za den, protože mi připadalo že toho vypije nějak hodně a bylo to v normě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
30.9.11 12:10

Ahoj taky jsem ho zkusila malýmu koupit.Koupila jsem dva,protože mě vyšly cenově dobře a byli uplně k prdu :cert: mladej baštil jako když měl obyč a přišlo mi,že má v bříšku větší žáby jak u normálního…
Je zbytečně drahej a k ničemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
30.9.11 12:15

My ho taky dávali a spokojenost…Jedl po něm po 3 hodinách. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama