Reklama

Nutrilon vs. Beba - mimčo pije oboje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 12.05.10 13:09
Nutrilon vs. Beba - mimčo pije oboje

Ahoj holky,

asi tak trochu filozofický a ohraný dotaz ..Nutrilon nebo Bebu ? Kuba pije oboje a zjevně i bez problémů (žádný problémy s kakáním, prdíkama apod.).
Mám-li tedy na výběr, dá se říct, že jedno lepší než druhé ? Nebo je to na stejno a holt každý volí podle přesvědčení, čí krabičky ? :mrgreen:

Reklama

Reakce:

karamelína 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.10 13:20

Nevystihla bych to líp :-D
Nutrilon i Beba patří k nejlepším, takže ať vybereš to nebo to, chybu podle mě neuděláš. My teda byli na Nutrilonu, hned mu zachutnal a už jsem dál moc neexperimentovala. Vlastně jsme jednou na návštěvě byli donucený k Sunaru, o víkendu se na vesnici nedalo nic jiného sehnat… A chudinka můj malej měl z něj zácpu jako blázen. :cert:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.10 13:24

Já se ptala pediatra, jestli je některé mléko výrazně lepší a kvalitnější než ty ostatní a říkal mi, že ne.
Ale každé může na miminko jinak zapůsobit.
My byli na nutrilonu taky a bez problémů, ze sunaru měl taky zácpu.

fusa
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 12.05.10 13:59

Me doktorka doporucila Bebu, ale rikala, ze je to nastejno, ze jsou kvalitni vsechny, ja koupila Nutrilon, protoze nic jineho v te lekarne, kam jsem hned vlezla nemeli, male to chutnalo, ale mela docela zacpu a tak jsme asi za mesic presli na Bebu, pry jsou tam probiotika ci co, chutna ji taky a kaka lip. Ale jestli je to jenom tim to nevim. Beba je trosku levnejsi (my kupujem HA, takze drahy jsou obe).

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 13.05.10 23:21

Mě bylo řečeno od Dr.že je nejlepší Nutrilon-nevím z čeho tak usuzuje-Doslali jsme ho už v porodnici,tak jsem u něj zůstala a vyhovuje mám.

Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 13.05.10 23:41

Ahoj.
Tak naše malá měla po bebě (ha) hrozné křeče. Máme nutrilon a žádný problém.
Jsme spokojení :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >