Do kdy dávat v noci UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 05.05.10 19:38
Do kdy dávat v noci UM?

Ráda bych se poradila, do kdy dávat svému 14měsíčnímu synkovi v noci mléko. Je zvyklý se v noci jednou-tedy spíše k ránu kolem 5h budit (ale někdy to je už třeba ve 2h)a musím mu dát mléko jinka pláče a už neusne.A přece nebudeme vstávat v 5h, když po mlíčku ještě hoďku chrupe. Ráda bych už spala celou noc vtahu a tak se ptám-odnaučit, nebo to odejde samo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 05.05.10 19:44

Dcera má sunar dodneška - dostává ho mezi 5-7.00. podle toho, kdy se probudí. Někdy pak ještě podřimuje, někdy vstává, jak kdy. A bude ho dostávat, dokud bude chtít, připadá mi normální, že má ráno po probuzení hlad a žízeň - přece jí nepoběžím hned chystat snídani, tohle jí stačí do osmi, než snídáme všichni.

Příspěvek upraven 18.04.15 v 23:44

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 05.05.10 19:46

Hanulko ja myslim, ze ve 14ti mesicich ma na to jeste trochu narok. Spite hezky… Ja to mam vlastne taky tak jak pises, akorat teda malymu je rok, a nejak neuvazuju, ze bych to nejak planovite se snazila zrusit. Vsak ono to odezni … Mne se teda budi 2×, poprve dam trosku caje, a k ranu uz mliko, aby jeste spal.
Kdyz vidim, jak se spanim bojuji jiny maminky, tak si teda vuuubec nestezuju :wink:

oliš
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 05.05.10 19:48

NEPORADÍM,ZUZCE JE 15 MĚSÍCŮ,ALE JAK SEM JI ODSTAVILA OD KOJENÍ 10MĚSÍCŮ,TAK DOSTANE V NOCI MAXIMÁLNĚ ČAJ,VSTÁVÁ PO 6,ALE DŘÍV JAK 7 NEVYLEZEM

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 05.05.10 19:52
BohunkaP píše:
Helenka má sunar dodneška - dostává ho mezi 5-7.00. podle toho, kdy se probudí. Někdy pak ještě podřimuje, někdy vstává, jak kdy. A bude ho dostávat, dokud bude chtít, připadá mi normální, že má ráno po probuzení hlad a žízeň - přece jí nepoběžím hned chystat snídani, tohle jí stačí do osmi, než snídáme všichni.

To je taky pravda, v 5 rano uz se to dat brat jako „mala snidane“

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 05.05.10 19:54

Tak mi taky jeste mame v noci UM,nekdy ve 2 hodiny,jindy v 5..me to nevadi,je to jedina doba,kdy pije UM a snad jsem za to i rada.
Ja myslim,ze pokud se nejcasteji budi kolem te pate,tak snad se to uz nepovazuje za „nocni buzeni“ :nevim: ,v tu dobu to mliko vyzaduje hodne deti,co vim z okoli,spis bych to brala jako ranni UM :wink:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 05.05.10 20:01

Já jen že plánuji druhé mimi a předtava že budu v noci kojit mimčo a ráno v 5h dělat sunar se mi moc nezamlouvá :-( ale budu se na to asi muset připravit..

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 05.05.10 20:12

Druhy teprv planujes,nez to vyjde a mimco se narodi,ubehne nejaky cas a do ty doby muze byt vsecko uplne jinak,prece jen to bude minimalne za devet mesicu,coz je dlouha doba na to,aby detako zmenilo svy zvyky :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.05.10 20:26
BohunkaP píše:
Helenka má sunar dodneška - dostává ho mezi 5-7.00. podle toho, kdy se probudí. Někdy pak ještě podřimuje, někdy vstává, jak kdy. A bude ho dostávat, dokud bude chtít, připadá mi normální, že má ráno po probuzení hlad a žízeň - přece jí nepoběžím hned chystat snídani, tohle jí stačí do osmi, než snídáme všichni.

Vidíš a my takhle vstváme,že dostává kakao-normální mlíko a normoš snídani.(buchtu- rohlík)Adámek od roka UM nepije a taky to přežil.Myslím,že takhle starý děti v noci pijou jen ze zvyku a ne že mají hlad.žízeň budiž :wink: :wink:
Ale když to takhle vyhovuje tak jen tak dál :wink: :mavam:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.05.10 20:44

Mala se budi az okolo pul 8 a jdem okolo 8snidat ale kazdy to ma jinak.Sunar od roka nechce.

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.05.10 20:46
kattkka píše:
Mala se budi az okolo pul 8 a jdem okolo 8snidat ale kazdy to ma jinak.Sunar od roka nechce.

Krásný čas na vstávání,já chci takýýýý :mrgreen: :mrgreen: My vstáváme před 6 :-x 8-)

kvaček
Extra třída :D 13513 příspěvků 05.05.10 20:50

Malý má 16 měsíců a já naopak jsem ráda, že mléko pije, pokud bude chtít tak mu budu dávat - UM. Pije ho v noci okolo 11 flašku celou.. Proč ne.. ale někdy v noci vstávat nebo dokonce dvakrát by se mi už teda nechtělo :-) :think:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.05.10 20:52

Možná to vyznělo,že jsem mu UM přestala dávat,ale on ho prostě odmítal :-? Má ostatních mléčných výrobků dost…

kvaček
Extra třída :D 13513 příspěvků 05.05.10 21:11

Když mimčo mléko už nechce, tak je to jiné, ale když pije, tak si říkám, proč mu ho brát - na krabici Sunaru je napsané od 2 do 6 let… což dávat teda nebudu :-D ale když mu bude chutnat tak mu ho vařit budu.Ale asi to tak žhavé nebude, pije ho jenom večer, přes den nic. Hodně mu ale chutnají ty mléčné kaše od Hami, to jsem zvědavá jak dlouho je budem jist, protože je po nich jak dravý :-)

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 05.05.10 21:14

Kváček-ty jsme jedli hodně dlouho.Teda ty z DM,který stály polovinu než Hami atd.Krabice na 3 dny.Teď jí mám koupenou,bude muset jíst 14dní kašovitou stravu tak jsem na něj zvědavá :roll:
Když děti mlíčko pijou tak bych to nehrotila.Jen pak ty starší děti ,že ho pijou v noci třeba ve 3 ráno mi přijde nabednu.Naštěstí jsem tohle neřešili.Musí to být pro maminky únavný :-?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >