O2 Arena- koncert- stani v davu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aljaska012345
Nováček 2 příspěvky 11.08.19 19:06
O2 Arena- koncert- stani v davu

Ahoj, byl nekdo na koncertu v o2 arene a mel listky na stani? Jdeme za dva tydny a mam z toho veliky strach…pry se tam lidi neskutecne mackaji, neni moznost odejit, vzit si s sebou piti…lidi tam pry i omdlivaji. Ma nekdo prosim zkusenosti? Dekuju moc <3

Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8437 příspěvků 11.08.19 19:31
@aljaska012345 píše:
Ahoj, byl nekdo na koncertu v o2 arene a mel listky na stani? Jdeme za dva tydny a mam z toho veliky strach…pry se tam lidi neskutecne mackaji, neni moznost odejit, vzit si s sebou piti…lidi tam pry i omdlivaji. Ma nekdo prosim zkusenosti? Dekuju moc <3

Když nechceš, tak se mačkat nemusíš, můžeš v klidu stát vzadu a jít si koupit pití do občerstvení. Když někdo chce být u pódia, tak se mačká a nemůže samozřejmě odejít.

silvie1978
Kecalka 338 příspěvků 11.08.19 19:43

Byli jsme tam 2×, poprvé jsme stáli, ale spíš na boku mimo ten dav, hlavně jsem měla strach, ze se mi bude chtít na záchod a nenajdu cestu zpátky k příteli. Podruhé jsme si koupili lístky na sezení, je to klidnější. Ale pokud se nechceš mačkat a stát u pódia, tak to není tak hrozné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 19:57

My byly na stání a v pohodě. Jen jsme teda nic neviděli a jen poslouchali. Což mě trochu štvalo ale jsem mala no. Příště už bych na stání nešla.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 11.08.19 22:29
@aljaska012345 píše:
Ahoj, byl nekdo na koncertu v o2 arene a mel listky na stani? Jdeme za dva tydny a mam z toho veliky strach…pry se tam lidi neskutecne mackaji, neni moznost odejit, vzit si s sebou piti…lidi tam pry i omdlivaji. Ma nekdo prosim zkusenosti? Dekuju moc <3

Byla jsem na stani koncertu sice ne v O2 ale dalo se to, moc jsem pred tim nepila, abych nemusela na wc a ty dve hodky a neco bez piti vydrzela takze jsem na wc nesla..ale koncert byl. super..

aljaska012345
Nováček 2 příspěvky 12.08.19 14:40
@silvie1978
@lilith1 píše:
Byla jsem na stani koncertu sice ne v O2 ale dalo se to, moc jsem pred tim nepila, abych nemusela na wc a ty dve hodky a neco bez piti vydrzela takze jsem na wc nesla..ale koncert byl. super..

A lidi se moc nemackali? Ja jsem v takovych chvilich docela uzkostliva…tak tam z toho nechci moc panikarit.

Vosma29
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 12.08.19 17:49

Tak ono záleží i na koho jdeš. Jsou koncerty kde je to o hubu a pak zase pohoda.

Váš příspěvek
Reklama