O2 arena - sezení

3982
3.6.13 12:06

O2 arena - sezení

Ahoj holky. Ráda bych příteli koupila k narozeninám lístek na koncert do O2 arény. Bohužel na sezení (má s ním jet kamarád, který chce sedět) jsou už jen do toho nejvyššího patra. Z Prahy nejsem, nikdy jsem v O2 nebyla, a tak si moc nedokážu představit, jak moc vhodná nebo nevhodná ta místa jsou… Máte některá zkušenost? Být to na mně, tak koupím na stání, jenže kamarád nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
3.6.13 12:08

Pokud máte dobrý zrak, tak je to v pohodě, záleží, v jaké sekci.. já mám v takovém případě smolíka, vidím prd i s brejličkama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649
3.6.13 12:11

Ted jsem tam byla na koncerte - taky jsme sedeli, je tam teda mimochodem dost malo mista a znacne nepohodlne, no ale nejvyssi mista teda fakt nic moc, my byli dost blizko, to se dalo, ale koukala jsem prave na ty horni, pac jsme chvili se segrou uvazovaly nad koncertem PINK a tam uz byly jen ty horni mista, ale faaaakt neeee. To podle myho z toho nic nemas - jen zvuk a to muzes pustit doma bedny… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
3.6.13 12:12

@martina.se
Boky jsou vybrané, spíš ty sektory „v čele“ jsou dostupné… vím, že chlapi jezdí na hokej a nikdy si nestěžovali, ale nevím no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
3.6.13 12:14

@ninabu
Myslíš že třeba i ty první řady nahoře jsou na prd? Achjo teda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
3.6.13 12:15

@SussieS noo, tak to vůbec.. to by třeba pro mě bylo naprosto zbytečné, protože u střechy se láme zvuk a já z toho fakt nic nemám, protože dopředu do té dálky prostě nevidím :zed: byla jsem tam sice jen párkrát - hlavně hokej, ale i jeden koncert a níííc moc, pokud se nestojí zhuba v půlce, tak to (DLE MÉHO) za to nestojí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649

Kdyz ja mam pocit - ale to nevim jiste, treba nekdo vic poradi, ze na hokej maji spustenou tu video kostku uprosted areny, cili mas pred sebou obrazovku a vidis - to na koncertech nemaji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323

Já tam byla jednou, na Kabátech, přesně tam nahoře jak píšeš. Prý tam měli nějakou zvukovou podporu abychom z toho měli něco i my nahoře. Ale i tak to nebylo moc ok, hudba samozřejmě řvala o stošest, ale kdybych neznala texty nazpamět, nerozumněla bych Pepovi ani slovo… Takže za mě, lepší než drátem do oka, ale už bych si to na příště asi rozmyslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MV313
3.6.13 12:16

Ja ted sedela uplne nahore a bylo videt dobre. Sice je min mista na nohy, ale nebala bych se toho. Zvlast na koncertech byvaji velke obrazovky a jde o atmosferu, za me urcite ano :)

• Citovat
  • Nahlásit
64469
3.6.13 12:16

@joker.l přesné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649
3.6.13 12:18

@joker.l no ja byla prave na tech Kabatech, ale byli jsme ve treti sekci na boku, takze super, textum rozumnel i muj manzel, ktery je neposloucha a i jsme je krasne videli (jak jim elektrizovaly vlasy :lol: )…ale ty horni rady, hele to je fakt OBROVSKA hala, a listky nebyvaji lacine, takze za me skoda penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
3.6.13 12:25

Fajn, zkusím ještě kamaráda ukecat na stání :lol: Nevíte, jak dlouho by tak mohl trvat koncert Bruna Marse? Nemůžu nikde najít :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.6.13 12:25

@ninabu já jsem šla jako náhradník, partě mojí maminy vypadl člověk, tak mi volala den předem jestli nechci jít. Takže jsem si místo vybrat nemohla, ale hned po koncertě mi bylo jasné, že takto už ne. Ale zas darovanému koni.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2649
3.6.13 12:31

@joker.l …tak to jooo, ale treba listky na tu PINK staly na ty vase mista pres litr…no dej to za to 8o
@SussieS jinak teda nevim, jak dlouho to muze trvat, ale vetsinou tu desatou hodku neprekracujou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
3.6.13 12:32

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 19:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...