Občas mu chybí bývalka

Anonymní
28.2.21 23:12

Občas mu chybí bývalka

Ahoj:
Můj přítel si semnou začal něco těsně předtím, než se rozešel s ex. Jejich vztah stal za prd, nefungovali spolu, byli spolu necelý 3 roky a to jen ze stereotypu…
Dnes jsem udělala obrovskou blbost, protože jsem odpovídala tchýni z jeho mobilu a scrollnula nahoru. Tam mu psala matka jestli je rád, že se s ní rozešel. A on ji na to napsal: nemiloval jsem ji, ale občas mi chybí. Je to půl roku, co se rozešli. A on se s ní snažil zůstat kamarád, ale ona ho vymazala.
A já teď nevím, jak se k tomu postavit.. díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3303
28.2.21 23:30

Pozitivní je, že ji zřejmě opravdu nemiloval. Ale asi bych se zamýšlela nad vaším vztahem, pokud mu chybí ex i po půl roce s tebou, kdy by měl být na vrcholu zamilovanosti. A máma tvého přítele není tvoje tchyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
28.2.21 23:37

Připadáš mi pouze jako přítelkyně na přechodný vztah. Jako vážně?! Jeho minulý vztah byl stereotyp, stál za prd? Tomu jako věříš? Proč s ex chtěl být kamarád? A ona nechce? Kdo by taky chtěl! Asi to nebude úplně všechno pravda. Vůbec začít si něco se zadaným… A přítelova mamka není tvoje tchýně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
28.2.21 23:44
@Anonymní píše:
Ahoj:
Můj přítel si semnou začal něco těsně předtím, než se rozešel s ex. Jejich vztah stal za prd, nefungovali spolu, byli spolu necelý 3 roky a to jen ze stereotypu…
Dnes jsem udělala obrovskou blbost, protože jsem odpovídala tchýni z jeho mobilu a scrollnula nahoru. Tam mu psala matka jestli je rád, že se s ní rozešel. A on ji na to napsal: nemiloval jsem ji, ale občas mi chybí. Je to půl roku, co se rozešli. A on se s ní snažil zůstat kamarád, ale ona ho vymazala.
A já teď nevím, jak se k tomu postavit.. díky za rady :kytka:

Jste spolu chvíli a jeho máti je tvoje tchýně? Myslím, že jsi převoznice. Jinak by tohle nenapsal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
1.3.21 06:22

Nemusí být převoznice. Pokud jsou mladí, jsou tři roky vztahu hodně, a zvyk je zvyk. Mně třeba jeden ex, kdykoliv se potkáme říká, jak moc mu chybí můj ironický humor a moje vaření. A to vykládá i známým. A nejsme spolu přes 10 let.
Prostě každý je něčím jedinečný, a právě to může chybět. Mně občas takhle chybí exmanžel, ale zpátky bych ho rozhodně nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
1.3.21 06:41

Tak když píše ze ji nemiloval tak ji nemiloval. Asi mu chybí jako kamarádka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 07:41

Pardon, tchýně říkám jen, aby to bylo pochopitelné. Každopádně mi prostě přijde ujetý, aby mu chyběla ex, když je semnou. I mně tvrdil, že ji nemiluje a že vše cítí ke mně, ale prostě mu chybí holka, která mě nazývala dě*kou, která mu říkala, že je dobře, že mi bývalý zmaloval (ex se opil a vyváděl…) a mně hrozně mrzí, že na ni myslí, když je semnou, že mi vypráví, co ONA zažila - ne on, posledně mi mluvil o tom, co ona viděla, když byla x let s někým jiným na dovolené…

• Citovat
  • Nahlásit
1.3.21 08:41

Pozitivní a hlavní věc, že napsal, že ji nemiluje. Nezatěžovala bych se tím, že mu bývalá občas chybí, to si myslím, že je normální, pokud spolu strávili několik let života a zatím si zvyká na někoho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
1.3.21 08:50

Hele chápu že to zamrzí, ale mně třeba taky chybí byvalej a to s ním nejsem 5 let. Chybí mi jako člověk občas si řeknu, jak se asi má, ale to je tak všechno. Zpátky bych ho nechtěla ani za zlatý prase. Prostě si k tomu člověku vybuduje vztah kterej nejde že dne na den zahodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 08:53

Já vím… snažím se to brát pozitivně. Ale on o ní neustále mluví, zase tak dlouho spolu nebyli. Já před nim měla vztah 5 let a taky mu necpu, co jsme s Honzou zažili a jak Honza vařil tohle a že Honza dělal tohle takhle.
Mě mrzí, že když se ho máma zeptala, jestli je rád, že se s ní rozešel, že prostě nenapsal, že je třeba rád, že díky tomu má mě, nebo, že je to správně, ale prostě že mu chybí. Zamrzelo mě to, je to jako třešnička na pomyslným dortu toho, čím jsem si kvůli ní musela projít…

• Citovat
  • Nahlásit
3303
1.3.21 09:13
@Anonymní píše:
Pardon, tchýně říkám jen, aby to bylo pochopitelné. Každopádně mi prostě přijde ujetý, aby mu chyběla ex, když je semnou. I mně tvrdil, že ji nemiluje a že vše cítí ke mně, ale prostě mu chybí holka, která mě nazývala dě*kou, která mu říkala, že je dobře, že mi bývalý zmaloval (ex se opil a vyváděl…) a mně hrozně mrzí, že na ni myslí, když je semnou, že mi vypráví, co ONA zažila - ne on, posledně mi mluvil o tom, co ona viděla, když byla x let s někým jiným na dovolené…

Vy jste si spolu začali, ještě když byli spolu a ty se divíš, že ona tě nemá ráda a mluví o tobě hnusně? 8o Já bych tě nejspíš nazývala stejně. A i po tom, co jsi napsala, si pořád myslím, že jsi jen převozník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5425
1.3.21 11:02
@Anonymní píše:
Já vím… snažím se to brát pozitivně. Ale on o ní neustále mluví, zase tak dlouho spolu nebyli. Já před nim měla vztah 5 let a taky mu necpu, co jsme s Honzou zažili a jak Honza vařil tohle a že Honza dělal tohle takhle.
Mě mrzí, že když se ho máma zeptala, jestli je rád, že se s ní rozešel, že prostě nenapsal, že je třeba rád, že díky tomu má mě, nebo, že je to správně, ale prostě že mu chybí. Zamrzelo mě to, je to jako třešnička na pomyslným dortu toho, čím jsem si kvůli ní musela projít…

Bohužel tě nemiluje a možná lituje rozchodu. Spala jsi se zadaným chlapem, tak ti řekla, co si myslí. Nedivím se jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15993
1.3.21 11:47

Co sis ulovila, to máš.

To že to nenaplňuje všechny tvoje fantazie jak by věci měly být je problém toho, co si představuješ a že ty představy jaksi nemají moc společného s realitou.

A že lezeš partnerovi do mobilu.

Ale podle toho jak vyšiluješ bych si tipla, že si mistr vybírá podobné typy a že za chvíi budeš podobně hysterická jako ta slečno co mu občas chybí. No ty mu pak taky budeš občas chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat