Zájem bio otce

Anonymní
28.2.21 20:00

Zájem bio otce

Rozešli jsme se s otce mého dítěte. Dítě má 11 měsíců. Otec jej navštěvuje 1× za týden na cca 1,5h. Přes týden se 1× ozve s s dotazem na dítě. Prý až bude starší, bude se zajímat více. Teď se prý stará dost.
Zajímal by mě váš názor. Je to v pořádku? Zajímá se? Nebo mu křivdím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14193
28.2.21 20:01

Ano, zajima se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
28.2.21 20:02

Buď ráda, že nějaký zájem má. Není to nic extra, ale aspoň něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7532
28.2.21 20:03

Ano, zajímá se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
28.2.21 20:07

Ano, zajímá se, ale ne jako otec. Takhle se zajímám jako teta o svoje synovce a netere..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:13

@Svetluska55 něco podobného jsem mu také řekla. Nechci ho špinit, jsem ráda, že nějak funguje, ale on všem vykládá jak moc se stará, přitom přijde fakt 1 za týden někdy ani to ne. Malá se ode mě nehne, takže říká, že až budou moc být sami dva, že to bude lepší. Jinak vycházíme spolu normálně kvůli malé

• Citovat
  • Nahlásit
2697
28.2.21 20:16

Zajímá se, ale mohl by i víc. Klidně 3× týdně na tu 1,5 hodiny. Ty telefonáty mi přijdou akorát. třeba si jen s malým děckem neví rady. Znám takové tatínky i z úplných rodin. Buď ráda, že se nějak dohodnete a kontakt podporuj a nevyčítej! Mohlo by být mnohem, mnohem hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
28.2.21 20:39

Zakladatelko tohle je přesně to, co mě „moc baví“. Ano má zájem-ovšem přesně jenom takový, aby se nedalo říct, že vůbec žádný nemá :mrgreen:.
Není jediný důvod proč by téměř roční dítě nemohl mít u sebe každý druhý víkend a trávit s ním alespoň jedno odpoledne v průběhu pracovního týdne.
Nenaděláš s tím ale vůbec nic pokud on sám nechce. I kdybys to řešila soudně a výše uvedený rozsah styku měla v rozsudku máš smůlu pokud on sám to nebude chtít dodržovat. Podle našich zákonů on má totiž jenom samá práva, ale absolutně žádné povinnosti.
V zájmu zachování vlastního duševního zdraví Ti nezbývá nic jiného než to brát, tak jak to je, ex úplně přestat řešit a být vděčná a ráda za zdravé dítě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
28.2.21 20:40

Mému muži by tohle určitě nestačilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:42

Co bych za to ja dala. Naposledy je videl loni v cervenci.

• Citovat
  • Nahlásit
2254
28.2.21 20:46

Je to ještě malé dítě, jednou týdně je v pohodě, nevíme, jak to má přes tyden s prací… Hodně mužů si v tomto věku s dětmi ještě moc neví rady, časem to bude pravděpodobně lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:46

@prokr moc děkuji :hug: vztahy máme v rámci možností ok, ale štve mě, že se všude chvastá jak má skvělou a krásnou dceru. Svůj „návštěvní“ víkend neváhá vyměnit za jinou aktivitu. Když se někdy to téma nakousne vždy řekne, že se stará a to mě fakt dokáže vytočit. On mi totiž říká, že jsem divná, že mám dceru na prvním místě, že on v životě potřebuje i jine lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:54

@Beckyttine5 v práci má pohodu, teď home Office. Času má dost. No jenže malá tím, že ho moc nezná tak se ho boji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 20:55

Ještě bych chtěla říct, že vím, že jsou na tom maminky i hůře. Snažím se brát to tak nějak jak to je. Jen mě zajímalo co si o tom myslí nezaujati lidé

• Citovat
  • Nahlásit
1455
28.2.21 21:06
@Anonymní píše:
@prokr moc děkuji :hug: vztahy máme v rámci možností ok, ale štve mě, že se všude chvastá jak má skvělou a krásnou dceru. Svůj „návštěvní“ víkend neváhá vyměnit za jinou aktivitu. Když se někdy to téma nakousne vždy řekne, že se stará a to mě fakt dokáže vytočit. On mi totiž říká, že jsem divná, že mám dceru na prvním místě, že on v životě potřebuje i jine lidi.

Je to zmetek, ale nenaděláš nic. A čím dříve to přijmeš a smíříš se s tím, tak tím lépe pro Tebe. Já jsem tohle tak nějak prošvihla, ale na Tvém místě bych si nechala soudně stanovit styk otce s dítětem a pokud by to nedodržoval, žádné náhradní termíny a „výměny“ víkendů ap. bych mu rozhodně neumožňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat