Období vzdoru a těhotenství

Anonymní
6.12.18 15:38

Období vzdoru a těhotenství

Ahoj holky, mám dceru 22 měsíců. Posledni dobou se vzteká snad celý den a kvůli vsemu. Kolikrát si už říkám, jestli za to nemůžu nějako já. Že se jí třeba malo venuju, nebo naopak moc. Sama si hraje jen hodně málo. Nejradši by abych si s ní celý den hrála já, jinak se hned vzteká, ale já na to proste nějako psychicky nemám. Strasne mě to nebavi. Leží na zemi a je schopna řvát třeba hodinu dokud ji nezvednu a nejdu tedy dělat co chce. Navíc čekáme druhé dítě a já jsem neskutečně unavená. Vím, že se nedá asi nic poradit jen mne zajímalo jestli na tom někdo není podobne. Občas mám pocit, že vyskočím z okna. Ale bydlíme v přízemí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2413
6.12.18 15:43

No tak ji nech vyvztekat no… nebo udelat kompromis, vzit nejaky pexeso, ty muzes lezet a u toho hrat. Nase mela zachvaty na max 15minut. Ja zkousela vsechno, nic nezabralo tak jsem ji nechala at si rve. Pak se uklidnila, prisla a byla ok. Preslo to asi za 3m. Ted ji jsou 3roky, ma zase jiny manyry. Jsem uz taky unavena jak pes, nervy v kyblu, vsechno ignoruju uz nemam silu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1430
6.12.18 15:53

:mrgreen: Ja byla tehotna s dvemi detmi (dvojcaty) v obdobi vzdoru :mrgreen: . To bylo jeste dobre. Ale pockej po porodu :mrgreen: . V te dobe holkam 26mes a k tomu novorozenec :mrgreen:

Jinak my jsme delaly s holkama vse jako predtim. I jsem je normalne zvedala. Takze knizky, prochazky, pexeso, vkladacky, modelina, kresleni.. Holky ac jsou 2, tak jsou dost nesamostatne.. A jako bonus se spolu umi i poprat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.18 15:58

@kyticka86 no ani mi to neříkej. :? Já dělám taky normálně všechno, ale některý dny jsem prostě ko. Ale ona jen co vstane tak už me vleče za ruku stavět kostky, nebo něco. Prostě se sama vůbec nezabavi a mne to celkem vadí. Až bude mít sourozence taky nebudu moct být pořád u ni a hrát si. :nevim: navíc já jsem asi divna, ale strašně mne to nebavi si celý den hrát.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.12.18 16:00

@Micaella22 trvalo ji to jen 3 měsíce? Tak to ti zavidim. U nás to už je tak 4 a zatím se to jen násobí mi přijde

• Nahlásit
  • Citovat
6737
6.12.18 16:06

Mne to taky nebavilo. Mam deti od sebe 20 mesicu presne. Kdyz jsem byla tehotna, starsi byla taky dost na ranu a ja desne unavena, vsechno me bolelo Vetsinu dnu jsem proste lezela na gauci a koukala, jak si hraje. Nejhorsi bylo ji nasilim obliknou a dotahnout ven vyvencit psa! Pamatuju jak jsem s tim pupkem pred porodem musela preprat vztekajici se hysterku, protoze pes proste ptoreboval ven, obliknout tehc dvacet vrstev (rodiůa jsem v breznu a byla az do te doby fakt zima), jit ven, tam nechtela chodit, jak jsem s ni na ramenou a brichem jak krava delala drepy na sbirani bobku… no, jsem rada, ze je to za mnou. :D Drz se a kdyz se chce vztekat, tak at se vzteka. Ja se pak uz naucila byt k zachvatum vzteku kvuli blbinam hlucha a ignorovat to, co taky jinyho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
6.12.18 16:37

@sakota děkuju ti za příspěvek. :kytka: umím si to představit. Já teda naštěstí nemám psa. Kdybych měla k ty banditce ještě psa tak to asi nedám. Taky ji musím kolikrát půlku cesty nést. Pořád nějaký scénky no. Ale já to prý dělala taky tak ji nemám asi co vyčítat :) No jsem rada,že si napsala a že si to přežila ve zdraví. A co když se ti narodilo druhe? Jak to straší snášela? @Celina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
6.12.18 16:39

@Celina tak jako nemusím, že jo :D :D . Ale já na to nemám nervy. Ona je hrozně vytrvalá :D :D ale jo je to pravda, že potřebuje trošku utnout tipec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6737
6.12.18 17:07

@alena.mo hele asi dva tydny ji hrozne bavilo pomahat - chovat, davat dudlik, prebalovat… pak prepla do ignore modu a vubec to neresila, a ted co uz se prcek hybe, leze, stoji a tak, tak s nim blbne a nebo se modrujou navzajem (28 a 8 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama